Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: arek »

Moze nie inplanty a Goaulda ma w sobie ,to potwierdzałoby istnienie gwiezdnych wrót i spisku majacego na celu zatajenie tego faktu przed światową opinia społeczną.

Pośmiac sie można - leczyc trzeba.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: ADAX »

Przynajmniej człowiek jest świadomy swego stanu oraz jak świat funkcjonuje, wie że coś jest nie tak. Czy posiada implant ? Hmm skoro 2 lata badan na marne, to go nie ma.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: danut »

"Biedny chory człowiek"... - niekoniecznie biedny, nie wiem czy zwróciliście uwagę na bardzo niepokojące zdania o podpowiedziach,do czego to niby jest zmuszany..Tu leczenie i ścisła kontrola jest wskazana,wręcz konieczna, pomimo że pisze, że na razie mu się udaje opanować "te podpowiedzi"... na razie, aby nie było potem za późno - to jest niebezpieczne.Mało z tego ten człowiek nie może się pogodzić z własnym złem i dlatego szuka wyimaginowanych winnych, to nie on to oni...
Ostatnio zmieniony śr gru 28, 2011 2:32 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Konstantina »

Mam nadzieję, że napisaliście mu, gdzie powinien szukać pomocy i że to nie implant i nie obcy są przyczyną jego problemów. Szkoda, że takich ludzi garnie do zjawisk paranormalnych. Potem wszystkich nas traktują jako świrów albo wróżki. To niesprawiedliwe. To stereotypy na tej samej zasadzie co te, że wszyscy księża to pedofile, a politycy oszuści i łapówkarze (choć to pewnie w 99% prawda).
Ostatnio zmieniony śr gru 28, 2011 2:39 pm przez Konstantina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: arek »

To stereotypy na tej samej zasadzie co te, że wszyscy księża to pedofile, a politycy oszuści i łapówkarze (choć to pewnie w 99% prawda).
I juz Cię lubię xD :D xD
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Aylinn »

[quote name='Konstantina' post='93009' date='28 grudzień 2011 - 15:31']Mam nadzieję, że napisaliście mu, gdzie powinien szukać pomocy i że to nie implant i nie obcy są przyczyną jego problemów. Szkoda, że takich ludzi garnie do zjawisk paranormalnych. Potem wszystkich nas traktują jako świrów albo wróżki. To niesprawiedliwe. To stereotypy na tej samej zasadzie co te, że wszyscy księża to pedofile, a politycy oszuści i łapówkarze (choć to pewnie w 99% prawda).[/quote]

Ahahaha xD



Dopóki wariaci piszą takie wariackie donosy to ja jestem jak najbardziej za. :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Arek 1973 »

Szkoda, że takich ludzi garnie do zjawisk paranormalnych. Potem wszystkich nas traktują jako świrów albo wróżki. To niesprawiedliwe.
Ale gdzie tacy zostaną "zrozumiani"?, przeważnie tylko na forach o tematyce anomalnej, ale nie wrzcam wszystkich for do jednego worka. Oczywiście że jest tak że czym więcej świrów na forum wierzących w wszystko tym większe zrozumienie dla tej osoby
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Newsman »

Jestem kosmitą i nie moge robić pompek



"Piszę do was bo spotkało mnie coś dziwnego jak wnioskuję miało to kontakt z obcymi, ale nie o tym chę napisać chodzi mi o to co sie dzieje po tym. Po tym incydencie dostałem wokół oczu jakby obramowania wyglądają one jak oczy u standardowego kosmity są migdałowate (dotałem to w lipcu ubiegłego roku,),i nie wiem na czym to polega ale pewnego wieczoru te obramowania były całe zielone potem kolor ten zniknął, i od czasu do czasu pojawia się kolor jasno zielony . A co jest najdziwniejsze i brzmi nieprawdopodownie jest to że niemogę ćwiczyć np. pompek coś mnie przytwierdza do ziemi jakbym był za cieżki jak by mnie coś trzymało (jest to jakaś siła która mnie przytwierdza do podłogi a mniejwięce3j raz na 1,5 miesiąca odpuszcza i pozwala ćwiczyć przez ok. 1,5 godziny), wiem że brzmi to dziwnie i nieprawdopodobnie ale coś się ze mną dzieje i coś ma na mnie wpływ, piszę do was bo nie mam z kim się o tym podzielić a wiem że coś się ze mną dzieje nietypowego i chciałbym to w jakiś sposób sprawdzić co to jest, pragnę dodać iż wszystko to co napisałem jest prawdą i nie mam wybujałem fantazji czy czegoś w tym stylu, jeśli was ciekawi was to to proszę o kontakt na xxxx, serdecznie pozdrawiam"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: Arek 1973 »

Po tym incydencie dostałem wokół oczu jakby obramowania wyglądają one jak oczy u standardowego kosmity są migdałowate (dotałem to w lipcu ubiegłego roku,),i nie wiem na czym to polega ale pewnego wieczoru te obramowania były całe zielone potem kolor ten zniknął, i od czasu do czasu pojawia się kolor jasno zielony
Z tymi oczami to można zrobić karierę w cyrku obwoźnym. Gdy facet sobie jeszcze ogoli głowę na łyso , przyswoi jakiś niezrozumiały bełkot to kariera murowana.

Można jeszcze założyć sektę, z takim wyglądem nie będzie trudno o tłumy wyznaffccuuff :Oh:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej ekstrawaganckie zgłoszenia o zjawiskach nadprzyrodzonych jakie otrzymaliśmy

Post autor: arek »

film pokazuje autentyczne ufo które widać po bliskim przyjrzeniu się pod koniec filmu, ważne by oglądać go na możliwie dużym ekranie http://youtu.be/KExF772RZac
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”