Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

- czyli Ałmas, Śnieżny Człowiek, Bigfoot, Yeti, Sasquatch i jak tylko się go nazywa...
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: Scoobany »

Znajdzie yetika tak samo jak Bobilewicz smocze węże.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że lepsze szanse niż W. Bobilewicz na udowodnienie istnienia yeti ma grupa ludzi z "Centre for Fortean Zoology" która na Sumatrze spędziła dość dużo czasu miała lepsze rozeznanie oraz więcej sprzętu.

Niedawno wrócili z tej ekspedycji , na razie mają do przeglądania setki zdjęć i filmów które nagrywane były z fotokomórkowych pułapek. Podobno mają także owłosienie yeti, ogólnie są bardzo zadowoleni z wyników.



Na ich stronie ukażą się niedługo wyniki badań



www.extreme-expeditions.com
Ostatnio zmieniony pt lis 16, 2012 5:11 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: arek »

Messner tez miał ,podobno, pokazać cały kompletny szkielet Yeti ,oraz zasuszona łapę.i chyba coś mi umkneło bo nic na ten temat mi nie wiadomo.

Odlewy łap mogą być odlewami rąk ludzkich ,odciśniętymi najpierw w błocie a potem zdeformowane przez warunki lub nawet mogły powstać w wyniku podparcia sie człowieka przy przewróceniu się. Obiektywnie, - to nie dowód.

Ile już mielismy wczesniej publikowanych odlewów łap yeti, sasquatha i też nie stanowiły żadnego dowodu ,dlaczego teraz miało by byc inaczej.Niestety bez dowodu podstawowego tj. ciała żywego lub martwego sprawa nic sie nie ruszy .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: Arek 1973 »

No tak Arku, ale co się stanie jak w końcu złapią takiego osobnika?, Nie wiem czy taka wiadomość trafi do głównego wydania "Wiadomości", a nawet gdyby to zwykły zjadacz chleba wzruszy ramionami i powie "ot, co mi tam, małpę odkryli, co w tym nadzwyczajnego".

Messner....poczciwy człowiek którego lubię oglądać i na pewno jest ekspertem co do Himalajów. Jest znaną osobą a to mu nie uderzyło do głowy i to dla mnie dodatkowy plusowy punkt.

Jest on także dobrym promotorem swych książek i wie jak się to robi. Jakiś czas temu nagle pokazał się przed kamerami wyciągając stare sprawy z zapomnienia, chodziło oto że jego brat zaginął wtedy (lata 70-te) w Himalajach a jego kompani nie szukali go zbyt rezolutnie. Człowiek sobie pomyśli co on chce?, po tylu latach z pretensjami przed kamery wychodzić?. Powód był bardziej przyziemny, Messner wydał nową książkę i chodziło o to żeby przed kamerami "rzucić jekieś mięso".

Ale cóż, o yeti już zawsze gadał, wprawdzie powtarzał legendy ale i sam miał widzieć i sylwetkę i ślady w śniegu
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: arek »

Niestety Wałujew ,Śnieżnego Człowieka nie znalazł. Pokazano mu tylko jakąś pieczare ,którą miejscowi uznają za legowisko Śnieżnego Człowieka i finito .Cóż szkoda .:(
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: Rysiek23 »

Nic to, w drodze już jest kolejna ekspedycja (która to już w przeciągu roku? chyba 7) tym razem rosyjsko-amerykańska pod kierownictwem I. Burcewa. Mam nadzieję, że zabawią tam dłużej niż 2 dni.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Ciekawe kiedy przeczytamy , że Wałujew ,,spunktował" w efektownej walce Yeti :D :Cry:
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Arek 1973' post='89592' date='28 wrzesień 2011 - 07:20']Podobno pan Grzelak wyprosił u ruskich nogę śnieżnego człowieka i wiózł ją na badania do Polski, o wynikach jednak nic nie wiadomo.[/quote]



Ten kawałek kończyny nie trafił do Polski tylko do jednego z instytutów w Moskwie. Wstępne badania wykazały, że nie należał do żadnego ze znanych przedstawicieli fauny. A później słuch o nim zaginął.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wałujew poszuka "Śnieżnego człowieka"

Post autor: Arek 1973 »

Dzięki za info Rysiu, dopiszę sobie w jego książce. A że zapytam , skąd masz te informacje?,




Niestety Wałujew ,Śnieżnego Człowieka nie znalazł. Pokazano mu tylko jakąś pieczare ,którą miejscowi uznają za legowisko Śnieżnego Człowieka i finito .Cóż szkoda .
Tak, widziałem w tv. mówił że w te jaskini kiedyś znajdowano ślady obcowania yeti. Mam wrażenie że nie chodziło o samo poszukiwanie ale nagłośnienie tych przypadków i reklamę rejonu.

Oczywiście piszę to sensie pozytywnym, bo gdyby o takich rzeczach nie mówiono to i nie powstała by żadna ekspedycja która chce to udowodnić
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELIKTOWE HOMINIDY”