Chris White - David Icke obnażony

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
olo7070
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 25, 2011 11:01 am
Kontakt:

Chris White - David Icke obnażony

Post autor: olo7070 »

http://www.youtube.com/watch?v=3nXVPdeOaSs







"...Może warto poświęcić te 2,5 h na obejrzenie o czym jest ten film... mówi o ścisłych związkach pomiędzy doktryną założycielki towarzystwa teozoficznego Heleny Blavatsky i Davida Icke, który świadomie bądź nie, powiela tę doktrynę jota w jotę...."
Ostatnio zmieniony czw sie 25, 2011 12:24 pm przez olo7070, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Chris White - David Icke obnażony

Post autor: Zbyszek »

O dzieki, wysluchalem juz pierwsza czesc. Wszystko wymieszane jak groch z kapusta, nawet sie balem słuchając , ze powiedza znienacka, iz to ja sam udzielalem Hitlerowi nauk okultystycznych.

Zawsze bylem ciekaw skad sie bierze tyle tego gadania o Atlantydach i Reptylianach.
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2011 6:36 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Chris White - David Icke obnażony

Post autor: Katarzyna_1 »

Tak sobie w czasie nic nierobienia myślałam o tym Icku.., tak zwyczajnie po prostacku. Wariat, to czy nie wariat? Ekskluzywny kłamca? Człowiek biorący udział w jakimś zorganizowanym spisku, siejącym dezinformację? NIE! Nie wariat, ani nie wyrafinowany kłamca, ani żaden z niego intrygant - doszłam do takiego wniosku po przemyśleniach. Zwyczajnie facet dał się zwieść. Nie rozpoznał tego co go spotkało i chrzani o bytach, które go zwyczajnie okłamują. Szkoooda gadać….
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”