Jakiego browara preferujesz?

ZooM
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: sob maja 10, 2008 8:57 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: ZooM »

Polecam piwa niszowe małych browarow np Ciechan (Wyborny), Kormoran, Amber (genialny koźlak), Czarnków (Noteckie), itd

Mimo że czasem droższe i rzadziej dostępne. Smakują zupełnie inaczej niż koncernowy syf.



(opiwie.wordpress.com)
fool me once shame on you, fool me twice and I put you in the ground
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Arek 1973 »

Arku też tak uważam, podobnie jak z plastikowego kubka, ale w tym przypadku to wyjątek (warunkiem jest aby było oczywiście mocno schłodzone).
Rychu, znam te wyjątki, mnie też przyszło wybierać, albo nic się nie napić, albo ciepłe piwo z plastyka. Jak nad wodą sklepu nie ma, a pracowało się w pocie czoła to nawet te ciepłe piwo się wypiło
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Loku93
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 03, 2010 3:55 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Loku93 »

Ciechan miodowy bądź Faxe ciemny. To drugie trzeba z żołądkiem oswoić aczkolwiek polecam
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: niedzwiec »

Co do browara, to muszę powiedzieć, że większość lagerów smakuje identycznie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej :)

Zwłaszcza ci, co niby potrafią piwo puszkowe od butelkowego, czy kegowego odróżnić. Same shit, different package.

Ale piwo lubię, jak najbardziej :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='RysiekINFRA' post='86794' date='11 lipiec 2011 - 17:02']W okresie letnim jeszcze polecam Warkę czerwoną dużą w plastiku - wiem wiem, że koneserzy gardzą, ale jest naprawdę dobra (produkowana w Słowenii i Serbii, w zależności od partii). W tym roku jeszcze nie widziałem.[/quote]



Widziałem dziś tę Warkę i nawet oglądałem z bliska. Tegoroczna produkcja tworzona jest na Słowacji. Koszt 8zł. Dziś nie kupiłem ale może jutro spróbuję i dam znać.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: ADAX »

Rysiek Wareczka jest dobra. Ja osobiście lubię piwo Kiper. Kasztelan zalatuje czymś dziwnym w posmaku, ale może to wina puszki. Są tacy, którzy chwalą Harnasia, ja tam wolę nie ryzykować :D.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: niedzwiec »

[quote name='ADAX' post='87047' date='17 lipiec 2011 - 00:22']Rysiek Wareczka jest dobra. Ja osobiście lubię piwo Kiper. Kasztelan zalatuje czymś dziwnym w posmaku, ale może to wina puszki. Są tacy, którzy chwalą Harnasia, ja tam wolę nie ryzykować :D.[/quote]



Kiper jest robiony w moim rodzinnym mieście i zastanawia mnie, jak może komuś ten szczoch smakować :)

U nas to, co produkuje Kiper, to najtańsze siki dla gimnazjalistów i żuli :D, co nie zmienia faktu, że sporą ilość ichnich produktów wchłonąłem.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: arek »

E tam niedźwiedź, nick zobowiazuje ,weź sie za żubra xD .Chociaż poprzednia nazwa Dojlidy była nazwą jeziora-bajora po zapachu rozpoznawalnego w okolicy ,to juz Żubr przynajmniej dumnie brzmi :"powalił mnie Żubr" albo "Żubr mnie sponiewierał" :NotDoneCare:
Ostatnio zmieniony czw lip 21, 2011 7:38 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: danut »

Warka Strong ma taki słodkawy posmak nie smakuje jak piwo, Okocim - zawsze był mocny-nie znacie Klasztornego, a bo chyba skąd.. :) to jak jednak proponuje Tyskie.. :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: ADAX »

Kiper jest robiony w moim rodzinnym mieście i zastanawia mnie, jak może komuś ten szczoch smakować Smile.png

U nas to, co produkuje Kiper, to najtańsze siki dla gimnazjalistów i żuli Laugh.png, co nie zmienia faktu, że sporą ilość ichnich produktów wchłonąłem.


Ostatnio piłem i powiem, że dziwnie smakował, może te na eksport były lepiej "ważone" :D. Ale czy dla zuli czy dla gimnazjalistów i tak kopie :D he he.



Prawda jest taka, że dzisiejsze piwa są "chmielone" alkoholem, barwione żółcią no i konserwowane :). Myślałem o własnym piwie, może kiedyś zbuduje sobie mały browar ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „HYDEPARK”