Jakiego browara preferujesz?

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Newsman »

Ten temat męczy nas z Ryśkiem od dawna. Chodzi o preferencje browarnicze naszych użytkowników.



Czy według was istnieje piwo doskonałe lub polskie piwo, które można nazwać "dobrym"?



Jakie jest wasze ulubione, a jakie powinno się wycofać z rynku?



Możecie też głosować w naszej sondzie. Niestety, ma ona ograniczony charakter i posiada tylko 20 pozycji, gdzie umieściliśmy najpopularniejsze rynkowe pozycje...



Browarne recenzje także mile widziane.
Ostatnio zmieniony sob lip 09, 2011 10:12 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Arek 1973 »

Kurde, ja to zaraz 4 różne zakreśliłem ale ze mnie..........

Strong i inne mocne nie lubię bo u nich smak piwa jest zabijanya reszta.......chętnie testuję :D :P
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Aylinn »

Lech i tylko Lech. Oraz Nadnoteckie, piwko z Czarnkowa. Niepasteryzowane i pyszne. :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: arek »

żubra ,jakoś mi posmakował ,choc wole wino.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: spacemaster92 »

Lech, Kasztelan i Tatra. Jeszcze brakuje tylko Harnasia :D Żubry i Tyskie preferowało się na początku mojej przygody z piwem jakieś 6 lat temu. Bo później wszystko się zepsuło jak się Unia wrąbała. Ale mam tą przyjemność, że browar tyski leży zaraz niedaleko mnie :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Aylinn »

Tyskie to siki weroniki. Jedno z najgorszych piw jakie piłam, ale jak się ma kasę to i gówno się sprzeda z zyskiem, a ludzie będą się upierać, że jest naprawdę smaczne.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Scoobany »

Nie znacie się :D . Czołówka to Tyskie, Tatra mocne i Harnaś.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Rysiek23 »

W tym temacie jestem lokalnym patriotą: Królewskie! Ale jestem otwarty na inne regionalne wpływy :)
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: matek26 »

IRISH Jest bardzo dobre. Choć ogólnie preferuję wszystkie piwa niepasteryzowane ;)



To kiedy ustawiamy się na piwo ???? ;)
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Jakiego browara preferujesz?

Post autor: Newsman »

Tak, Królewskie trzyma fason. Podobnie jak Bosman. Z kolei Tyskie i Warka, jak to latem bywa, mają wielkie wahania smakowe i niekiedy są po prostu niedobre.

Ale najgorsze piwa z polskiego rynku, poza oczywiście tworami Browaru Jabłonowo i różnymi sikaczami, to Śląskie Pils (najgorszy smak, jaki można sobie wyobrazić, wzmagany przez żelazną puszkę) oraz Łomża, posiadająca nieznośny "łodygowy" posmak. Także Żywiec nie oferuje nic poza nową butelką i kreowaniem się na browar "arcyksiążęcy". To dodatkowo pogłębia "absmak".
ODPOWIEDZ

Wróć do „HYDEPARK”