Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

Post autor: Newsman »

NAWIEDZONA WILLA W BABICACH STARYCH



infra.org.pl



Kilka dni temu otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkanki jednego z mieszkań w budynku w Babicach Starych pod Warszawą, która twierdzi, że miejsce jest nawiedzone. Według niej, świadczą o tym dziwne odgłosy (chrzęsto kluczy i kroki), niemiła i konfliktowa atmosfera a także fakt, że jej mąż kątem oka zobaczył coś, co uznał za zjawę.



"Mieszkaliśmy w piątkę: ja, mój mąż, córka i para naszych znajomych. Jedna osoba juz sie wyprowadzila po wielkiej awanturze. Wszyscy slyszymy w nocy jakieś bieganie po schodach i w ogóle jak jestesmy na dole to dziwne odglosy sa na górze.



Ja któregos razu wstalam nad ranem i slyszalam jak ktoś kluczami otwiera drzwi. Jak pobieglam zobaczyc kto to to nikogo nie bylo. Mój mąż wczoraj widział zjawę na schodach, kątem oka. Wszyscy ze strachu spimy w jednym pokoju.



Gdy wracamy do domu to zastajemy otwarte szafki i powywracane krzesla,ciagle myslimy ze ktos nas obserwuje. Myslelismy z poczatku ze moze ktos wchodzi do domu i nas straszy ale nawet zwierzeta dziwnie sie zachowuja. prosze o pomoc bo jest coraz gorzej."



Po upewnieniu się, że nie jest to żart, sprawę przekazaliśmy Alicji Ziętek, od której spodziewamy się nowych doniesień w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 25, 2011 8:23 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

Post autor: Arek 1973 »

Huh, z niecierpliwością czekam co z tego będzie, Jak pani Alicja coś odpisze to wklejajcie zaraz do tematu.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

Post autor: Arek 1973 »

Media.

Myślę że jeżeli inni ludzie także widzą coś dziwnego w tym domu to alkohol, narkotyki itd . odpadają
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Pati123
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 24, 2017 9:38 pm

Re: Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

Post autor: Pati123 »

Witam. To ja mieszkalam razem z rodzina w tym domu.Mamy straszne wspomnienia z tamtego czasu. Niestety pani Alicja nie zdazyla dojechac do nas. Sytuacja stala sie krytyczna gdy cos mieszkajace tam zaczelo czerpac energie z naszej corki.Pani Alicja kazala natychmiast sie wyprowadzic. Zostalismy posadzeni o branie narkotykow przez pania wynajmujaca i straszeni.
Modovero
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 10, 2017 10:48 am

Re: Nawiedzona willa w Babicach Starych (mazowieckie)

Post autor: Modovero »

Polecam książkę "Niesamowite historie" tam taka sytuacja jak piszesz jest dokładnie opisane. To mógł być duch karmiący się energią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”