Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W listopadzie 2008 r. pani K.Ch. – Polka mieszkająca na stałe w Aarhus - drugim co do wielkości mieście Danii, ujrzała na nocnym niebie zdumiewające zjawisko. Jak twierdziła, nad miastem przeleciała bezgłośnie gigantyczna konstrukcja w kształcie „bumerangu”, która sprawiała wrażenie „zakamuflowanej”. Od tego czasu kobieta poszukiwała informacji na temat podobnych zdarzeń. Jak się niebawem okazało, niemalże identyczny przypadek miał miejsce nieco wcześniej w Sandomierzu…



CAŁOŚĆ RELACJI (WRAZ Z AUDIO) W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: PASTOR »

Bardzo fajna relacja i kolejny ciekawy przypadek. Powiem wam, ze juz mnie normalnie intryguja "oni" Przyspieszmy czas i niech w koncu się wylonią. Jeszcze chce ich poznac przed odejsciem w inne wymiary :D



A propoś UFO Århus, Denmark 1971 FILM
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Przemekkk666 »

Ja bym się tak nie napalał, że to napewno obiekt spoza Ziemi :)

Niestety ale spora część tych obiektów napewno została wytworzona u nas :/

Powiem szczerze, że bardziej intrygują mnie obiekty, z których wylatuje szereg innych niewiele mniejszych obiektów jak to często w Meksyku się dzieje :) aniżeli te różne trójkąty i inne, choć to też ciekawa sprawa i fajnie byłoby dojść do kogo one należą.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Przemekkk666 »

Oczywiście to jedynie gdybanie, jednak sądzę, że warto rozważyć pewne kwestie, wziąć pod uwagę różne teorie np to że jeśli te obiekty, które latają nad naszymi głowami widoczne dla oka należą do nas (w dużej części), to może jest w tym jakiś ukryty cel i nie jest to wcale bezsensowne. Przykładowo może być tak, że te obiekty czy światła jak te z Phoenix choćby, są ukazywane ludziom, by ich do czegoś przygotować lub wzbudzić jakieś przypuszczenia co do pochodzenia tych "zjawisk" niekoniecznie zgodne z rzeczywistością. Oczywiście tutaj już zaczyna zalatywać teorią spiskową pewnego rodzaju, jednak uważam, że każdą teorię warto wziąć pod uwagę i przemyśleć.

Osobiście wolałbym wiedzieć, że władze nie mają żadnych niecnych celów wobec nas, ale sądzę, że warto trzymać rękę na pulsie i z dużym dystansem do tego podchodzić, by nie wpaść pózniej w jakąś pułapkę, która mam nadzieję , ze nie jest zastawiana :)



Nie wiem co myśleć o tych wstrzymanych czy raczej zakończonych na amen programów rozwoju wahadłowców, z jednej strony wydaje się to logiczne bo przecież pochłaniało to astronomiczne wręcz kwoty ale z drugiej strony czy to jest jedyna przyczyna?

Przypomina mi się sprawa z N. Armstrongiem, który ponoć na Księżycu ujrzał coś, co nie lada go zdumiało i podobno gdy przekazał to tym na ziemi to transmisja została przerwana... Ale czy tak było faktycznie to nie wiem.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

Pantanal chyba nie wierzysz w to co mówią jankesi, że nie stać ich na rozwój wahadłowców ;) Przemek ma racje ja również uważam że gro obserwacji tych ''trójkątów'' może być wytworem ludzkim tylko jak słusznie zauważa Pantanal takie loty są bezsensowne w terenach zamieszkałych a może jest w tym jakaś na razie niezrozumiała logika ?



Przemku zauważ, że o Armstrongu panuje od lat cisza jakby tego człowieka nigdy nie było ;)



Przypadek z Dani mnie nie zdziwił mam mieszane uczucia kto jest autorem tego ''pojazdu'' ? Druga sprawa to brak rzetelnego podejścia ufologów z Danii - to co oni uczynili to kompromitacja ;)



Przemku masz rację to co filmują w Meksyku powala takie relacje jak choćby z Danii czy Wikłowa itp. Obserwacje i filmy z Meksyku są naprawdę zadziwające a w szczególności pewne cechy obiektów/zjawisk. Zauważcie nad Meksykiem nie obserwują trójkątów jak w Europie czy USA ;)



To co nagrywa np. P.Avila jest genialne, czapka z głowy dla tego ''ufo hunters'' ;)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Przemekkk666 »

Niby bezsensowne takie loty nad obszarami zamieszkałymi, a jednak ja uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny i choć nam wydaje sie to absurdalne, to chyba jednak takie nie jest do końca niedorzeczne jak myślimy. Właśnie po to może wykonuje sie takie loty, by w ludziach wzbudzić pewne domysły tak jak juz napisałem nie do końca prawdziwe(swojego rodzaju dezinformacja), kto wie. Ale oczywiście nie sądzę by wszystkie te obserwacje (pomijając trójkąty itp) były obserwacjami ziemskich obiektów.

Nie wspomnę już o CE-3 z Czerniakowa, gdzie ojciec z synem widzieli załogę :Cool:



Tak o Armstrongu nic się nie mówi kompletnie, a o Aldrinie nic nie słyszałem muszę poszperać i poczytać o nim, natomiast ja bym nie zawierzał w 100% temu kto coś mówi bo jak wiemy nie wszystko to musi być prawdą, przynajmniej niepełną, jeśli nie kłamstwem, którym często posługują się władze.

Jak widać co innego mówi Armstrong co innego Aldrin :) i to już skłania do rozmyślań.

Jednak na plus dla wiarygodności tego pierwszego jest to ( o ile to prawda) , że gdy Armstrong relacjonował z naszego satelity to co tam widzi, transmisja została przerwana przez ludzi na ziemi :Cool: co jednoznacznie świadczyłoby o tym, że była to prawda.



No tak od jakiegoś czasu nie ma chyba jakoś bardzo dużo tych obserwacji z Meksyku ale to, co zostało już sfilmowane pare lat temu wg mnie jest godne podziwu, takich rzeczy w Polsce chyba nikt nie widział, a jeśli już to nie sfilmował :) Nie podzielam zdania, że to przesadzony zachwyt, wystarczy obejrzeć parę filmów :)
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: valdemar99 »

Armstrong z tego co wiem miewa czasami w małych miasteczkach amerykańskich spotkania z młodzieżą ale bardzo rzadko.....poza tym ma jednak już 81 lat a w tym wieku nie każdy chce odgrywać role dziarskiego staruszka.

Były plotki na temat jego choroby psychicznej bądż głębokiej depresji ale na szczęście nie potwierdziły się.

A wracając do likwidacji programu wahadłowców to mam jedno zdanie z Pantanalem...pieniądze , pieniądze i jeszcze raz pieniądze....i jeszcze jedno : bardzo letnie zainteresowanie społeczeństwa astronautyka....naprawdę ludzie wolą oglądać Bibera lub Lady Gaga :)

W gwiazdy chcą spoglądać już tylko pasjonaci....chyba że Dodę wyekspediujemy na Księżyc wtedy kto wiem może ruszy następne pokolenie wahadłowców....
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='valdemar99' post='89672' date='30 wrzesień 2011 - 19:51']: bardzo letnie zainteresowanie społeczeństwa astronautyka....naprawdę ludzie wolą oglądać Bibera lub Lady Gaga :)

W gwiazdy chcą spoglądać już tylko pasjonaci....chyba że Dodę wyekspediujemy na Księżyc wtedy kto wiem może ruszy następne pokolenie wahadłowców....[/quote]



Nic dodać nic ująć... poziom uświadomienia w tym temacie naszego społeczeństwa jest na żenująco niskim poziomie...

Dobrze, że jest trochę tych pasjonatów i cały czas przybywa z tego co widzę :NotDoneCare:
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

Pantanal przesadzony, nic ciekawego ? Pedro Avila człowiek który jest kaleką na wózku ma dużo czasu i wykorzystał go znakomicie rejestrując genialne filmy. Oczywiście nie ma powalających w Meksyku CE jak wszędzie, ale za to jest sporo interesujących nagrań w tym Avila w udowodnił, że są obiekty niezauważalne wzrokowo chodzi o słynny film z 2004 roku.



A dla zainteresowanych jego kanał z filmami http://www.youtube.com/user/Pedro47441



Panowie nie wierzcie tak w te braki pieniędzy bo to bzdury, pieniądze w USA na armię są zawsze nie mówię o wdrażaniu i konstruowaniu tajnych technologii ja przynajmniej tego nie kupuję ;)



Przemku na Czerniakowie z tego co wiem były dwa CE-3 - to ostatnie tak dziwne, że aż nierealne ?
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: ADAX »

Architekt, kobiet pracująca w sektorze wojskowym, a kiedy bedzie to zwykły chłop oderwany od pługa ?



Wydaje mi się, że rozmiary boiska sportowego to przesada. Nawet obiekt takich rozmiarów musiałby wywołać jakiś "dzwięk", chyba że fizyka się go nie tyka. Możliwe, że owe pole mogło nieco zniekształcić obraz, to tak jak ze szklanką wody w której jest kulka. Mając ja przed sobą jest mała, ale po wrzuceniu, staje się o wiele większa. Brak jakichkolwiek samolotów wojskowych, nawet kilkanascie minut, godzin po zdarzeniu, wskazuje na to iż, albo obiekt był nie widoczny dla radarów a z wiekszej odległości, także dla oka, lub jest to tajny projekt, wojskowy UE.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”