Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: arek »

Nie przeszkadza mi jego kariera z dwóch powodów.

- wierzę w prawo przyczyny i skutku ,więc skoro ja nikomu źle nie życzę nic złego i mnie nie spotka

- po drugie jestem pewny ,że predzej czy później na jego prelekcji pojawi sie oczytany 10 latek który szybko zagoni go w kozi róg.

Brakiem wiedzy błysnął juz podczas wywiadu w "naszej stacji" gdzie nie potrafił powiedziec jakie promieniowanie ma zamiar badac w kręgach .

Swego czasu oprowadzałem wycieczki ,i wierzcie mi ,są mali goscie tak obcykani że ho ho ,miałem takiego jednego który był zainteresowany ewolucją dinozaurów w ptaki ,poparciem jego teorii była budowa kośca ,zwłaszcza różnorodnośc w ilości kregów szyjnych ptaków ,a były to wycieczki z prywatnych szkół z Wa-wy .Całe moje szczęscie że kocham wszystko co lata i nie tylko i nie bylo wtopy .(a bylo to około 10 lat temu)

Ale w konfrontacji z takim malcem MM podejrzewam szybko poprosi o zmiane pytań xD

Gorzej jak ch-17 tam trafii ]:->
Ostatnio zmieniony czw sie 18, 2011 9:31 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: azor »

Wow Mizera koło Siekierek od kiedy tak bardzo zainteresowała go Bernardyńska ?



A to już są niezłe jaja :D



''Wraz z Projektem NPN zbadaliśmy i udokumentowaliśmy tysiące niezwykłych zjawisk - mówi.''



Tysiące ? Zatem może on ma większe archiwum od archiwum Rzepeckiego tam też były tysiące obserwacji ;) Takie kłamstwa wciskać to już zenada ale to jedynie Mizera potrafi.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: arek »

Bez przesady miażdżącej krytyki w tym artykule nie było .Szkoda Pantanalu ,że nie pofatygował sie tam twój osobisty "przyjaciel" ch-17 (zezik) ;) xD to by było spotkanie.A ile MM miałby nowych zdjęć do kolekcji xD xD :D

Wcześniej czy później ktoś mu zacznie zadawać pytania .

Nawet na takiej imprezie zjawił sie ktoś kto słucha widać po tym artykule zamieszczonym przez "Redaktora" co ma to wspólnego z NWO - w sumie nic xD :D xD

zainteresować ludzi przez 2 godziny jednym tematem jest naprawdę trudno trzeba mieć charyzmę .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: Rysiek23 »

Faktem jest, że relacja pana dziennikarza drastycznie odbiega od opisu lansowanego przez MM. Tam 300 osób tu 35, tam entuzjazm i setki pytań a tu raczej naśmiewanie się itd. :D



Poza tym zobaczcie jakie on tematy podnosi, wałkuje to samo od wielu lat, no ile można?
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2011 3:23 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

,,...PS. ale oczywiście przecież Ci co tak głośno szczekają uważają, że mogliby to zrobić lepiej. Tylko dlaczego nie robią?! Proszę bardzo! Możecie się przecież wykazać czymś więcej niż opluwaniem, oczernianiem i pomawianiem ludzi tylko dlatego, że są od Was lepsi. Ale Wy przecież jesteście jedynie śmieciarskimi nickami w necie i wszystko co potraficie, to... wrzeszczeć. Zakłamane, internetowe szuje... Czas zamknie Wam mordy...."- Marcin Mizera



A więc Pan Mizera myśli , że ktoś lubuje się w publicznym podcieraniu ,,sprawą" UFO robiąc z tego SHOW.Toż to propaganda dezinformacyjna ubrana w nędzne łachmany pseudo aktywistycznej hucpy nazywanej ,,badaniami.Tak się kończy parcie na szkło przez siadanie na butelce.A tak swoją drogą oczywiście wszyscy się tu radujemy bo każdy z nas tu wie, że w dawnym jak i obecnym NPN-nie najważniejszy był wizerunek co, w badaniu czegokolwiek nie pomaga.Może podpowiem , że nie warto zaczynać od tyłka strony. ]:-> ]:-> ]:-> trzymamy kciuki za kolejne sukcesy NPN-u.Nie wspominając już o ograniczeniu umysłowym autora powyższego cytatu gdzie ,,ufologia" sięga rynsztoka.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: arek »

Gdyby Autor arykułu napisał ,że był na spotkaniu i w sumie nic się nie dowiedział bo prowadzący przedstawił jedynie montaż kilkuset zdjec ściągniętych z netu ,a prowadzący spotkanie nie potrafił zainteresowac tym skad inąd ciekawym tematem ,słuchaczy - to byłaby miażdżąca krytyka .



a tak jest ecie pecie
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Spotkanie z NPN w Warszawie :)

Post autor: azor »

Pamiętam jeszcze jak żył K.Bzowski ostrzegał mnie przed Bernatowiczem i Mizerą jako osoby nie nadające siew ufologii i robiące tanią sensacje to tak dla Waszej ciekawości.
Zablokowany

Wróć do „OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKÓW”