Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: kropka »

Czy zapoznaliście się z ORĘDZIAMI ,, OSTRZEŻENIA"? Jeśli nie... zachęcam Was do wzięcia ich pod uwagę. Wszystko wskazuje na to, że są one prawdziwe. Zginął pierwszy z trzech przywódców światowych... których śmierć została zapowiedziana już zimą...



Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane ?Ostrzeżeniem? . Proroctwa te otrzymała wizjonerka z Europy, który otrzymuje przesłania od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat. To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować. Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga. Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.



Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.



Więcej na ten temat pod tym linkiem http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/07...ch-ostrzezenie/



Orędzie nr.227 z serii Ostrzeżenie.





Otrzymano czwartek, 20 październik 2011, godz.15.15



Moja droga, ukochana Córko, wszelkie pozostające wątpliwości, które może czasami mieliście w związku z Moim Najświętszym Słowem, będą się teraz zmniejszały.



Ujawniam proroctwa, aby udowodnić światu, że to ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel całej ludzkości, przekazuję teraz do Moich dzieci na całym świecie.







Moim zamiarem nie jest wywoływanie sensacji, ale zapewnienie, aby nikt nie został wykluczony z wysłuchania Mojego najbardziej naglącego apelu do świata.


Śmierć Mojego syna Muammara Gaddafi, za którego duszę ty i bliskie ci osoby modliły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jest jednym z pierwszych proroctw, które udowodnią światu autentyczność tych przekazów. Jest to Mój znak dla ciebie Moja córko, abyś pozbyła się wątpliwości utrzymujących się w twoim umyśle (szczegóły dotyczące następnych dwóch przywódców, którzy zostaną zamordowani oraz czas tych zbrodni, zostały jeszcze raz podane wizjonerce. Pierwotnie, wiadomość ujawniona była w lutym 2011)



Ty, Moja Córko, chociaż tak wiele z tego przytłacza ciebie, zostałaś wybrana dla przygotowania ludzkości do Mojej nowej Ery pokoju. Jest to czas, który nastąpi kiedyś po Ostrzeżeniu.



Idź i przygotuj się na następną część twojej Świętej Misji, ratowanie dusz po Ostrzeżeniu. Dane ci zostały łaski, abyś była silna. Moje dzieci na całym świecie nareszcie słuchają Mojego wołania o nawrócenie.



To, co Mnie rani najbardziej.



Nigdy nie okazuj strachu w tej pracy, gdyż nie masz się czego obawiać. Nigdy nie wahaj się i nie pozwalaj, aby niepowodzenia lub słowne zaczepki spowolniły twoją pracę dla Mnie. Moja córko, jestem zawsze przy tobie. Pamiętaj o tym. W przypadku, gdy jesteś atakowana za Moje Święte Słowo, zachowuj milczenie. Moje Święte Słowo zawsze będzie atakowane. Ci, którzy zranili Mnie najbardziej, są to dusze wyświęconych, którzy przez strach i ostrożność są niestety pierwszymi, którzy obrażają Mnie za te przekazy. Szatan wie, że to Moi wybrani i pobożni wyznawcy, kiedy odwracają się ode Mnie są tymi, którzy ranią Mnie najbardziej.



Moja Córko, zaczynasz teraz odczuwać fizyczny ból Mojego cierpienia, ale gotowa jesteś teraz zaakceptować to w Jedności ze Mną. Próby te nie potrwają długo, ale przez cały czas ich trwania poczujesz dokładnie tą Mękę, którą Ja czuję, kiedy jestem świadkiem grzechu. Jak powiedziałem ci wcześniej, jest to Darem, który otrzymało bardzo mało wybranych dusz. Czasami obawiacie się, ale musicie zrozumieć, że wasze cierpienie nie tylko przyniesie was blisko Mojego Najświętszego Serca, ale uratuje miliony dusz podczas Ostrzeżenia.



Cierpienie to, w miarę zbliżania się Ostrzeżenia, stawać się będzie bardziej intensywne. Znoście je w milczeniu. W ten sposób możecie Mi pomóc uratować cenne dusze, które inaczej byłyby porwane przez oszusta.



Powiedz Moim dzieciom, że cieszę się okazywaną przez nich silną wiarą. Powiedz im, że są coraz bliżej Mojego Najświętszego Serca. Powiedz im, że błogosławię ich teraz i obdarzam Wielkim Błogosławieństwem, aby dać im siłę, której będą potrzebowały podążając za Moimi wskazówkami z tych świętych przekazów. Będą potrzebowały siły, ponieważ nie będzie łatwo dla Moich dzieci pojąć ogrom zmian, które teraz rozwijać się będą w waszym świecie.



Módlcie się i zjednoczcie w Jedność. Patrzcie razem na Niebo tak, jak małe dzieci, z prostą ufnością w Boga Ojca. Poproście Go w Moje Święte Imię, aby zjednoczył was w Swoją chwalebną Armię, dla zwycięstwa Wiecznego Zbawienia.



Błogosławię was Moje dzieci z całej Mojej Boskiej Miłości.



Wasz Jezus



Tłumaczył: Chrisgi



Opublikowany w <font color="#0a8fbc">Ostrzeżenie - Pilne orędzia 2010-2011</font> | Otagowane: <font color="#0a8fbc">apokalipsa</font>, <font color="#0a8fbc">Objawienia</font>, <font color="#0a8fbc">Orędzie</font>, <font color="#0a8fbc">ostrzeżenie</font> | <font color="#0a8fbc">Komentarzy: 121 ?</font>





<font color="#0a8fbc">Pierwszy światowy przywódca umarł ? Colonel Gadaffi</font>

Posted by <font color="#0a8fbc">Dzieckonmp</font> w dniu 20/10/2011



<font size="2">Pierwszy ze światowych przywódców umarł, który miał być zamordowany tak jak to zostało objawione Mari od Bożego Miłosierdzia w lutym 2011 roku.</font>



<font size="2">[ external image ]</font>



<font size="2">Kolonel Kadafi jest pierwszym z tych przywódców, którzy mają zginąć powiedziała Maria. On jest tym pierwszym z trzech. Smutne to, ale dwóch następnych umrze wkrótce jeden po drugim. Jeden jest Europejczykiem a drugi jest z Bliskiego Wschodu. Maria powiedziała; ?Modliłam się za jego dusze od lutego?. Już w marcu jego imię wraz z imionami dwóch pozostałych przywódców były przekazane agencji medialnej jak również pewnej liczbie księży, powiedziała Maria. Modli się ona teraz za dusze dwóch pozostałych i prosi o Miłosierdzie dla ich duszy.</font>



<font size="2">Jest to tłumaczenie najnowszego artykułu z 20 października tego roku z godz. 12: 45, który ukazał się na witrynie strony internetowej ? Ostrzeżenie?, na której Pani Maria umieszcza otrzymane Orędzia. </font>



Tłumaczył: Julian





A tu poniżej orędzie z 17 lutego 2011

Otrzymano w czwartek, 17go lutego 2011 o godz. 23.45



Moja droga, ukochana córko, jestem teraz pełen radości dlatego że te ważne dla całej ludzkości wiadomości są przygotowywane do upublicznienia. Wkrótce zobaczysz, że wszystkie kraje odczytają te przesłania. Nie bój się o swoje bezpieczeństwo, gdyż ochronię ciebie i twoją rodzinę w każdej chwili i w każdej sytuacji. Choć jestem wypełniony miłością do ciebie, Moje serce jest złamane głebokim smutkiem z powodu cierpienia które jest obecnie wyrządzane przez przebiegłe stowarzyszenie mające tajny plan przejęcia kontroli nad państwami.



Zrobią to bardzo sprytnie, po prostu usuwając Przywódców*. Następnie zaoferują swoją pomoc. Potem kupią przyjazń nowych rządów, tak by przejąć nad nimi kontrolę. Ta nowa kontrola, gorsza będzie niż rządy głodnych dyktatorów którzy zostali obaleni w imię wolności.



Patrz teraz, Moja córko, z jaką prędkością świat Arabski zjednoczy się przeciw Mojemu ludowi, przeciw Żydom. Patrz jak ich sprzymierzeńcy odejdą, wystawiając ich na ataki.





Moja córko, kiedy nadejdzie Ostrzeżenie i nastąpi nawrócenie, Moje słowo będzie chętniej słuchane. Będzie to czas dla Moich Świętych naśladowców by buntowniczo zjednoczyć się przeciw tyranii, która powstanie w Świecie Zachodnim, zwłaszcza w Europie. Walczcie o wasze prawo do modlitwy. Jeśli tego nie zrobicie, wybuchnie wojna religijna, a będzie to nie wojna, a rzeź.



Wkrótce trzech światowych przywódców zostanie zamordowanych jeden po drugim. Pamiętajcie, że każdy z nich zostanie zamordowany przez knowania Grupy Zła? tajnej organizacji , która działa we wszystkich narodach, a mimo tego że nie można ich zobaczyć gdyż są to tchórze. Nie beda się jednak długo ukrywać. Kiedy władza będzie już należeć do nich, będą dążyć do tego by ich szanować i będą żądać waszego uznania.

Ostrzeżenie pomoże ocalić Moje dzieci wszędzie. Nawrócenie, dar ode Mnie, zostanie podarowane nawet tym, którzy spiskują i przygotowują plan przejęcia kontroli nad planetą, która należy do Boga. Może powstrzymali by się gdyby uświadomili sobie, że ta władza nigdy nie będzie do nich należeć. Ale oni są ślepi.



Coraz więcej Moich aniołów którzy przenikają ziemię pod ludzką postacią pomoże ukazać tym zagubionym duszom prawdę. Wielu z nich się nawróci. Wielu jednak się nie nawróci.





Moja córko, idź, rozgłaszaj to słowo szybko. Pozostało tylko kilka tygodni. Użyj do tego każdego możliwego środka, jaki jest dostępny. Okaż się odwagą. Zrób absolutnie wszystko, by umożliwic wszystkim moim dzieciom, wszystkim narodom by pojeły znaczenie Mojego wyjątkowego daru? kiedy wyciagnę z Nieba Moją rękę by ocalić ich dusze.

Ci, którzy nie od razu się nawrócą, zrobią to przed Prześladowaniem, kiedy coraz więcej dusz do mnie powróci. To będzie bardzo trudny czas dla was wszystkich. Ale badźcie cierpliwi, czekają was dobre czasy kiedy pokój powróci na Ziemię. Moje dzieci, po tym wezwaniu do przebudzenia ujrzycie miłość którą mam i powrócicie biegnąc z powrotem w Moje ramiona. Kiedy to się stanie, Moja ręka stworzy i obroni Moje Królestwo przed Zwodzicielem, którego panowanie będzie bardzo krótkie.





To jest punkt zwrotny w historii ludzkości, dzieci. Wkrótce to zrozumiecie. Do tego czasu każda sceptyczna myśl którą będziecie mieć podczas czasu Ostrzeżenia zniknie, a wy otworzycie wasze serca na prawdę.

A teraz idź Moja córko w Pokoju i Miłości dla całej Ludzkości.



Jezus Chrystus Król Żydów



Przypis* nazwiska tych trzech światowych przywódców wiadome są wizjonerce, ale nie są upublicznione z powodu delikatności sprawy. Dwóch z nich pochodzi z Bliskiego Wschodu, a jeden to przywódca z Zachodu. Ich nazwiska zostały przekazane prywatnie jednemu przedstawicielowi mediów w celu późniejszej publikacji.



Opublikowany w <font color="#0a8fbc">Ostrzeżenie - Pilne orędzia 2010-2011</font> | Otagowane: <font color="#0a8fbc">3 światowych przywódców</font>, <font color="#0a8fbc">apokalipsa</font>, <font color="#0a8fbc">ostrzeżenie</font> | <font color="#0a8fbc">Komentarzy: 89 ?</font>
Ostatnio zmieniony pt paź 21, 2011 4:36 pm przez kropka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: Andrzej 58 »

Kropeczko-jeśli ból ustąpił,to zmiana scenariusza.Dziś miałem sen,który zapamiętałem.Ogromna zmiana u mnie.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: kropka »

ADAX- To nie jajca... ta panna ze snu ,, w kropki" zapowiedziała Ci jak nic.. właśnie ten temat i oczekuje,że potraktujesz go poważnie!

A ,,kropki" powinny Cię o tym przekonać. xD



Andrzejku- napisałam Ci wiadomość. Ciekawią mnie te zmiany.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: Katarzyna_1 »

Kadafi to też człowiek. Mnie osobiście go szkoda. Choć wiadomo było od kilku miesięcy, że niestety musi zginąć.

Ale co do tych przepowiedni.. Kropko, nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, że te cytowane przepowiednie na portalu dziecko.com. to jest prawdopodobnie lipa. Właścicielem tego portalu-strony jest nijaki Podlecki. Przekazuję to nie jako metaforę, bo to prawdziwe nazwisko.

Kiedys pisałaś o księdze z Kells, napisałam na czym mogą polegać takie informacje. No mogę nie mieć racji, ale pewnie mam.

Wierze w niektóre prywatne objawienia ale nie z powyższego portalu.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: Katarzyna_1 »

Pantanal dosadnie i dobrze to określiłeś. Nie zgadzam jednak do mieszania w tą lipę księdza Natanka.(tak nawet umieścili go na tej stronie!). Słucham jego kazań, oczywiście tylko kazań, bo kiedy będę chciała się modlić to pójdę do Kościoła lub po cichu sobie "pozdrowaśkuję". Wiadomo można się z nim w części tych kazań nie zgodzić, ale te jego nawiązania do historii.. i te jego wiadomości to po prostu szokują. Nawet sobie nie zdajemy sprawy jak mało wiemy pomimo dojrzałego wieku.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: danut »

Tak Pantanal pewno w tym wszystkim o to chodzi.Człowiek lubi mieć taką naturę wyniosłą, lubi żyć marzeniami np. o swojej wyjątkowości, rzucać wzniosłe hasła i podążać za nimi, ale to jeszcze nie wszystko. Najgorsze jest to, że wielu ludzi reaguje na te hasła, nie potrafiąc się w ogóle zastanowić, czy mają one jakiś sens, czy nie i biegną za nimi na oślep. Bez rozpatrzenia ich, bez przemyślenia, itd.
Ostatnio zmieniony sob paź 22, 2011 9:03 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: Katarzyna_1 »

Pantanal,



Spoko z oceną ks Natanka. Muszę Cię zaskoczyć. Nie wiem czy mile czy nie mile. Ale tak się składa, że ksiądz Natanek „gada” w tych swoich kazaniach zgodnie z niektórą tematyką poruszaną na Infrze i innych tego typu forach. Porusza m.in. „spiskowe teorie dziejów”. Tak po krótce; np. mówił o morderstwie Jana Pawła I. Mówił także o Rabinie Kaduri – http://www.bibula.com/?p=1023To chyba jedyny artykuł, który przetrwał, bo wcześniejsze zostały usunięte – a czytałam kilka miesięcy temu i było ich więcej. A skąd się o tym dowiedziałam (o tym Kaduri, morderstwie JP I i wileu innych)? A no z kazań tego księdza, co to trochu nawiedzony jest! Więcej przykładów nie będę przytaczać, choć wiele ich jest i nie dotyczą tej epoki. I odsyłam do źródła, czyli do kazań. Dla mnie to jest wielki gość z gór i nie ma znaczenia czy jest księdzem, czy trochu świeckim. Dla mnie to człowiek z krwi i kości. Oby więcej takich.

Ale tak naprawdę to nie chcę niczego nikomu narzucać bo nikt nie ma prawa decydować o poglądach bliźniego.



Pozdrawiam serdecznie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: Andrzej 58 »

Kasiu ,bo nie wytrzymam i będę musiał sprawić sobie pampersy :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nie żyje pierwszy z trzech światowych przywódców , których śmierć została zapowiedziana w ORĘDZIACH OSTRZEŻENIA

Post autor: Katarzyna_1 »

A po co pampersy lepiej do wazonu nasikać.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Zablokowany

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”