Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

Przecież takich obserwacji - rolników jest całkiem sporo ;) Dlaczego przesada ? Zjawisko UFO nie zna ''granic w wymiarach''zarówno może być małe, super małe jak i ogromne przykładów jest dość sporo choćby przypadek z Lubina gdzie obiekt musiał być naprawdę duży.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='89696' date='01 październik 2011 - 17:19']Przemku na Czerniakowie z tego co wiem były dwa CE-3 - to ostatnie tak dziwne, że aż nierealne ?[/quote]



Tak było jeszcze jedno to z odwiedzinami pewnego Pana zaraz po wschodzie słońca, ten Pan mieszkał na parterze chyba (moze nadal mieszka?)

Podleciał pod jego balkon obiekt jajopodobny i z niego wyszli dwaj goście prosto do jego mieszkania :Cool: hehe po czym odlecieli.



Kto wie czy nie było więcej tych CE-3?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

Tak Przemku ale o tym chyba nikt nie ma pojęcia bo ''Bzowski kłamał'' ;)
twistah
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: wt gru 28, 2010 10:46 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: twistah »

Wczoraj w nocy obserwowałem duży, szary obiekt w kształcie bumerangu ale gęganie odlatujących na zimę gęsi zdradziło czym był naprawdę. To taki mały żarcik nie podważający w żadnym wypadku opisu świadka. Tak mi się po prostu skojarzyło :Meow:
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że to raczej nie był samolot, największe z nich, ach, weżmy nawet największego Antonova MRIYA, nawet ten nie osiąga takich wymiarów o których świadek mówi. A gdyby taki był tak nisko że mógłby "swoją wielkością przerażać" to wierzcie mi że połowa miasta byłaby obudzona rykiem silników.

Tym bardziej że świadek miała jeszcze widzieć coś co kamuflowało te zjawisko. Obiekt wojskowy?, ale taki wielki?.

2-metrowe drony łatwo ukryć przed oczami nieproszonych gośći, i to nie ważne czy podczas testów albo działań bojowych. Takiego ogromnego co ma ponad 100 metrów trudniej schować.

Uważam że o takich wielkich cudach gdyby istniały już by mówiono.





MRIYA leci!
Ostatnio zmieniony śr paź 05, 2011 7:49 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: esco_bar »

Jako nowy nie chciałbym tu podpadać ;)

Ale dla mnie takie zgłoszenia to fake jakich pełno...

Zero materiału (foto, film...) oprócz nagrania babci która wyszła na papierosa i twierdzi że coś widziała.

Wystarczyło babci na kartce napisać co ma gadać do dyktafonu i obserwować jak rośnie liczba postów na forum...

eee tam...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='esco_bar' post='89839' date='05 październik 2011 - 17:38']Jako nowy nie chciałbym tu podpadać ;)

Ale dla mnie takie zgłoszenia to fake jakich pełno...

Zero materiału (foto, film...) oprócz nagrania babci która wyszła na papierosa i twierdzi że coś widziała.

Wystarczyło babci na kartce napisać co ma gadać do dyktafonu i obserwować jak rośnie liczba postów na forum...

eee tam...[/quote]



Musiałbyś odrzucić ok. 80% wszystkich relacji. Odrobinę zaufania do nas. Po co mielibyśmy pani podsuwać kartkę z relacją? Co mamy mieć z nabijania postów na forum?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

Rysiek chłopak ma taką opinię oczywiście ale argumentacja typu nie bo nie jest zwyczajnie śmieszna drogi forumowiczu ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: arek »

w których ptaki były przyczyną obserwacji gigantycznego bumerangu, choć oczywiście gęsi rzadko bywają pod spodem oświetlone.
Widziałem klucze oświetlone od spodu ,przcowałem w Holandii i tam często wielohektarowe szklarnie są oświetlone nocą .Ptaki któte przelatuja nad nimi są oświtlone od spodu i wyglada to rewelacyjnie , tylko od razu widac ,że to ptaki .Widać poszczególne osobniki ,nigdy nie zlewają sie w całość .Poza tym ,gęsi, są dosyć głośne podczas przelotów.Mozna powiedziec ,że częściej słychać że lecą ,niż widać.

Nie jest to pierwsza ani jedyna obserwacja tego typu obiektu ,wiec nalezy przyjąć ,że coś takiego jest i przelatuje przez nasz świat .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: esco_bar »

ej chłopaki ja nie twierdze ze to wy macie nabijać jakieś posty, chodzi mi o typa który produkuje takie coś "dla jaj" i szacunek do siebie...

jeśli ja napiszę coś takiego w domu, moja matka to odczyta do mikrofonu i wyśle to anonimowo do was to też będziecie to tak szczegółowo analizować i omawiać zanim trafi "do kosza" ?

powtarzam z całym szacunkiem do Was chodzi mi tylko o sens rozpatrywania "donosu"

ale może jestem zbytnim sceptykiem na takie wezwania i powinienem siedzieć cicho

pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”