Kazimierz Bzowski - wywiad

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Kazimierz Bzowski - wywiad

Post autor: azor »

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia znakomitego unikalnego materiału z 1994 roku



http://arekmiazga.blogspot.com/2011/10/roz...m-bzowskim.html



Przy okazji dzięki pewnemu internauty okazało się że Pan Mizera po raz kolejny pokazał swoje oblicze i mój materiał z YouTube o Panu Bzowskim dał na swoją strone.



Dodam że materiał ten przekazał mi Pan Darek Cichocki rok temu. Ja wgrałem wywiad w YouTube we wrześniu i oczywiście nagle Mizera wstawia film tego samego miesiąca.



Od kiedy to tak interesuje sie badaniami/zdjęciami Bzowskiego i okolicami Czerniakowa bo za życia tego badacza ani nie pisnął. To wyjątkowo bezczelny człowiek żerujący jak pasożyt na czyiś pracach.





Najciekawsze jest to że mam jeszcze dwa inne wywiady z K.Bzowskim z regionalnej Warszawskiej telewizji, które trzeba będzie odpowiednio zaznaczyć przed Mizernym ;)
Ostatnio zmieniony ndz paź 09, 2011 8:33 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Kazimierz Bzowski - wywiad

Post autor: Rysiek23 »

Choć do śp. pana Bzowskiego, z całym szacunkiem mam duży dystans to wywiad jest niezwykle ciekawy. Na marginesie trzeba dodać, że takie zawłaszczanie czyjegoś dorobku, jak wspomniałeś Arku staje się czymś powszechnym i jest to nie tylko smutne ale też zniechęcające. Pozostaje tylko wierzyć, że wkrótce przeminie czas "szklanych ufologów".
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kazimierz Bzowski - wywiad

Post autor: azor »

Postaram sie umieścić jeszcze kolejne wywiady choć są mniej interesujące od w/w wspomnianych. Niestety Pan Kazimierz miał nieco inną szkołę ufologii oprócz ''szkiełka i oka'' sam próbował ''łapać'' nieznane i nikt inny nu w tym nie dorównał do dziś.



Wówczas Pająk Pantanal był jeszcze autorytetem w 1994 roku nie wypisywał takich bzdur zaczął dopiero od 2000 roku acz komora oscylacyjna to bardzo dobry rozwiązania zarówno do napędu UFO jak i samych ''ufitów'' ale ile w tym prawdy sam nie wiem ?



Tak Bzowski przecież w ostatniej książce opisuje interesujące/kontrowersyjne CE-3 na Bernardyńskiej zupełnie nie znane w branży - niestety Kazio nie lubił się chwalić dziwnymi zdarzeniami a bylo ich dość dużo z tego co na skypie opisywął mi Dariusz Cichocki.



Tak Bzowski osobiście do mnie pisał abym uważał na Bernatowicza i Mizerę nie przepadał też za Barski.Niestety kila nie publikowanych fotek oraz tekstów/korespondencji padła mi z dyskiem oj szkoda mi tego bardzo. No ale cos jeszcze mam u siebie ;) w tym trzy genialne czarno białe fotki UFO wykonane nad górką czerniakowską przez Dariusza chcę je umieścić w mojej książce.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kazimierz Bzowski - wywiad

Post autor: Arek 1973 »

Filmy bardzo ciekawe, chociaż z początku trochę się wystraszyłem bo takich ludzi co fanatycznie twierdzą "to jest ufo i basta!" szufladkuję do grupy wyżej już wspomnianego pana Pająka . Pierwszy slajd który zaprezentował mógłby być bardzo ciekawy gdyby miało się dodatkowe informacje od świadka, ale że nie zostały omówione na filmie to nie ma o czym wiele mówić.

Drugi slajd z zaćmieniem słońca , cóż, około roku 2000 też miałem okazję obserwować pełne zaćmienie i nagle się okazało że na naszym niebie pokazały się świecące gwiazdy xD . Podobno, piszę specjalnie podobnobyło nawet widać przelatujące samoloty tak jak się je widzi w nocy, znaczy tylko ich światła, ale to informacja z netu, nie moja. Pewne jest że nawet podczas dnia gdy słońce skryje się za księżycem a więc podczas zaćmienia słońca, na niebie rozbłysną gwiazdy.

Przy slajdzie numer 4 mówi " Nie ma czerwonego piasku". Totalnie się myli, Przy uprzywilejowanych warunkach atmosferycznych nawet do nas docierają piaski z Sahary, wprawdzie piasek to piasek ale na niebie wywoła łunę która może wyglądać czerwono. Kiedyś w temacie nawet pisałem o tym śmiesznym przypadku z austriackich alp gdzie takie piaskowe wiatry przysypały stoki narciarskie, powiedzenia "ale jazda" nabrało innego znaczenia ]:->

Reszty nie mogę krytykować bo była naprawdę bardzo ciekawa, szkoda że to tylko 3 filmy.

Tak ,,,, jeszcze pan Pająk, ale tak jak Azor napisał ,94 rok to jeszcze nie było słynnej mamografii o ufo i spiskowych teoriach Pająka
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Kazimierz Bzowski - wywiad

Post autor: azor »

Tak z tym piaskiem to racja, ale jest oczywistym że to nie był żaden piasek z komorą to też Kazio nieco użyl nadinterpretacji no ale to jego była opinia miał prawo ;)mam unikatowe zdj D.Cichockiego jak nad gorką czerniakowską widać przelatujące UFO oraz bijącą z górki pofalowaną ciemną smugę obydwie rzeczy dość duzych rozmiarów. Aż boję się zapytać jakie jeszcze zdjęcia były na tych slajdach ?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Kazimierz Bzowski - wywiad

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Nie ma co tu owijać wełnę w bawełnę , że tak zwany dorobek Bzowskiego próbują wykorzystywać pseudo ufologiczni badacze oszuści i błaźni.Tak się dzieje kiedy bierzemy za świadka zmarłego który już nie zabierze głosu.Mój mały apel skończcie z tą ufologiczną nekrofilią pseudo badaniami w różnych enigmach projektach nieznanego i statkach kapitana nemo polegających na kradzieży m.in czyichś tekstów, kłamliwych oszczerstwach przestańcie oszukiwać czytelników.Wasza brednia nie ma sensu zawsze znajdzie się ktoś kto opisze postronnym fanom co z was za oszuści i na czym polegają wasze badania.Jedno trzeba przyznać ja w roli postronnego obserwatora zauważyłem, że prawdziwe badania nieznanego powinny zacząć się od zbadania psychiki samego badacza.No cóż jeśli dla kogoś badania to 3000 znajomych na Facebooku i granie roli poszkodowanego.Widać żeby grać kretyna nie trzeba mieć żadnych umiejętności i ambicji.Wybór jest pewnie i tak dla co niektórych ,,jasny" robienie kretyńskiego show...
Ostatnio zmieniony pn paź 10, 2011 5:57 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”