Co interesuje państwa najbardziej?

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Co interesuje państwa najbardziej?

Post autor: Newsman »

[ external image ] <font size="3">Chcąc poszerzyć ofertę tematyczną naszego FORUM oraz serwisu, zwracamy się do użytowników z pytaniem, w którym z działów forum czujecie się najlepiej? Jakie zjawiska interesują was najbardziej? Czego chcielibyście na forum więcej, a czego mniej? Tym razem nie będzie to ankieta. Prosimy o osobiste wypowiedzenie się w tej sprawie, szczególnie użytkowników mniej aktywnych.</font>
Ostatnio zmieniony wt wrz 06, 2011 8:14 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Think
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: wt cze 30, 2009 5:34 pm
Kontakt:

Re: Co interesuje państwa najbardziej?

Post autor: Think »

Mnie (i chyba tylko mnie ;) ) najbardziej interesuje dział o dawnej nazwie "nauki ścisłe" - zawsze sobie obiecuję, że w końcu się wezmę i poobalam kilka bzdurnych teorii albo napiszę krótkie kompendium o promieniowaniu, ale cóż - jestem zbyt leniwy, a poza tym mało kto by się tym zainteresował :)
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Co interesuje państwa najbardziej?

Post autor: Newsman »

Eee, Think, ja myślę, ze znalazłbyś wiele osób chętnych do dyskusji. My też chcielibyśmy, aby dział o nauce nieco ruszył do przodu. Nawet z tego powodu został przeniesiony z końca forum na początek. Gdybyś tylko miał chęć, wal śmiało. A masz może jakieś sugestie, co dokładnie powinno być bardziej zaakcentowane?
Think
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: wt cze 30, 2009 5:34 pm
Kontakt:

Re: Co interesuje państwa najbardziej?

Post autor: Think »

Problem tego działu nie tkwi w administrowaniu nim, tylko w braku zainteresowania użytkowników. I to nie powinno dziwić - szeroko pojmowane "nieznane" z definicji stoi w opozycji do obowiązujących praw, hipotez i teorii, trudno więc pogodzić jedno z drugim. Interesujące Czytelników odkrycia/hipotezy gryzą się często z ustaleniami świata nauki, a odkrycia, które się z nimi nie gryzą, nie są już tak ciekawe i nie spełniają kryteriów "nieznanego" :)

Ze swojej strony zobowiązuję się do wysiłku w postaci zaprezentowania spojrzenia na dane zagadnienia z punktu widzenia fizyki/techniki . Nie po to, żeby wywoływać flame wary, ale żeby jakoś dało się odróżnić rzeczy intrygujące i dające do myślenia od totalnych bzdur.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”