Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='93618' date='21 styczeń 2012 - 11:53']Jak choćby słynne dwa zdjęcia szeregu BOL nad jeziorkiem Czerniakowskim wykonane przez Pawłą Zarnocha dziś całkowicie zapomniane i pomijane.[/quote]



Tak, ale te kule były wtedy widoczne z tego co wiem? (chyba ze myślimy o różnych zdjęciach)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

Nie Przemku rząd kul z 21 lutego 1982 roku był nie widoczny tyle że przed wykonaniem fotek nad jeziorem zauważono nie wiadomo skąd delikatne blado/jasne nieregularne światło. Przemku Żarnoch żyje do dzis mieszka koło Bzowskiej moze z nim pogadasz o tym zdarzeniu. I co jeszcze na drugi dzień odkryto na zamarzniętym jeziorkiem siedem otworów w lodzie, które z jakich powodów nie zamarzały a było ponad 15 stopni na minusie.



Tutaj masz cała tą historię. Warto ja przypomnieć !



http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/Z-...2,ID365785983,n
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Przemekkk666 »

Tak ale nie znam dokładnego adresu (moze Darek zna)

Historię znam dość dobrze, przestudiowałem chyba większość najważniejszych przypadków z tego rejonu :)



Tak trzeba go odwiedzić póki jest taka możliwość
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

Przemku to albo 16 lub 17 numer bloku z tego co Darek mówił.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

Najlepsza kopia jednej z dwoch fotek Zarnocha jest w książce I.Witkowskiego ''UFO Przełom'' a te które mam otrzymałem od K.Bzowskiego dodam że jeden z obiektów jest na tle drzew po lewej stronie co pozwoliło im określić średnicę na około 1 m.



Pantanal tutaj dałem te dwie fotki innych nie mam ale Przemek ma juz kontakt z Panam Żarnoachem wiec moze i oryginały będą ;) zresztą facet ma inne ciekawe ''odkrycia' 'w rejonie jeziorka



http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/Z-...2,ID365785983,n
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Arek 1973 »

Azorze , wprawdzie nie znam całej maszynerii mufonu-ces , ale wiem że te świeże (z ostatnich lat xD ) można tylko poznać szczegółowo będąc członkiem grupy. Na głównym forum pojawia się wzmianka ale gdy klika się na "szczegóły" wyskakuje informacja że "zastrzeżone dla członków".

Czytając starsze materiały mam taki sobie zarys jak to wygląda.

Najpierw dokonuje się analizy , wyliczenia, badania, wypytywanie świadków, póżniej jako raport trafia to na coroczny zjazd mufońców , póżniej przypadek trafia do ich książki którą jednak trzeba zakupić, a gdy minie jakieś 30 lat tą książkę dostaniesz za darmo na ich stronie do ściągnięcia xD .

I na razie te najnowsze i z lat 80-tych można zakupić, a starsze do pobrania za darmo.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Arek 1973 »

To naprawdę dziwna sprawa z tym jeziorkiem Czerniakowskim .

Te pęknięcia w lodzie dokładnie w miejscach gdzie są dziury dają wiele do myślenia. Takie pęknięcia powstawają podczas odwilży to jak najbardziej naturalne, ok, ale gdy przechodzą przez środek dziury sugerują że w tym miejscu lód dostał potężne uderzenie, czego skutkiem ta dziura i te pęknięcie................................................klick klick i art. dostał się do archiwum xD Azor mogę no nie?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: azor »

Trochę dziwna ta struktura nawet Pan Nowicki to potwierdził. Arku szukam materiałów z ich raportów na temat Solid Lights bardzo interesuje mnie to zjawisko w kwestii UFO ponieważ wszystko wskazuje że nie jest to zwykłe światło a cos innego ?



Jasne Arku że możesz ;) sprawa tych kul i otworów jest faktycznie bardzo ciekawa. Tym bardziej że w miejscach otworów woda była na plusie wręcz niewiarygodne ? Kule rozstawione były na kształt litery L otwory w lodzie również miały ten sam kształt zatem ???



Dobrze by było aby Przemek jeśli może a Pan Żarnoch się zgodzi przeprowadził rozmowę i nagranie z nim. Nikt nie żyje wiecznie a relacja pozostanie.
Ostatnio zmieniony ndz sty 29, 2012 10:02 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='93932' date='29 styczeń 2012 - 11:56']Tym bardziej że w miejscach otworów woda była na plusie wręcz niewiarygodne ? Kule rozstawione były na kształt litery L otwory w lodzie również miały ten sam kształt zatem ???



Dobrze by było aby Przemek jeśli może a Pan Żarnoch się zgodzi przeprowadził rozmowę i nagranie z nim. Nikt nie żyje wiecznie a relacja pozostanie.[/quote]



Tutaj na dole jest sprawa z tymi dziurami

http://priveee.dyndns.org/Kippin/286-Ufo%2...ami/rozdz5.html

Wokół otworów temp wynosiła -16, natomiast w otworach +4

Dobre było to, że woda w tych miejscach zamarzła, gdy badacze zeszli z lodu po zakończonych badaniach :)

Co ciekawe ten układ dziur odpowiadał częsci układu Wielkiej Niedzwiedzicy



Wszystkim, którzy nie znają tego bloga św pamieci K.Bzowskiego, gorąco go polecam.



Dobrze arku, że wysunąłeś taką myśl, faktycznie to świetny pomysł i muszę nakłonić do tego Pana Żarnocha :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO: Kontrowersyjny dowód?

Post autor: Arek 1973 »

Zobaczę co się da zrobić z tymi SL.



A link co podał Przemek jest naprwdę ciekawy, trzeba wszystko szybko czytać bo jak przyjdzie ACTA to skasują :Cry:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”