Chupacabra grasuje na Wschodzie

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: Newsman »

CHUPACABRAS GRASUJE NA WSCHODZIE



Jak co roku latem dochodzą do nas informacje o aktywnosci mitycznej - "chupacabry", tj. stworzenia, które z indiańskich legend z Ameryki Łacińskiej przekształciło się w rozpoznawanego na całym świecie potwora, będącego współczesnym wampirem. Mieliśmy już doniesienia z Ukrainy, Polski, Rosji z poprzednich lat. Jak się okazuje, tajemnicze stworzenie ponownie odwiedziło naszych wschodnich sąsiadów w roku 2011, o czym donoszą tamtejsze media.



Pies zagryzł Chupacabrę na Ukrainie

Jak podał ukraiński kanał telewizyjny 1+1, Ukraiński pies, wyeliminował dwa mutanty polujące na domowe zwierzęta - takie wiejści podają ukraińskie media. Do zdarzenia doszło we wsi Wowkiwcy k. miasta Sumy. Jej przerażeni mieszkańcy byli świadkami, jak nieznane zwierzę zakrada się do ich gospodarstw oraz w pobliże domostw. Złapane zwierze, które posiadało długo ogon i kończyny przystosowane do poruszania się jak zając lub kangur, zostało zagryzione przez psa.

Władymir Litowka - nauczyciel biologii i badacz Chupacabr stwierdził, że może być to efekt czyichś zabaw z genetyką. Zwierze wygląda jak krzyżwówka, lisa, psa i królika, w dodatku jest w stanie otwierać zawiasy w klatkach zwierząt, które zabija.

Zdjęcie resztek stworzenia można znaleźć - tutaj -



Kozodój w Nowosybirsku

Angielskojęzyczne Moscow News donoszą, że nowosybirskie kozy giną w dziwnych okolicznościach, a jedno z wyjaśnień wskazuje, że za ataki odpowiedzialny być może "demon zwany chupacabras".



"Przerażeni rolnicy i mniejsi gospodarze znajdują rano ciała swych zwierząt zupełnie pozbawione krwi i noszące na szyi punktowe ranki. Miejscowi policjanci niechętnie patrzą jednak na hipotezę o wampirze i czekają na oficjalne potwierdzenia."



"Miejscowa kobieta, tak mówi o swoich doświadczeniach w wywiadzie dla gazety Komsomolskaja Prawda: - Była noc 10 czerwca. Spałam a moja córka siedziała przed komputerem i surfowała po Internecie. Około 2 w nocy usłyszała dziwne dźwięki na podwórku, coś w rodzaju wycia. Pies, który strzeże podwórka wył przez 15 minut, a potem się uspokoił. Jego zachowanie wzbudziło uwagę mojej córki, ale nie wiedziała ona, co może tam dziać się w rzeczywistości. Myślała, że gdyby był to ktoś obcy wchodzący na podwórze, pies zacząłby warczeć a wycie traktowała ona jako normalne zachowanie psa w księżycową noc. Rankiem stało się jasne, dlaczego pies wył. Wstałam rano, aby wydoić kozę. Kiedy dochodziłam do obory, ujrzałam zwierzę z nienaturalnie przekrzywioną głową. Na szyi miało coś w rodzaju śladu po ugryzieniu, brzuch był rozdarty przez coś wyposażonego w duże pazury. Wróciłam z krzykiem, aby zobaczyć, czy z dziećmi wszystko w porządku."



"Cokoliwek zabiło zwierze, nie tknęło jego mięsa, lecz wypiło krew. Wieści o tym przypadku rozeszły się wśród mieszkańców wsi Krasnoginnoje koło Nowosybirska. Jak się potem okazało, ucierpiały także inni gospodarze we wsiach Tołmaczewskoje i Czick."



"Mieszkańcy Tołmoczewskoje mówią: - To diabelskie stworzenie. Widziałem je. Mój brat, kiedy mieszkał koło Petersburga, zrobił przed siedmiu laty zdjęcie chupacabry przez okno, i to przypadkiem. Nagle zobaczył demoniczną twarz zaglądającą przez okno. Była szaro-czerwona i miała nieprzyjemny wyraz. Stworzenie posiadało także skrzydła i pazury. Mój bratk pokazał mi to zdjęcie, ale na polecenie rodziny, spalił je - mówi jeden z mieszkańców."



"- Wszyscy są przerażeni i boją się, że stworzenie w końcu zaatakuje dzieci - mówi miejscowy sołtys. - Zorganizowaliśmy nocne sześcioosobowe patrole, ale nie przyniosły rezultatu."



Co dalej?


Nie należy zapominać, że informacje o Chupacabrze jakoś dziwnie pojawiają się zwykle w sezonie ogórkowym, po czym znikają w odmętach mediów do następnego lata. Podobnie jak Chupacabra z Sochaczewa, która okazała się wielkim babolem Fundacji Nautilus, także powyższe doniesienia są raczej mało wiarygodne. Należy pamiętać, że rok temu Chupacabry molestowały Ukraińców, po czym okazywało się, że mogą być one albo rosomakami, albo innymi mało spotykanymi zwierzętami.

Ciekawe jest jednak to, że jaki kraj, taka Chupacabras. Za każdym razem podawany jest inny rysopis a jedyne co po niej pozostaje, to zwykle wyliniałe zwłoki. Sama "nauka" nie jest jednak bez winy. Gdyby choć raz udało się zidentyfikować w 100% rzekomego "nadprzyrodzonego" agresora, położyłoby to kres legendzie...
Ostatnio zmieniony sob lip 30, 2011 12:24 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: Scoobany »

Wygląda to jak miniaturka dinozaura.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: arek »

To oznacza ,że naprawde internet trafił pod strzechy :D

cięzko powiedziec na podstawie tych zdjęc co to jest ,to może byc szop pracz (chodzi o to zdjecie) przy czym kształt czaszki sugeruje drapieżnika z psowatych ,nie wiadomo jak dlugie były przednie nogi prawdopodobnie długie ,klatka piersiowa rozwinieta w dolnej części sugeruje osobnika o małej pojemności pluc w stosunku do tylnych łap ,długi ogon wyklucza zającowatego .pasowłby też wilk workowaty ale sądze ,że to szop pracz.
Ostatnio zmieniony sob lip 30, 2011 8:11 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: Arek 1973 »

Znów coś podobnego?, myślałem że to ten sam temat sprzed roku.

Przydałaby się porządna grupa co jest tam na miejscu żeby zajęła się tą sprawą
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: chmura »

Czy ktos juz umieszczal zdjecia tego stworzenia ? Wygladem przypomina troche zmutowana krowe, oczywiscie nie mogli pokazac tez jej twarza do kamery...

http://loopgum.com/tag/strange/
Ostatnio zmieniony pn kwie 09, 2012 3:42 pm przez chmura, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: ADAX »

Ogórki rozsiane, teraz czas czekać na plony :D
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: sxxs »

Zabawne dopiero teraz jak pooglądałem te fotki to przypomniało mi się takie dziwne zdarzenie jakieś 15 lat temu siedzieliśmy z dziadkiem przed domem na podwórku w wakacje i około 20 metrów od nas przebiegło takie dziwne małe coś myślałem że to wiewiórka. Ale dziadek jakoś to nazwał (nie mogę sobie przypomnieć tej nazwy) mówił że to stworzonko bardzo dokucza ludzią którzy mają kury i gołębie ponieważ potrafi wytłuc w ciągu jednej nocy sporą część zwierzyny wypijając krew. Wzasadzie najzabawniejsze w tym jest to że nigdy nie łączyłem tego z Chupacabras dopiero teraz jak zobaczyłem tą fotke z Ukrainy to mi się ta historia przypomniała...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Chupacabra grasuje na Wschodzie

Post autor: Arek 1973 »

"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „INNE”