Wspomóż Forum

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Rysiek23 »

Potwierdzam wpłatę od Esco_bar. Dzięki!



Inne osoby chcące nas wspomóc proszę o podanie tutaj swoich maili lub kontakt na infra@epoczta.pl, wyślę dane do wpłaty.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Rysiek23 »

Zbliża się okres kolejnych corocznych wpłat za utrzymanie serwerów forum, portalu Infra oraz domen. Łączny koszt to prawie 1000zł za wszystkie usługi, dlatego bardzo proszę wszystkich chętnych aby nas wesprzeć o kontakt na infra@epoczta.pl lub do mnie, lub któregoś z administratorów na PW. Pamiętajcie, że działamy niekomercyjnie, nie zalewamy Was reklamami i to nam się udaje już 6 rok, również dzięki Waszej pomocy. Każda złotówka się liczy! Dziękuję z góry :)
Ostatnio zmieniony czw lis 15, 2012 4:59 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Rysiek23 »

Jak na razie otrzymałem wpłaty od Escobara i Czakrawartina, wielkie dzięki! Czekam na kolejne osoby pragnące wspomóc forum i portal. Osoba dokładająca największą cegiełkę otrzyma nagrodę książkową ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Rysiek23 »

Jak na razie dziękuję za wsparcie finansowe na rzecz Forum od:

- Esco_bar

- Czakrawartin

- Ivellios

- Scoobany

- Yan_Polskee

- Arek1973 Jeżeli ktoś chce się także dołożyć proszę pisać do mnie (lub innych adminów) na PW lub na adres infra@epoczta.pl
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Rysiek23 »

Kolejne datki nadeszły od:- Arek- Nickmar Dziękujemy!
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Katarzyna_1 »

Poproszę o numer konta, na maila, jeśli jeszcze jest w zasobach, bo póki co nie potrafię obsługiwać komunikatora. Ale może spróbować przez Pw , może uda mi się odebrać i tą drogą dojdę do sedna.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wspomóż Forum

Post autor: Rysiek23 »

Zbliża się koniec roku a tym samym nadchodzi czas na opłaty związane z utrzymaniem Serwisu Infra i forum (serwery + domeny), łączny koszt to ok. 1000 zł, będziemy wdzięczni wszystkim chętnym, którzy chcą nas wesprzeć za kontakt na adres infra@epoczta.pl. Każdy grosz się liczy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”