Kobieta-różdżka wykrywa wodę

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Kobieta-różdżka wykrywa wodę

Post autor: Newsman »

Brytyjka Katherine Bent dysponowała niezwykłą zdolnością. Potrafiła, w wyniku bliżej nieokreślonych zdolności, wykrywać wodę niczym różdżki.

<iframe width="420" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/u8QGAJjGQbM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony pn wrz 12, 2011 4:51 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kobieta-różdżka wykrywa wodę

Post autor: Katarzyna_1 »

Fajnie, że takie stare filmy wklejane są na You Tube. Współcześni medycy pewnie się cieszą. Nie kobieta różdżka, ale Pląsawica jak nic. ;)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
slawkomnix
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 28, 2011 8:18 pm
Kontakt:

Re: Kobieta-różdżka wykrywa wodę

Post autor: slawkomnix »

Sam osobiście znałem osobę, która szukała wody. Niestety ten pan już nie żyje od 3 lat.

Ludzie prosili go żeby znalazł im dobre źródło wody pod studnie. Jego skuteczność... 100%



Sam byłem świadkiem jak to robił, widziałem stojąc dalej ponieważ nie kazał przebywać blisko siebie jak 'szukał' wody.

Jedyną porą roku kiedy był w stanie to zrobić była wiosna, wykorzystywał do tego młode gałązki brzozy - sam je przynosił a więc nie wiem jaki miały kształt (mówili że jak proca).



Szukając chodził powoli i obserwował reakcję gałązek. Po wszystkim wskazywał miejsce, w którym czół największą siłę i tam kazał kopać. Nigdy się nie pomylił, a źródła jakie płyną przez wskazane przez niego miejsca szybko nachodzą i są płytko pod ziemią. Naprawdę niesamowita sprawa, sam wielokrotnie zastanawiałem się jak to możliwe...





A co do tego filmiku to ta babka jak jakaś nawiedzona wygląda :D
hej ho hej ho
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Kobieta-różdżka wykrywa wodę

Post autor: PASTOR »

Nie ma co sie smiac z radiestezji...defakto czlowiek potrafi dzialac jak przekaznik, ktory moze wskazac ciek wodny..ale mimo lat chyba kon. 60-tych to film jest naciagniety(taki stary der blid) bo ze znajomosci z tym tematem to az tak czlowiekiem nie rzuca"" ;-) pozdrawiam
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kobieta-różdżka wykrywa wodę

Post autor: Arek 1973 »

Widocznie większość potrzebuje różdżki, ta pani sama jest różdżką.

U nas na wsi sąsiedzi także mieli takich fachowców z różdżkami, u mnie był gościu co kręci studnie i powiedział że on różdżkarza nie potrzebuje bo woda jest wszędzie, to ja mam mu wskazać w którym miejscu chcę studnię. Pokazałem, kręcił 15 metrów głęboko i co? , i wody nie znalazł :Oh:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”