Lublin - obserwacja w Boże Ciało

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Lublin - obserwacja w Boże Ciało

Post autor: Rysiek23 »

Z poczty INFRA:



Chciałbym się podzielić pewną obserwacją którą miałem okazję oglądać.



Mianowice ze środy na czwartek w czerwcu (w czwartek było boże ciało) dokładnie na przełomie tych dwóch dni między 23:30 a 00:30, w Lublinie, z okna mieszkania w którym mieszkam, zaobserwowałem dość dużych rozmiarów pomarańczową kulę. Okna z jednej strony wchodzą na północ i południe. Z północy dostrzegłem poruszającą się bardzo szybko, dość dużą pomarańczową kulę, nie widziałem od początku lotu gdyż w tym miejscu okien jest sporo drzew i zobaczyłem ja w ostatniej chwili, jeszcze z tej strony kula była dość nisko około 500 metrów nad ziemią (mogę się mylić bo zobaczyłem to w ostatniej chwili) ale tak na oko była rozmiarów około 30-40 metrów średnicy. W tym momencie mojej obserwacji wleciała ona za ścianę mojego bloku i musiałem przejść na drugą stronę, do innego pokoju. Z drugiej strony dość blisko rośnie spore drzewo i nie widziałem co się działo, ale gdy kula wyleciała z za drzewa była też już o wiele wyżej, mniejsza, ciemniejsza, leciała pod katem około 45-50 stopni w górę bardzo szybko, dało się ją obserwować ale zdjęcie by nie wyszło bo, przypominała gwiazdę i nie dało by się jej dostrzec. Niestety też nie zrobiłem zdjęcia ze strony z której kula była nisko, gdyż poruszała się bardzo szybko, nie zdążył bym nawet włączyć aparatu.



I tu chce się dowiedzieć czy tylko ja to widziałem, czy dostaliście jakieś inne informacje o tym..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Lublin - obserwacja w Boże Ciało

Post autor: Andrzej 58 »

To pewnikiem gryzaczek krzywonóżkowiec ścigający nietoperza ,który echosondą namierzył piankę helową w postaci łodzi podwodnej :AlienGreen: A tak poważnie -znam podobną relację poichodzącą od babci mojego kolegi.Opis kuli identyczny z tym tylko ,że działo się to wczesnym rankiem.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Lublin - obserwacja w Boże Ciało

Post autor: azor »

Czyżby kolejny nocny żuczek ;) Obserwacja interesująca ale zastanawia mnie rozmiar wiem z doswiadczenia że świadkowie często zawyżają wielkość obiektu dopiero w czasie wizji w terenie wychodzi prawdopodobna wielkość obiektu przeważnie dużo mniejsza niz podawali świadkowie.



Napisz jak daleko była owa kula i jak się zachowywał, lot, pulsowanie, dźwięki itp itd...
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”