Nieludzcy panowie Ziemi

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: arek »

-wysoko rozwinięta technologia moze byc postrzegana przez prymitywne istoty jako magia-
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: danut »

Zbyszku taka dyskusja daje bardzo dużo - to psychologia może nazywać rozmową z nieświadomością, tak ujmując filozoficznie- jednak ta nadświadomośc ma swoją rzeczywistą postać - i oto dewy :)
Ostatnio zmieniony ndz lip 24, 2011 11:21 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: ADAX »

Nie wydaje mi się, że takie istoty mieszkają między nami, oraz to jak zostaliśmy porównani: zwierzęta-człowiek, człowiek-istoty. Jest to moim zdaniem błędne porównanie, ponieważ niektóre ze zwierząt zdaja sobie sprawę z naszego istnienia i traktuja nas podobnie jak inne, lub jak równe nam. Wiem, że np. owady nie wiedzą kto lub co je przeniósł w inne miejsce na trawie, lecz ich rozum to instynkt, są jak maszyny. Jeśli coś nas odwiedza i próbuje się z nami bawić, lub nami kierowac, to muszą być to istoty z innego świata, wymiaru, które pewnie też były na podobnym poziomie, ale przeskoczyły nas wczesniej. Gdyby mieszkały pośród nas, to musiałyby sie maskować, mieć zdolność do zmiany swej postaci, która nie przeszkadzała by nam itp. Sądze, że takie istoty już nas odwiedziły z zamiarem stworzenia dla siebie nowego miejsca do życia, lecz coś im w tym przeszkodziło. Pewnie i teraz może próbują to zrobić, lub coś innego nimi kieruje. Wystarczy skojarzyć domniemane wizje czy objawienia. Zawsze w nich występuje Maryja. Dlaczego nie Jezus ? Dlaczego nie sam bóg ? Czyżby ktoś wykorzystywał to co kiedyś miało miejsce, czy może jest z tej samej "firmy" ? Nie wiem, ale jak widac kit można wcisnąć nawet po setkach czy tysiącach lat.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: danut »

Ja skupiłabym się na tym stwierdzeniu "Na podobieństwo", nawet "na obraz i podobieństwo" co skłania, właśnie do takiego pojmowania rzutów iluzji będącej tylko odbiciem czegoś prawdziwego.To tłumaczyłoby istnienie czegoś ponad nami, tak jak gdybyśmy sami mieli być tylko tego odbiciem, podobieństwem, ale nigdy nie mogąc być samym Tym. Czy podobni do dobrego i złego? -Oczywiście. Skoro takie istnieje i tu na ziemi i takie widzimy, mamy z nim do czynienia. Teraz - każdy z nas wydaje się mieć swoje podłączenie, swoja falę, swój odpowiedni punkt odniesienia .. w tym innym wymiarze skąd leci transmisja.Tamta "firma" może dysponować swoją technologią - a nasza znów będzie niedoskonała i tylko na jej podobieństwo i tak dokładnie jak ze wszystkim innym.
Ostatnio zmieniony ndz lip 24, 2011 2:25 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: Andrzej 58 »

Myślę Arku ,że ten moment zamulania pojawia się w momencie poszukiwania elementów materii posiadającej masę.Do dziś fizycznie nie udało się znaleźć takiej cząsteczki,choć kręciołek hadronów korbluje już jakiś czas.Oznacza to ,że używamy pojęcia grawitacji nie wiedząc co to jest masa ,która jest nierozłącznym elemetem definicji grawitacji.Błędne koło.Podobnie jest z elektrycznymi elementami.Wszystko to wynik doświadczalnego eksperymentowania i wniosków wynikających z teorii.Znamy modele budowy atomu a nikt nie widział go na własne oczy.Jedynie udało się dokonać pomiaru rozkładu pola elektromagnetycznego (mikroskop spektroskopowy).Tam ,gdzie używamy pewników ,tak naprawdę mamy do czynienia z teorią.Ponieważ na materię można wpływać różnymi metodami(np dostarczenie energii różnymi dlugościami fal niosących energię) pojawiła się wersja ,że grawitacja ma coś wspólnego z termodynamiką.Czy to tylko wymysł.Teoria budowy atomu mówi o elektronach o ładunkach ujemnych ,protonach dodatnich i neutralnych neutronach.Z takiego założenia wychodząc wpływanie na materię odpowiednio ukierunkowanym polem elektomagnetycznym o parametrach zbliżonych lub poprzez harmoniczne kształtuje nowe jakości.Te nowe ,to sztuczna grawitacja wywołana zjawiskami doskonale nam znanymi.Ale grawitacja nie różni się co do podstaw fizycznych od tej dobrze nam znanej,którą wiążemy z nieokreśloną do dziś masą.To wszystko odbywa się na oczach publiczności,dla której pewne zjawiska są pewnikami.Jak ktoś chce tą niewiedzę wykorzystać dla swoich celów,to będzie utwierdzał wszyskich w takim pojmowaniu rzeczywistości fizycznej ,w której te inne choć potwierdzone eksperymentalnie zjawiska nie istnieją.Stąd do dziś obserwacje obiektów określanych jako nole zawsze sprowadza się do świata nierzeczywistego a ludzi posiadających wiedzę techniczną ,którzy stosują ją w praktyce określa się albo jako kosmitów ,albo nadludzkich.Widziałem tych Dewów .Z jakiegoś powodu wyposażali mnie w tą wiedzę,która tak naprawdę nie jest nadprzyrodzona.To są te moje relacje w temacie Danusi o innych rzeczywistościach.Dewowie podzieleni są na dwie podstawowe frakcje.Jedni ingerują w życie takich ludzi jak ja i Danusia w celu przeciwdziałania skutkom manipulacji tej przeciwnej frakcji.Wiem ,że wielu efekty wpływania na nas tymi środkami odbierają jako realne istnienie światów równiległych ,przesunięć czasoprzestrzeni ,duchów i wielu innych tzw paranormalnych zjawisk,ale to tylko wynik manipulacji.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: danut »

Andrzeju, nie jest to możliwe, aby ludzie tu na Ziemi i to w tej naszej zwykłej rzeczywistości dysponowali taką wiedzą, taką technologią posiadającą takie możliwości. Wiem, że wyglądają jak zwyczajni ludzie, rozmawiałam z nimi i to prowadząc zwykłe rozmowy w jęz. polskim, ale sprawa dotyczy i ociera się tu nawet o życie po śmierci, to daleko wykraczające i przewyższające wszystkie naukowe wyjaśnienia, czy eksperymenty, pokazy a nawet teorie- rzeczy i sprawy.. Rozumiem też, że manipulacja mogłaby polegac na fałszowaniu świadectwa o prawdzie i zamykaniu pola widzenia tego, co znajduje się po za tą rzeczywistością, jeśli bylibyśmy w niej eksperymentem, obiektem poddanym manipulacji, ale ukazywanie takich możliwości jak istnienie, właśnie przesunięc czasowych czy innych wymiarów równoległych, a w nich życia, otwarte mówienie o tym, że istnieje z nimi połączenie, że są, ze czuwają, że wiedzą co się ma wydarzyc, że zmarli nadal żyją- takie specjalne otwieranie "okien", aby ktoś to zobaczył i może.. wreszcie zrozumiał, gdyz sami musimy to zrobic- nie kojarzy mi się z zakłamywaniem..
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: Maria »

Panatalu dlaczego nie nasza ?

Las dla czlowieka był od poczatku schronieniem, żywicielem .

To prawda, że malo wiemy nt ziemi, ale czyja to wina?

Ludzi .

Lubimy gdy ktoś za nas myśli a my wykonujemy posłucznie powierzone zadania----nie trzeba było dlugo czekać aby człowie--człowieka zaczął wykorzystywac dla własnych celów.

Czyżby wzorował się na kimś---kogo ludzie zwali.......bogami ?

A może my lubimy być zniewoleni....religiami, ekonomia....ect

Jacy byli bogowie, możemy sie tylko domyślać poprzez to co po sobie pozostawili-----ludzi i artefakty....cóż ---nie widze ich az tak negatywnie........dali nam "wolną ręke " i wiele wiedzy .

Zastanawiam sie często jak by to było bez religii, czy ludzie mieliby w sobie wiecej człowieczeństwa ?

Jak łatwo w imie Jezusa, Marii, Boga,Allaha manipulować ludzmi pozbawiając ich samodzielnego myślenia .

Kto tak naprawde w ten sposob działa ?

Istoty spoza ziemi ?

A może ludzie pod płaszczykiem ET próbuja bawic sie w bogów ?

Już raz na ziemi miala panować rasa panów nad podludzmi .

Czy im sie nie udało ?

Często tu Andrzej58 pisze o Riese.....nieraz o Ślęży .

Czy wiecie, że tam zgineło wielu ludzi, nie tylko dorośli ale i male dzieci ?

Nie mowiło sie głośno wtedy o tym ze Niemcy robią tam doswiadczenia genetyczne, hybrydy do swoich celów.

Szukali Szambali--tajemniczej krainy................dziwne, bo przeciez ona nie istnieje...a jeśli istnieje ?

NOLE------nie mieli ich juz wtedy?

A jesli mieli?

To co było robione na terenie Sląska /Riese/ do dziś jest owiane tajemnicą .

Ludzie jeżdżą na ŚLężę bo tam jest zródlo mocy, doładowac sie......................czym się doładować- ?---tym cierpieniem jakie tam krzyczy !

A teraz Śląsk chce się oderwać od Polski, uzyskać autonomie.....czy aby o to chodzi ?

A może o to co jest na tych terenach ?

Kto nami manipuluje ......bo pan.......musi miec niewolników a czy ludzie są nimi jeszcze?

NIE......wolność otrzymali gdy dano im wiedze ...dlaczego teraz ktoś sobie uzurpuje bycie rasą panów ?

Wiedza bogów musi byc umiejętnie i z korzyścia dla człowieka wykorzystana inaczej niesie śmierć i zagłade -------nic nie dzieje sie bez powodu......zło siejesz.......zło zbierasz .

Szambala mityczna kraina--w nas......czy takze na planie fizycznym ?

Jeśli tak---z pewnościa nie dla rasy panów,która obiecywała ze za 70-80 lat odrodzi sie potężniejsza .

Cóż wulkany też się budzą, ziemia drży ----czyżby ziemia miala oczyścic to co czlowiek zasiał?

Powiem szczerze, że gdy się patrzy na to co się dzieje na ziemi i ponad nia to ma się wrażenie że się jeste we śnie wielkiego chorego umyslu .

Pewnie się przebudzi gdy horror bedzie dla niego zbyt drastyczny .

Czy są tu jacyc nieludzcy panowie Ziemi-------czy raczej......czlowiek---człowiekowi wilkiem / nie obrazajac wilków /.

Jestem tylko Obserwatorem......
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: arek »

A jesli oni przeżyli katastrofę 65 mnl lat temu ,zastali potem nas ,moga miec świetny ubaw

[ external image ]
Ostatnio zmieniony pn lip 25, 2011 5:46 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: Maria »

Wystraszyć się można takich potomków Ziemii.

Ja sobie wyobrażam tych co kiedyś odwiedzili tą planete tak jak ludzie widzą anioły-----jasnowlosi, jasnoocy o bardzo jasnej karnacji ciała a tu widze na obrazku------gadoidalna postac ......jaką straszy sie od jakiegoś czasu całą planete .

Od czasu gdy ludzie zaczęli pracować nad urządzeniem do manipulacji ludzkim umysłem---coraz częściej widzi sie te gadziny...ciekawe---może wyszły z podziemi nas straszyć ?

Na około same potwory chcące zawładnąć planete-------strach się bać..a strach ma WIELKIE OCZY....

ANIOŁY, SZATAN, RELIGIE to tematy zastępcze, bardziej ogłupiające niż pomagające w rozwoju fizycznym i duchowym człowieka .

Często się słyszy, że religie są dobre bo uczą moralności, bycia w społeczności.......a ja napisze------KLAMSTWO !!!!

Co to za nauka poprzez strach i kary-------to niewola..........no i skutki tej niewoli są opłakane .

Po co szukać gdzieś tam...niewiadomo gdzie panów Ziemii / co się kojarzy cały czas z uciskiem/ ......ludzie powinni sami wziąść sie za prace nad soba, pokochać siebie i być nie panami a wpółopowiedzialnymi istotami za siebie i Ziemie, która im daje tak WIELE .

Panowie, niewola powinny pójść do lamusa a miłość do siebie i otaczającego wszechswiata powinna zmieniać naszą świadomość-----kim tak naprawde jesteśmy .
Ostatnio zmieniony pn lip 25, 2011 8:29 am przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nieludzcy panowie Ziemi

Post autor: arek »

link do filmu

dośc ciekawy film

Ależ oczywiscie ,że ptaki to dinozaury po latach ewolucjii ,ten rysunek który zamiesciłem pochodzi z broszury z parku dinozaurów w Munchehagen i raczej nie nalezy go traktowac zbyt powaznie.
Ostatnio zmieniony pn lip 25, 2011 10:09 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”