EVP Marka Szwedowskiego

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='TrueLobo' post='89988' date='08 październik 2011 - 12:06']Co do wyraźności, to tak w miarę wyraźnie słychać słowa ale to jest już raczej po jakieś obróbce. Myślę, że podchodząc do tego w sposób naukowy to powinno się mieć nie zależną ekipę, która kręci w czasie jak on te dźwięki wyłapuje zanim dojdzie do jakiejś obróbki. Wtedy się ma dopiero materiał, który można poddać oczyszczeniu i ocenie.[/quote]



Akurat nadarza się dobra okazja bo dzisiaj pan Marek bierze udział w konferencji, którą zapowiadaliśmy na forum:



http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=7029



Mam nadzieję, że CRH postara się o znalezienie naukowców chcących zweryfikować ten fenomen. W końcu taki sobie postawili cel.



Jeśli chodzi o nagrania pana Marka sam mam duże wątpliwości. On sam przyznaje, że obrabia je w programie Audacity, z którego sam korzystam tworząc chociażby nasze audycje i wiem, że z niczego można stworzyć tam cuda. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zestawienie oryginalnych nagrań z tymi "obrobionymi".
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do pana Marka. On nie kłamie, mówi prawdę, choć sam ma wątpliwości co do swojego rozpoznania. Nie trzeba się temu dziwić. To bardzo trudne.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: danut »

Jakich?- Kontaktów telepatycznych, odbioru i wysyłania ich za pomocą myśli, a także oddziaływania na materię tego całego szumu informacyjnego, silnej broni, takiej nie wysyłanej przez urządzenia, typu telefon itd., radia, rtv, komputer, ale mogącej się do nich podłączyć i także z nich skorzystać. I wziąść pod uwagę, że informacje docierają do nas nie tylko z obrębu tej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie miałam odwagi o tym napisać. Dziękuję Danusiu.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Andrzej 58 »

Istnieje też inne wytłumaczenie.Sam kiedyś wysyłałem sygnały radiowe i wiem jak to się robi.Jak zna się oczekiwania osób, co do kontaktu z bliskimi zmarłymi to można zastosować metody ,o których mówiliśmy w temacie o innych rzeczywistościach.Kasia tam opowiadała ,jak wystraszyła swojego męża.Jak zrobić to samo przez nadajnik sygnałów radiowych ,to odpowiedź jest jasna.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: robertcb »

[quote name='TrueLobo' post='89988' date='08 październik 2011 - 14:06']I jeszcze jedna, rzecz mnie zastanawia. Nie jestem jakimś znawcą w tych sprawach ale czy nie dało by się zrobić tak, że przychodzi osoba, której ktoś umarł i chce coś usłyszeć. A ktoś np. z sąsiedniego bloku nadaje na podobnej częstotliwości tak żeby u tego pana ledwo łapało sygnał. Coś jak SB. I mówi teksty typu "Jest mi dobrze" "Kocham was" "Widzę białe światło" etc.[/quote]





Też się nad tym zastanawiałem, dla obeznanego w temacie radioamatora dysponującego odpowiednim sprzętem - to nic trudnego.

W sumie mogłoby wystarczyć nawet CB modulacją amplitudy oraz nieco zwiększoną moca nadajnika i bazową anteną.

Tzw. sygnały harmoniczne i pasożytnicze załatwią resztę.

Warunkiem byłby jednak na stałe założony podsłuch, gdyż trzeba wiedzieć w którym momencie nadać sygnał, o jakiej treści i na jakiej częstotliwości. Co jest jak najbardziej możliwe, gdyż pan Marek przyjmuje i gromadzi sprzęt radiowy od różnych ludzi, a w takim dużym sprzęcie łatwo ukryć tzw. pluskwę (nawet z własnym zasilaniem) i mieć na żywo podsłuch poczynań p. Marka w promieniu kilkuset metrów.

Dlatego też poważne badania w tej tematyce najlepiej prowadzic w miejscu odizolowanym od fal radiowych, albo chociaż przez osoby obeznane i osłuchane z tematyką radiokomunikacji i skontrolować sprzęt który ma być użyty do badań.
Ostatnio zmieniony sob paź 08, 2011 4:37 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

No nie, Andrzej nie okręcaj, ja się nie wystraszyłam. Wystraszył się mój mąż.A dlaczego? bo chłopaKi w tym wieku, nie myślą mózgiem i tyle w temacie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Andrzej 58 »

Z posłuchem i pluskwą w konkretnym odbiorniku ,jest to możliwe(Nie zapominajmy też o czipach wszczepianych ludziom).Zauważcie ,że sesje nagrań odbywają się w przypadku telewizji i radia poza zakresem pasm przeznaczonych do ogólnego użytku.Rejestracje telefoniczne są w danym momencie zarezerwowane dla jednego odbiorcy.Co z tego wynika-,że jest to wynik nadawania z urządzeń technicznych.Istotniejsze jest jednak pozyskiwanie informacji -komu wysłać wiadomość,i na co liczy nadający.Czego potwierdzeniem mają być te kontakty z osobami dobrze tym ludziom znanymi .Znam przypadek,gdy pewien tekst tworzony w celach twórczych ,nieoczekiwanie znalazł się w pewnej książce.To jak czytanie myśli.W taki sam sposób pewnie nadający sygnały z tamtego świata wiedzą ,co komu,i w jakim czasie wysłać.Robert -dlaczego w modulacji amplitudy a nie w jakimś rodzaju pracy w manipulacji F.Ganz pomada jak, ważniejsze komu i jakie wnioski ta osoba wyciągnie z tego doświadczenia.



Kasiu-to napisałem cyt".Kasia tam opowiadała ,jak wystraszyła swojego męża"Czytajcie wolniej :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: Katarzyna_1 »

No dobra. Nadaj swoje, a my swoje.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: EVP Marka Szwedowskiego

Post autor: danut »

Kasiu, ale tu Andrzej ma trochu racji.Problem jest tylko taki, że wtłacza w ten tok rozumowania wszystkie przypadki, nie selekcjonuje ich, nie odróżnia jednych od drugich. Chociaż "Z tamtego świata wiedzą co komu wysłać "- pisze...??? No właśnie, a ja piszę, również o zakłóceniach w tym świecie, które ktoś powoduje. Kto?...Obrazowo to tak wygląda i technicznie też, jeśli by ktoś użył aż takich środków w celach eksperymentalnych, a to jest w oparciu o bardzo starą wiedzę, gdzie posługiwano się takimi sposobami, ale wykorzystując połączenia poza kablowe, poza elektroniczne, naturalne połączenia transkomunikacyjne, wykorzystując je w różnych magicznych obrzędach, klątwach i kto tam wie w czym jeszcze..
Ostatnio zmieniony ndz paź 09, 2011 10:49 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU &amp; NDE”