Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Szukajmy śladów obcych na Ziemi - postuluje Paul Davies – astronom z Arizona State University. Jak twierdzi, należy poszukiwać śladów działania obcej techniki, w postaci artefaktów lub pozostałości przemysłowych, takich jak nieczynne kopalnie lub składowiska odpadów nuklearnych. Pozaziemianie mogli zostawić także ślady w naszym DNA. Davies twierdzi ponadto, że poszukiwania obcych na Ziemi mogą być bardziej owocne niż pół wieku nasłuchiwania sygnałów z kosmosu…



SZCZEGÓŁY W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: arek »

pewnie wszystko było by prostrze gdyby nie Sitchin ,von Daniken i inni . Po prostu palme pierwszeństwa muszą mieć akademicy .Dowodem może być chociaż ,hieroglif przedstawiający śmigłowiec czy szybowiec .Skoro takie hieroglify istnieją a nauka tego nie widzi to co by musiano odnaleźć by rozbić ten beton .

Dużo zaprzepaszczono nie publikując w czas historii Wolskiego .To jest najlepij przebadany przypadek spotkania z obcą cywilizacja na świecie ,Jest relacja ,świadek wiarygodny ,są pozostawione ślady.To kolejna zmarnowana szansa na zmianę świadomości ludzkiej.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: valdemar99 »

Panie Arku nie tylko sprawa Wolskiego ....... a fenomen Joasi Gajewskiej ze Śląska , te wszystkie zjawiska które się wokół niej działy ...wiem to z pierwszej ręki że kilku naukowców z naprawdę górnej półki z fizyki i biologii chciało się tym zająć ...ale w ostatniej chwili wystraszyli się reakcji środowiska i ośmieszenia .

I tak straciliśmy naprawdę ciekawy przypadek , zajmowały się tym osoby także wartościowe ale bez znanych nazwisk i wielkich tytułów naukowych . tak że tego nikt nie zauważył , lub nie chciał dostrzec.

W nauce też potrzebna jest odwaga:(
abby_nivers
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 15, 2007 12:21 pm
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: abby_nivers »

P. Davies sprawił na mnie wrażenie pilnie poszukującego gotówki na badania. Obecnoś Obcych znajdziecie tu tu i tu, pokaże wam to ale dajcie mi 2 mln dolarów...

Wypowiedzi w tym artykule są bez sensu, skąd mamy wiedzieć gdzie szukać? Obcy na pewno nie myśleli jak my, nie zostawiali nam śladów w nadziei że kiedyś je odczytamy. Jeżeli już to potraktowali nas jak zwierzęta, tak jak my traktujemy badania nad fauną i florą amazońską. Czy zostawiamy tam jakieś "magiczne znaki" bo może kiedyś jakiś zwierzak je odkoduje?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: arek »

Ale to co zostało w pamięci często przekładano na to co dzis nazywamy kulturą lub folklorem . Pozatym ,Nauczyciele zawsze przychodzili z miejsca niedostepnego dla normalnych ludzi , jak niebo czy ocean.

Byc może ich działalności mozna sie dopatrzyć w rolnictwie ,kukurydza ,ziemniaki ,banany .

Migracji ludzkości ,czasu zasiedlania poszczególnych regionów ,powstawania zabytków , czy wspólnych nazw na podstawowe przedmioty w róznych językach ludów zasiedlających oddalone od siebie enklawy.

Np. zagadka pochodzenia Basków .Czas zasiedlenia przez Aborygenów Australii .Antropolodzy przyjmują ,że mogło to być nawet 42 tysiace lat temu podczas gdy Afryke Homo Sapiens sapiens opuscić miał 46 tys lat temu.Mało prawdopodobne by dokonało tego jedno plemię do tego przez zaledwie 4 tys lat przeszli do Australii osiedlając sie wzdłuż całego wybrzeża i pomijając Nową Zelandię osiedlili sie w Australii i przezyli walczac z magalanią i drapieżnymi torbaczami.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: revolt »

[quote name='arek' post='88915' date='08 wrzesień 2011 - 12:20']Dowodem może być chociaż ,hieroglif przedstawiający śmigłowiec czy szybowiec .Skoro takie hieroglify istnieją a nauka tego nie widzi to co by musiano odnaleźć by rozbić ten beton .[/quote]







Ten sławny samolot powstał poprzez nałożenie się kilku warstw hieroglifów. Może brzmi mało przekonująco, ale po wizualizacji historyków:

[ external image ]

trzeba się z tym pogodzić;)





Oryginał który wywołał zamieszanie:

[ external image ]
Ostatnio zmieniony czw wrz 08, 2011 8:20 pm przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: dino_24 »

@ revolt



Tere-fere kuku ... strzela Baba-Yaga z łuku .



G...
prawda co ''nauka'' mówi , strojąc przy tym , <= ALE BEZ TAKICH WYRAŻEŃ PROSZĘ!!!

naukowo - historyczne miny .





Proponuję najpierw zapoznać się z ''oryginalnym'' reliefem wklęsłym ze

Świątyni Nowego Królestwa w Abydos i z naniesionymi nań hieroglifami .

Wnioski nie wymagają komentarza , są jednoznaczne .



http://www.thelivingmoon.com/43ancients/02files/Abydos.html



To , o czym piszesz miałoby sens w odniesieniu do ''malowidła'' i to

jeszcze malujący musiałby mieć pomysła , że gdy wstawi swoje na cudze

to nie wyjdzie mu dziwne ''dziwadło'' .



Przyjrzyj się dokładnie ''oryginałowi'' i racz zauważyć jaką techniką jest zrobiony .

Jest ryty rylcem w nie do końca wyschnietym materiale .

Jeżeli byloby tak jak uważają cytowani przez ciebie ''historycy'' , a ty cały w

skowronkach powielasz ich ''banialuki'' , to właśnie by wyszly , bardzo dziwne

''dziwadła'' - niestety nie do odczytu
.



Nie twierdzę , że na stare nie nakładano nowego .

Lecz odbywało to się w prosty sposób , skuwano stary kartusz bądż relief ,

nanoszono nowy materiał rzeżbiarski i ryto nowy hieroglif .

Zapytaj się każdego artysty i to samo ci powtórzy .



Dziw tylko bieże , dlaczego owi ''historycy - egiptolodzy ?'' , na setki artefaktów ,

występujących w Egipcie , upodobali sobie , właśnie ten , twierdząc , że został

''przekuty'' .

Śledząc historię Starego czy Nowego Państwa ... osobiście nie spotkałem się

jeszcze z taką ''techniką'' rycia hieroglifa .

Ewentualnie coś przeoczyłem xD



Każdego artystę ''cosik'' inspiruje do tworzenia ''dzieła'' ? Jest więc normalnym , że

anonimowy rytownik z Abydos chciał coś nam przekazać swoimi ''obrazkami'' .

Pytanie tylko jedno ?

Czy to widział w naturze czy kopiował oglądaną wcześniej kopię .

Ostatnio zmieniony sob wrz 10, 2011 3:17 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: revolt »

Dino,

Na początku było to:

[ external image ]

...pochodzi z innego miejsca, ale jest bardzo podobna do pierwotnej wersji Twojego "oryginału" z Abydos.





Następnie naniesiono poprawki (stara wersja zaznaczona na czerwono):

[ external image ]



I mamy stan obecny:

[ external image ]



Zgadza się, jest to relief wklęsły. W mojej opinii nie oznacza to, że ktoś nie mógł na nim wykonać drugiego wklęsłego (bo niby dlaczego miałoby się nie dać?).



Dlaczego "przekuto"? NIE mam pojęcia... powodów może być wiele. Nie "trzymam się" banialuk. Mając wersję poprzednią, porównuję ją z tłem reliefu z Abydos... pasuje niemal doskonale. Wiem, że nie jest wymysłem naukowców bo ta sekwencja znaków występuje także w innych miejscach. LOGIKA każe mi przyjąć naukowe wyjaśnienie, bez cienia wątpliwości.
Ostatnio zmieniony pt wrz 09, 2011 9:42 am przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: tomek1618 »

Cześć fajny temat.

Szacuneczek dla dino_24 za czujność i przede wszystkim ze ci się chciało ochnasty raz tłumaczy np to że to nie malunek.

Do revolt.

Pokazałeś obrazek na którym widzę na lewo od centrum licząc od góry: Dłoń, dysk, rękę z barkiem.

Powiedziałeś "Na początku było to:"

Sugerujesz że dłoń ,dysk i ręka z barkiem z upływem czasu zmieniła się w trzy pojazdy o helikopterze nie wspomnę.

A jeśli było odwrotnie to helikopter i trzy pojazdy są pierwowzorem i zbiegiem czasu zmieniają się w dłoń ... .

Gdy znamy efekt zwany kult cargo to bardzo logiczne.

Rewolt więcej szacunku dla autora reliefu z Abydos.

Logicznie pomyśl czy ty gdybyś miał wykona jego pracę uprzednio nie przygotowałbyś podłoża wyrównując go np skuwając poprzednią warstwę.

Naprawdę uważasz za logiczne to że rzemieślnik dokuwa swoje rowki do istniejących poprzednio a robi to tak że efektem jest groch z kapustą.

Rewolt to nie rzemieślnik, to debil tak postępuje.

Stad mój apel o szacunek dla tego fachowca, mało tego a jego inwestor musiałby by być co najmniej niepoczytalny akceptując takie wykonanie usługi.

Valdemar99 dzięki za info o Joasi Gajewskiej to dla mnie nowina.

Spodziewam się więcej takich nie znanych mi odkryć w tym temacie.

Prośba. Macie coś na temat berła faraona. Tylko po polsiemu.

http://www.yantra.pl/piramidy/tabelka/berla1.jpg

Powodzenia.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Szukajmy śladów obcych na Ziemi

Post autor: revolt »

[quote name='tomek1618' post='88946' date='09 wrzesień 2011 - 16:57']Naprawdę uważasz za logiczne to że rzemieślnik dokuwa swoje rowki do istniejących poprzednio a robi to tak że efektem jest groch z kapustą.[/quote]



Po pierwsze: Ja bym nie skuwał, a zalepił (coś na kształt dzisiejszego gipsu, mniej roboty) i wtedy wykuł na nowo. Wystarczy, że owa zaprawa po paru tysiącach lat odpadnie i już masz swój groch.



Po drugie: Daleki byłby uznawania starożytnych "rzemieślników" za istoty bezbłędne. Partacze zdarzali się wszędzie i zawsze.



Po trzecie: a jeżeli już o logice mowa. Jak wspomniał Pantanal... Co niby miałby tam robić helikopter? Obcy?- helikopter jest prymitywną konstrukcją... Rozwinięci starożytni? - więc dlaczego ich śmigłowiec wygląda jak nasz, współczesny? Podróże w czasie?-nie będę komentował.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”