Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Newsman »

Oto miejsce, gdzie będziemy umieszczać najdziwniejsze ze zgłoszeń, jakie do nas dotarły. Wśród wielu relacji o UFO i innych dziwnych sprawach, co jakiś czas pojawiają się prawdziwe kwiatki. Postaramy się wydobyć je z mulistego dna naszego archiwum.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Oto przykład z ostatnich dni:



Od: "xxxxx" <xxxxx@gmail.com>

Do: infra@epoczta.pl

Temat: Dziwne zjawisko



Była u mnie kumpela i oglądałyśmy straszne filmiki. Zaczęłyśmy się śmiać i mówić że to nie prawda. W pewnej chwili usłyszałyśmy ciche słowa UWIERZ . . . UWIERZ . . . . Poszłyśmy za tajemniczym odgłosem. Doszłyśmy do kuchni, a tam były porozrzucane kartki a na nich napis UWIERZ WE MNIE i narysowany pentagram. Nagle na ścianie wyskoczyła czarna postać przypominająca diabła . Była cała czarna, miała rogi i w ręce nuż. Zjawa powiedziała A TERAZ WIERZYSZ ? Z zamkniętymi oczami zaczęłyśmy przeklinać, otworzyłyśmy oczy i niczego nie było ani diabła ani porozrzucanych kartek. Czy mógł to widzieć normalny człowiek ?
Ostatnio zmieniony czw wrz 15, 2011 5:21 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: ADAX »

Nagle na ścianie wyskoczyła czarna postać przypominająca diabła . Była cała czarna, miała rogi i w ręce nuż.
Musi to zbadać Ojciec Natanek !


Czy mógł to widzieć normalny człowiek ?


cha cha :D



Fajne macie posty, pewnie to niudolne ataki FN !
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Darth_Luk »

Co za diabeł znika bez robienia krzywdy?



Widzę że Infra będzie mieć własny "Bash.org" :]

No cóż jeśli macie tego więcej to wrzucajcie, zawsze to jakaś poprawa humoru.







Darth na forum czyżby nadciągała apokalipsa?
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: arek »

możesz wyłączyć Cejrowskiego, widać jego sposób patrzenia pozostawił go bez skarpetek ,więc może lepiej pozostawić go w spokoju.masz fajne dewcipy tylko szkoda że sprzed blisko 70 lat
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Newsman »

1) Treść jednego z smsów:

"U mnie w domu potrzeba egzorcysty... 7 lat temu mój stary pojechał na grzybobranie i wrócił z niego negatywnie odmieniony, wrogi, zabójczy, pewny siebie."



2) Tu z kolei list od człowieka z symptomami schizofrenii, który twierdził, iż posiada "inplant" i 100 tys. długu:

"napisze tylko krotkie streszczenie a jutro rozwine moj przypadek. wiec z ufo to raczej nie jest nic wspolnego ja jestem istota normalna poprostu czlowiekiem po za tym nie mialem nigdy nic doczynienia z innymi planetami to sie stalo w jednym ze szpitali wiem gdzie ale ujme to tajemnica do czasu w ktorym bede mial pewnosc ze nic mi nie grozi .dzialanie tego jest takie ze to jest gra na ludzkich uczuciach czyli tak jak bym mial ku sobie wszyskich sprzeciwic np w zwiazku z kobieta na jej uczuciach bo kazdy sie czyms kieruje w rozmowach albo znajomosciach z kims a u mnie relacje z najbardziej kobietami koncza sie porazka poniewaz kobiety sa uczuciowe i czasami patrzac na druga osobe mozna wyczuc czy to jest ktos dobry w duszy czy ma w sobie zle moce czasami jest to drazliwosc na uczuciach drugiej osoby dziewczyny lub plci meskiej w rzeczywistosi jak i przez intrnet poniewaz to fale internetowe wytwarzaja zrudlo negatywne lub tel komorkowy np biorac pod uwage jakis portal randkowy jest zdjecie i profil moj i osoby po drugiej stronie wiec we mnie piszac np na czacie z osoba po drugiej stronie budzi szok psychiczny po pewnym czasie i to co pisze czasami jest nieobiektywne wiec druga osoba odbierajac to co jest napisane odemnie po pewnym czasie stwierdza ze jestem osoba meczaca i wprowadzam ja w apatie to odzialywuje negatywnie na druga osobe co bym nie napisal to taki krotki przyklad i streszczenie.w moim przypadku jestem silnie naelekryzowany pod wplywem kopmutera tel komorkowego dzialanie jest takie same w rozmowach telefonicznych czyli przeciwdzialam na druga osobe negatywnie gdzie jakis czas temu tego nie bylo poniewaz mialem dobre stosunki ze znajomymi i bylem lubiana osoba a od jakiegos czasu wszyskich sobie sprzeciwilem poprostu niczym takim pisaniem nie krzywdzac przy tym nikogo w jakis szczegolny sposob poniewaz nie jestem osoba ani agresywna ani konfliktowa .moje wrazenie to takie jak bym byl sterowany w jakims proc okolo30 moze czyli sterowany myslami np.w czynnosciach codziennych idz do lazienki ,ubierz sie ic do sklepu znajz prace ,zaloz firme czyli z firma tak jak ostatnio mialem to po to np jak szczegol w szczegole aby popasc w dlugi .prowadzilem parking strzezony przez cztery miesiace wiec dlugi byly po tak z moich wnioskow aby nie mogl zaplacic zusu oplaty do urzedu miasta to zedluzenie tez mozna rozwinac bo wszysko jest po cos.najbbardziej to jest psychiczne mnie dreczenie np jak sie nie slucham tych niby mysli i nie ide za mysla czyli takim schizem dalej idac tez niewiadomo schiz to mysl okreslona w medycynie schizofremia moze tak moze nie wiec jak sie jej nie slucham chce mnie to zabic np zapierdol go to cytat co w myslach nosze, nie moge wlacz wiecej amper lub zmusza mnie do pedofilii morderstw zebym kogos zabil nad czym panuje i narazie takich zdarzen nie mialem bez obaw, ja jak juz slabne bo mozna to oszukac poniewaz czlowiek itak byl zawsze madzejszy i bedzie niz eletronika pomimo tego ze internet to szeroka wiedza czlowiek czasami skromny czasami nic nie mowi malo mysli a i tak wieksze wartosci posiada tago po nim nie widac a co mozna szereg skarbow naturalnych wymieniac.to krotkie streszczenie tego co doswiadczylem od jakiegos czasu z tym ze moje dreczenie psychiczne jest 24 na dobe i zastanawiam sie kto sie tak poswieca zeby mi znisczyc zycie lub zebym cierpial osmieszajc mnai np w niepowodzeniu u dziewczyn jestem kawalerem w niepowodzeniu w pieniadzach popadlem w dlugi w stosunkach rodzinnych w kolezenskich przyjacielskich towarzyskich w zalatwianiu jakis spraw urzedowych moze niepowodzenie z wizyta u lekarza nie zdziwie sie jak negatywnie odbierze mnie serwis infry z powodu przeciwdzialana implanta bo to gra na ludzkich uczuciach . z tym ze ogolnie moj przypadek to uszkodzony uklad nerwowy z atracony swiatopoglad uczucia wyzsze , poglad na kobiety ,sa pewne zmysly w ludzkiej psychice odp[owiedzialne za np usmiech itd .to troche zwiazane z psychologia.zastanawiam sie czy bio chipy urojone w schizofremi u pacjenow nie sa prawdziwymi a przykrywane psychotropami zniewalaja ludzi mlodych dla p[ieniedzy np dla lekarzy tak mi doktor kiedys dzielnie powiedzial jak sie przyazyczaja pacjenta. wiec implant potem dreczenie potem depresja tabletki psychotropowe to wizyta u lekarz potem schizofremia w tym wszystim dreczeniu malozaradnosc zyciowa potem zalamanie newowe czasami sie podnosimy czasami nie trafiamy znowu na psychiatryk trzy miesiace lezenia dla lekarza to kasz biorac pod uwage niskie zarobki im dluzej tym wiecej lekarz z tego korzysc czerpie potem wypis rok dwa cztery noi znowu to samo a zycie w dreczeniu mija ja tego doswiadczam szkoda ze z implantem.troche polatalem sie w pisowni lecz to wynika z szoku psychicznego kozystajac z komputera trochenie mam wplywu no swoje myslenie ciekawe czy to przypadkiem nie jest zwiazane z leczeniem depresji lub glebiej schizofronii poniewaz duzo osob uraja sobie jakies czipy w leczeniu to urojone w zdrowiu psychicznym czyli na oddzialach psychiatrycznych lecz widac ze raczej nie .to moj przypadek .stwierdzono schizofremie a mam implanta prawdziwego.mam 34 lata powaznie myslalem o zyciu ale widac ze ludzka glupota nie zna granic,zdoroslych powaznych ludzi robi sie idiotow dzis to normalne moje zlo w porownaniu do innych zlych zdarzen to i tak mala szkodliwosc czynu patrzac co sie dzieje na swiecie choc nie chce sie tym podpierac,wiec spojrze na to z optymizmem.tak mie wychowala psychologia i zdrowie psychiczne.a stan moj w wieku 34 lat psychiczny taki ze osoby po 7o lat sa w leprzej formie.a leczylem depresje mialo mi poprawic pamiec i koncentracje a ja zatracam.bardzo prosze nalozyc poprawke na pisownie. i tak nie mam pewnosci czy to w tym wszyskim o to chodzi pewne jest jedno moje myslenie jest sterowane.abym mogl posluzyc sie prawem musze miec dowod czyli wybadany implant a jak do tej pory od czasu podejrzenia od 2 lat bvadan w szpitalach w polsce moje pobyty w szpitalu okazaly sie porazka w tym kirunka a ja wiem jedno ze implant posiadam .jestem przeciwnikiem jakichkolwiek uzywek czyli narkotyki alkohol gzie z alkoholem to moze okazjonanie ale nie jestem uzalezniony nie wiem, juz co dalej robic bo grozi mi ubezwlasnowolnienie.a z implantem to ciezko sobie poradzxic obecnie mam 110 tys dlugow jestem na utrzymaniu rodzicow a wszyscy daja wiare w chorobe psychiczna ja wiem co innego.a w myslach juz mam kolowrotek.aby opisac wszystkie zdarzenia i reszte moich myslowych dreczen to tak od kad to sie wzielo to tyle czasu bylo by mi potrzebne a to hmm rok moze dwa a czasami mysle ze 14 po wyjsciu z wojska.czyli tak jak by czternascie lat zmarnowal na leczenie depresji a fakt taki ze jestem albo zaczipowany albo mam implant a moge miec albo w glowie lub a zoladku na jelitach obecnie poniewaz to wyczuwam."



3)

Kiedyś zadzwoniła do nas jeszcze jakaś szalona kobieta z Częstochowy, która miała do sprzedania kilka tajemnic, w tym tą, że do opłatków dodaje się amfetaminy. Wszystkim podobnym osobom przypominam, że nie jesteśmy poradnią zdrowia psychicznego i w wielu przypadkach nie zastąpimy fachowej porady czy szprycy z jakimś dobrym lekarstwem.
Ostatnio zmieniony wt gru 27, 2011 10:14 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: niedzwiec »

Nie jestem w stanie przeczytać podpunktu drugiego, gdzie narracja poprowadzona jest za pomocą strumienia świadomości. Cztery razy próbowałem, ale poległem.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Pantanal' post='92968' date='27 grudzień 2011 - 21:16']Powinno się publikować nazwiska takich pajaców, aby nauczyli się, że zjawiska paranormalne nie są domeną dla domorosłych guru i schizofreników.[/quote]

Pantanal!

To nie pajac! to chory człowiek! Przeczytaj całość jego wypowiedzi! O Boże.. wiadomo, że na każdym forum/blogu takie osoby mogą się pojawić. Jakżesz ich szkoda?, nieprawdaż?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
sasanka
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 19, 2011 8:48 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: sasanka »

Ciekawe ile z tych osób ma świadomość, że powinni się leczyć...
"Człowiek jest jak samolot - musi wystartować z ziemi zmysłów, ale jego przeznaczeniem, jest lot w przestworzach wartości..."
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: ADAX »

Dlaczego leczyć ? Każdy postrzega to co go otacza na swój sposób. To tak samo jak np. człowiek bogaty może gardzić biedakiem, żebrakiem, gdyż postrzega go w kategoriach majątku lub wyglądu, nie zważając na to co ma do przekazania. Ale pomijając wykłady :D, to uważam, że pierwszy esemes jest wyjątkowy i powinien zostać wymalowany na nautimobilu ...

:D
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Arek 1973 »

Ciekawe ile z tych osób ma świadomość, że powinni się leczyć...
Jestem za twoim wątkiem

Rozdwojenie jażni to choroba rzadka ale potrafi być tak spektakularna że nawet artykuły i książki o niej napisano. I chociaż niektóre "prawdopodobne" przypadki o ufo znamy z literatury nadal nie wiemy czy to "wymądrzanie się", choroba rozdwojenia jażni, czy było naprawdę... brak zbadania przypadku wyklucza możliwe wytłumaczenie :/
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”