Moje sny

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Zemsta
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 28, 2011 6:36 pm
Kontakt:

Moje sny

Post autor: Zemsta »

Ostatnio śniło mi się że była ogromna burza i wszyscy uciekali w jedno miejsce i mieli dużo kasy,ja byłam akurat w sklepie cioci który już nie istnieje, później zadzwoniła do mnie jakaś dziewczyna żeby mi powiedzieć że to była pułapka i specjalnie ich tam zwabili .Udało jej się jakoś uciec i przyjechała do mnie z jakimś chłopakiem , żeby sen się skończył musiałam wszystkich przekonać że to wszystko to kłamstwa , podchodzę do pierwszej osoby i mówię przecież ten sklep nie instnie pamiętasz? a osoba po chwili myślenia powiedziała no.. no tak i tak z paroma osobami więcej i jak ostatnia osoba powiedziała "tak" to sen się skończył . Dodam jeszcze że w tym śnie bardzo się martwiłam o moją babcie ale nie wiedziałam gdzie ona mogła być itd.

Na następny dzień śniło mi się że dużo osób popełniało samobójstwa i jeden chłopak gdy chciał się powiesić spadł i zaczął pluć krwią , więc ja i ktoś jeszcze poszliśmy po pomoc na początku te 2 osoby co były ze mną nie chciały ale w końcu się zgodzili i spotkaliśmy grupę osób na polanie ,bo sen się rozgrywał w lesie ,dodam że często śnią mi się lasy ,albo że stoję przed nimi albo w nich błądzę , wracając do tego co pisałam 2 osoby poszły ze mną do tego chłopaka i zobaczyłam go leżącego ale już nie w lesie tylko w jakimś pokoju i dalej pluł krwią powiedziałam że się ciesze że żyje a on na to że mam się nie cieszyć bo nie wiadomo czy go uratują ,powiedziałam że mogłam go wcześniej uratować i miałam wyrzuty sumienia i gdy usłyszałam dźwięk karetki sen się skończył.

Jak byście zinterpretowali te dwa sny ?
Otworze skrzydła bo chce uciec stąd znaleźć moje miejsce znaleźć mój kąt... by : Zemsta
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: danut »

Zemsto-ciekawy i straszny, zarazem ten drugi sen. Mam takie pytanie- czy znasz tego chłopaka ze snu? Jeśli tak to może to być jakaś wskazówka dla Ciebie, żeby zwrócić na niego uwagę, na jego problemy i postarać się mu pomóż, abyś potem nie miała wyrzutów sumienia, że mogłaś coś zrobić, a tego nie zrobiłaś. A pierwszy sen wygląda mi, nawet na jakiś rodzaj świadomego snu, znalazłaś się w iluzji i w odpowiednim momencie zdałaś sobie z tego sprawę, wychodząc z niej i budząc się, czy tam kończąc to marzenie senne. Myślę, że była to podróż po obrazach zachowanych w pamięci i taka sobie z nich kombinacja.
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 7:06 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zemsta
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 28, 2011 6:36 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: Zemsta »

Właśnie nie znam nikogo kto tam ze mną był heh , a co do tej polanki to ona jest koło mojego byłego adresu zamieszkania że tak powiem :) to jest takie zarośnięte boisko do siatkówki i koło niej jest taki malutki lasek nie wiem czy to można w ogóle nazwać laskiem :)
Otworze skrzydła bo chce uciec stąd znaleźć moje miejsce znaleźć mój kąt... by : Zemsta
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: danut »

To może unikaj tego miejsca, nie chodź tam, nie wiem .. może być ten sen, nawet zapowiedzią czegoś złego co tam może się wydarzyć. Jeszcze zwróciłam uwagę na to zdanie z pierwszego snu :"....mieli dużo kasy".. tak jakoś dziwnie kojarzy mi się z napadem, ucieczką, czymś niebezpiecznym..
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 7:17 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zemsta
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 28, 2011 6:36 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: Zemsta »

[quote name='danut' post='90881' date='04 listopad 2011 - 22:16']To może unikaj tego miejsca, nie chodź tam, nie wiem .. może być ten sen, nawet zapowiedzią czegoś złego co tam może się wydarzyć. Jeszcze zwróciłam uwagę na to zdanie z pierwszego snu :"....mieli dużo kasy".. tak jakoś dziwnie kojarzy mi się z napadem, ucieczką, czymś niebezpiecznym..[/quote]

Widzisz od jakiegoś czasu jak ci pisałam mam wyostrzoną intuicje , czasami umiem powiedzieć co się wydarzy mam tak coraz częściej nie wiem czym to jest spowodowane ale możesz mieć racje że powinnam unikać tamtego miejsca .
Ostatnio zmieniony pt lis 04, 2011 7:24 pm przez Zemsta, łącznie zmieniany 1 raz.
Otworze skrzydła bo chce uciec stąd znaleźć moje miejsce znaleźć mój kąt... by : Zemsta
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: Katarzyna_1 »

Sny mamy różne, ale po jakiego.. wała takie obrzydliwe opowiadać? Ale obciach! Intuicja?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zemsta
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 28, 2011 6:36 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: Zemsta »

[quote name='Katarzyna_1' post='90919' date='06 listopad 2011 - 19:43']Sny mamy różne, ale po jakiego.. wała takie obrzydliwe opowiadać? Ale obciach! Intuicja?[/quote]





Czy to obciach?hmm obciachem są posty jak twój :) tylko offtop robisz a nic do tematu nie wnosisz :) opisałam mój sen bo chciałam się dowiedzieć jak byście go zinterpretowali :) więc daruj sobie swoje "obciachowe " posty bo oczekuje tu powżnych odpowiedzi a nie jakiś wypocin głupich i daruj sobie na przyszłość takie posty ale to tylko moja rada oczekiwałam że napisałaś coś mądrego i wnoszącego do tematu a jedyne co mi przyszło do głowy jak zobaczyłam twój post to było <facepalm> dziękuje za uwage :)
Otworze skrzydła bo chce uciec stąd znaleźć moje miejsce znaleźć mój kąt... by : Zemsta
kamkot
Infrzak
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:32 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: kamkot »

Według mnie sny mają istotne znaczenie. Może to dosyć odważna teoria, a może i nie, ale według mnie odzwierciedlają nasz obecny stan emocjonalny i psychiczny, są przekazem podświadomości, do takich niewątłych wniosków doszedłem podczas ostatniej medytacji (na kibelku).
Awatar użytkownika
Zemsta
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 28, 2011 6:36 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: Zemsta »

[quote name='kamkot' post='90939' date='06 listopad 2011 - 23:03']Według mnie sny mają istotne znaczenie. Może to dosyć odważna teoria, a może i nie, ale według mnie odzwierciedlają nasz obecny stan emocjonalny i psychiczny, są przekazem podświadomości, do takich niewątłych wniosków doszedłem podczas ostatniej medytacji (na kibelku).[/quote]





Następne wypociny jakiegoś dzieciaka, który chce się ukazać w necie, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie pisz wcale dzieciaku.
Otworze skrzydła bo chce uciec stąd znaleźć moje miejsce znaleźć mój kąt... by : Zemsta
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Moje sny

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie ma co się od razu złościć i ciskać. Sen opowiadał o pluciu krwią. Nieprawdaż? Paskudny i nie mam wątpliowści, że to zrozumiesz. Wszyscy mamy w sobie zakodowane pewne przekazy podprogowe. Jedni w ogóle nie czują, inni odczuwają bardziej i na tym to polega. Szybko reagują i zwykle dosyć ostro. Ja tak już mam i nic na to nie poradzę. Dla rozluźnienia kawałek z operetki „zemsta nietoperza” Mam nadzieję, że murcielago (nietoperz w hiszpańskim) ubiegłam tym wpisem.





http://www.youtube.com/watch?v=cwM_QDZ2SLo
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”