Kącik kibica

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: arek »

Pewnie ,że to mydlenie oczu ,bo po jaka cholere ministerstwo sportu ? rozumiem departament przy ministerstwie nauki .To zamykajac sie tylko w sprawach sportu. Jest też szerszy wymiar ,społeczeństwo nie zgodzi sie na to co nam proponuje Radek ,nie wiem czy zauważył ale staje się samotna wyspą.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: valdemar99 »

Panie Arku co prawda nie jest to temat o polityce zagranicznej i Admin ma prawo to skasować ale jeszcze dorzucę że to już chyba nie chodzi o rozważanie politologiczno filozoficzne ministra Sikorskiego ale o tragiczną sytuacje finansowa Polski gdzie minister Rostowski już nie ma pola na żonglowanie cyframi ...zaczyna się sprawdzanie : karta stół.

I jest wyjście uderzyć na kolanach do Niemiec...może to przynajmniej rządowych biurokratów obroni przed komornikiem.

Ja tutaj taka politykę mam na co dzień w wykonaniu ku mojemu rozczarowaniu przez Prezydenta mojego rodzinnego Wrocławia.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: arek »

Kolejny skandal w Polskim Związku Piłki Nożnej! Jak dowiedział się Fakt, na poniedziałkowe szkolenie trenerów z licencją UEFA PRO zaproszenie otrzymali m.in. szkoleniowcy skazani w aferze korupcyjnej.

Na sali pojawili się Dariusz Wdowczyk, Wojciech Wąsikiewicz i Janusz Wójcik, przeciwko któremu toczy się postępowanie karne! Spotkanie trenerów po zakończeniu każdej rundy jest organizowane przez Wydział Szkolenia PZPN. Szkoleniowcy spotykają się, by podyskutować o swojej pracy i podzielić doświadczeniami. Wśród gości znalazły się tym razem osoby skazane prawomocnymi wyrokami.



- Byłem w szoku, kiedy zobaczyłem tych panów w sali. Czuli się bardzo swobodnie, wyglądali na zadowolonych. Nie rozumiem, dlaczego władze związku wysyłają im zaproszenia - mówi nam jeden z ligowych trenerów, który wziął udział w konferencji.



Wdowczyk w 2009 roku został skazany przez Sąd Rejonowy w Kielcach na trzy lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat oraz grzywnę w wysokości 100 tysięcy złotych. Były trener Polonii, Korony i Legii dobrowolnie poddał się karze. Co ciekawe, Wydział Dyscypliny nałożył na niego... zakaz wykonywania zawodu do 2015 roku.



Wąsikiewicz otrzymał wyrok 3,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na siedem lat. Proces przeciwko Wójcikowi cały czas się toczy. Prokurator przedstawił mu 11 zarzutów dotyczących ustawienia ośmiu meczów Świtu Nowy Dwór w 2004 roku.


Mimo ,że jest to przedruk z Faktu to rzecz jest znamienna ,tam bez granatu nic sie nie zmieni .

Wydeje sie że dobrze trafilismy z losowaniem EURO 2012 ,nic podobnego to inni dobrze trafili .Reprezentacja PZPN jest 66 w rankingu FIFA i 17 w Europie.Na dodatek Smuda nie ma bladego choćby pojęcia co robić ,zmarnował co najmniej 3 lata ,w tym czasie mógłby nauczyc grać juniorów,ale by nauczyc samemu trzeba cos umieć.Raptem wspomagać ma go były juz terener Jagielloni ,któremu wystarczyły dwa spotkania by podnieśc morale i i całkowiie odmienić zespół z Pireusu , i to na tyle skutecznie że wygrał z Panatinajkosem , ,a tu lata i wciaż 66 miejsce ,żenada i sromota.



ale co tam :
Trenerzy. Franciszek Smuda





45 tys. euro miesięcznie – tyle wynegocjował trener polskiej reprezentacji, podpisując kontrakt z PZPN. Jego poprzednik, Leo Beenhakker, za tę samą pracę dostawał dwukrotnie więcej. Natomiast Paweł Janas, który dowodził kadrą przed Holendrem, zarabiał jedynie 40 tys. zł. Wracając do Smudy, milionerem został on jednak nie dzięki piłce, a dzięki reklamie. Sieć Biedronka, według „Faktu”, wyceniła jego oblicze na ok. 1,5 mln zł. Kasa spora, szkoda, że jednorazowa.
link do całości za WP.pl
Ostatnio zmieniony śr gru 14, 2011 8:55 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: Rysiek23 »

Niezłą frajdę zrobiła mi wczoraj Wisła. Podejrzewałem, że mogą wygrać ale tego, że przejdą to już nie, nawet w najśmielszych snach. Duńczycy pokazali klasę, to jest magia futbolu! :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: ADAX »

Liczę na to, że nasi na euro 2012 zdobędą puchar, będą czarnym koniem, taką Grecją z 2004, każdy nas oleje a my wtedy pokażemy, że te niepowodzenia to taktyka przyczajonego orła ukrytego smoka :D



Zapomniałem dodać, że brak orła na piersi, a w zamian pojawienie się loga pzpn, to kolejna taktyka, otóż granie stroju maskującym narodowośc. Przeciwnicy nie będą wiedzieć z kim grają, może z Turcją, Indonezją, Koreą Północną ?
Ostatnio zmieniony czw gru 15, 2011 5:01 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: Rysiek23 »

Robert Lewandowski w meczu Borussi z Freiburgiem zdobywa 2 bramki zalicza asystę. Czy wreszcie mamy napastnika światowego formatu? Chyba tak...



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Fk9QGWpH5kI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: Rysiek23 »

Jak obstawiacie dzisiejszy mecz z Portugalią? :) Wykrętnie powiem, że moim zdaniem będzie jednobramkowa przewaga Polaków :)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: arek »

:):):) raczej 0:X gdzie X>2
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: arek »

wynik meczu 0:0 ,stadion zaprezentował się dobrze .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kącik kibica

Post autor: Rysiek23 »

Jakie są Wasz wrażenia po zakończeniu rozgrywek Ekstraklasy? Moim zdaniem jednak Śląsk zasłużył na mistrza. Jestem trochę zawiedziony Legią. Wisła to kompletna porażka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”