Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: arek »

Zabawne w całym tym zamieszaniu jest to ,że jedni nawiedzeni powołują się na świete słowa innych nawiedzonych ,których jedynym wkładem w ludzkosc jest napisanie ksiażki lub i zalozenie sekty gdzie głównie chodzi o pozyskanie dziewczyn do sexu i kasy od majetnych samotnych .



Czym zatem zajmowali sie guru i media przed zostaniem guru czy medium ? czym zajmowali by się gdyby w odpowiednim czasie ktoś skierowałby ich do psychoterapeuty ?



Pewnie spokojnie żyli marząc o wakacjach w ciepłych krajach ,a tak maja ciepłe kraje prawie na co dzień ;)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

A choćby Enki chciał pomóc to nie potrafi, zbyt dużo ludzkich uczuć stoi mu na drodze, jego "potężna moc" nie działa wobec obrażaniu się członków grupy, jego moc nie potrafiła przekonać Hawassa żeby wydał pozwolenie na wykopaliska obok piramidy.

A rzeczywistość jest taka że tylko wyższa hierarchia grupy za pieniążki darczyńców zwiedza sobie świat :kekeke:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: arek »

I uratowali ziemie !!!!
SAMUEL:

Płaczący grzyb… gdybyście widzieli jak istoty światła, jak anioły zasiadały na czubku wulkanu, zrozumielibyście jaka jest miłość bezwarunkowa tych istot do was, do ludzi. Zostało to uśpione z waszą pomocą, z pomocą waszej energii. Sam Egipt, sama Ceremonia, to co odbywało się na waszej planecie, było małym procentem tego, co działo się u góry. Słusznie to nazwałeś Andrzeju – konfrontacja dobra, ze złem. Udało wam się… udało wam się „przekręcić klucz“, wpuścić światło na waszą Ziemię. Ciemna strona nadal jest aktywna, ale te wybuchy będą krótkie. Tak, możecie tak interpretować, że wiele zdarzeń się nie potwierdziło, a ja powiem wam, że powinniście za to dziękować.

SAMUEL:

Andrzeju, Ania z wami zostanie – tak jak mówiłem na początku – przez 10 lat, ale ona też ma inne zadania, będzie pomagać ludziom. Do niej należała decyzja, o której sama wam powie. Pytasz o kolejne „kanały“? Musicie być bardzo czujni i oni przyjdą dokładnie tą drogą, jaką przyszła do was Ania. Zresztą – ta dziewczyna leżąca na łóżku, pomoże wam w tym. Nie ma czasu na czekanie, na kolejne trzy… pięć lat. Wszystko będzie się odbywać szybciej. Nie tylko ja, Samuel, będę was prowadził w tej Misji.
Niekonsekwencja skoro już wczesniej mówił o 10 latach to bzdura było przestrzeganie ludzi przed rokiem 2012 :Devil:



a żeby nie mieszac z dobrymi bytami tj.oddac Enkego i Samuela Lucyferce trzeba nowego wiec :
Ania zostaje w waszej Fundacji, ale w późniejszym czasie będzie was kierować przez nią również Izyda.


a tak by nie bylo smutno i beznadziejnie
ANDRZEJ:

Samuelu, co masz na myśli, że „piaski zaczną się przesuwać“? Czy to ma być trzęsienie ziemi w Egipcie? O co tu chodzi?



SAMUEL:

Energia rzeki… rzeka energii płynąca pod piaskami w obrębie Piramid, bardzo mocno się „gotuje“. Piaski zaczną się rozsuwać. Tunele same się zamanifestują. Dla was ludzi, na umysły wasze, ludzkie jest to nie do przyjęcia, ale taka jest kolej. Trzęsienie ziemi – nie tragizujcie aż tak. Słucham.



ANDRZEJ:

Samuelu, co powinniśmy zrobić, żeby nasza Fundacja polska mogła dalej normalnie funkcjonować? Ostatnie wydarzenia osłabiły nasz budżet, a bez tego niestety nie możemy podejmować dalszych działań.



SAMUEL:

Wszystkie odpowiedzi chcielibyście dzisiaj a ja, Samuel, twardo będę upierał się abyście poczekali do końca tego roku. Wy to wszystko macie prowadzić w połączeniu z innymi organizacjami. Musicie wydobyć tą wiedzę – to jest ten czas. Nie poddawajcie się. Nikt z was nie może się poddawać. Słucham.


całośc cytatów pochodzi z 22 sesji chelingowej z p.Anną , polecam poczytac całosc link
Ostatnio zmieniony pn gru 05, 2011 12:28 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Haha Arku, tak uratowali. :Oh:

Dopiero dzisiaj przeczytałem tą najnowszą sesję.

Widać pan Andrzej trochę się zdenerwował. No w końcu ma rację, enki obiecuje już od lat ale ma takiego pecha że nawet jego kwota leży poniżej średniej przypadkowej. Obiecuje , obiecuje, oni o tym w necie piszą a potem się nie wydarzy. Nie ma się co dziwić że coraz więcej ludzi z nich szydzi.

Osobiście byłem bardzo zainteresowany pracą PCH dobrych parę lat temu kiedy to zaczynali i z przekazu enkiego (już po formalnych pozwoleniach) dokonali tych odkryć na Slęży, enki w sesjach mądrze gadał o psychologi człowieka, o pomocy innym o miłowaniu bliżnich itp . , to mi się bardzo podobało . A potem z czasem jakoś się to zmieniło coraz więcej chodziło o kasę, wyprawy, projekty a to jednak kosztuje a więc mówiono jeszcze więcej o kasie. Potem były wewnętrzne spory no i najważniejsze te przepowiednie enkiego, o śmierci papieża o Nibru którą mieliśmy oglądać 2 lata temu , nawet nowego prezydenta przepowiedział i o kurde..... miał do wyboru jedną z dwóch osób czyli 50% na 50% i znów żle trafił :Oh: a inne przepowiednie które się nie sprawdziły o tym właśnie można przeczytać w ostatniej sesji.

Wprawdzie nadal jestem zainteresowany ich działalnością ale patrzę inaczej na to niż kiedyś
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: arek »

O ile wierze w mozliwosci wykorzystania zdolności paranormalnych w poszukiwaniach archeologicznych ,zwłok czy bogactw naturalnych ,to zupełnie nie wierzę w mozliwosci wytyczania drogi życiowej ,polepszanie bytu doczesnego przez byty miedzywymiarowe .

gdybym ja zaczał kierowac życiem pojedyńczej pszczoły czy zrobił rewolucje wolności w ulu pszczołom raczej nie wrózyłbym po takich zmianach długiego zycia ,polepszenie warunków życia pojedyńczej pszczoły byłoby krótkotrwałe .

Podobnie jest z przesłaniami od tych bytów ,zresztą sądzę że to podświadomosc medium a nie żadne byty.Zadziwiajace jest że byty o tych samych imionach a więc w domysle te same ,kontaktuja sie z dwoma osobami .I zaczęły to robic w momencie rozejścia się drogi Lucyferki i Wójcickiego.

Z tym że Lucyferka dalej chce kopac ,a nie ratowac Ziemię złotymi pretami i piramidką made in india

z fabryki .

Jest wielce prawdopodobne istnienie labiryntu pod Piramida i Sfinksem .a byc moze równiez wewnatrz tych ruin budowli .

Zdaje sie jednak ,że Egipt odchodzi od świeckości państwa i idzie w kierunku państwa wyznaniowego wiec wróże przerwanie jakiechkolwiek badań w tym kierunku na wiele wiele lat .Wiedza budowniczych Lwa i Wielkiej Piramidy została utracona ,bo nawet jesli do niej sie dokopia to ją spala jako herezje .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

mozliwosci wytyczania drogi życiowej ,polepszanie bytu doczesnego przez byty miedzywymiarowe
Miałem na myśli pozytywne myślenie, wyzwolenie się od szufladkowania, miłość bliżniego nawet gdy jest murzynem, zamienianie niepotrzebnych myślowych nałogów na produktywne myśli i czyny.



Także uważam że za pomocą sesji chanelingowych można się dowiedzieć (czy znależć) o czymś co jest schowane przed naszymi narządami zmysłu, czy to zgubiony klucz do mieszkania czy ruiny starego klasztoru jak w jednym z głośnych przypadków.

Oczywiście to nie jest reguła :D jak już Lucyferka pokazała, ale nawet "śpiący prorok" Cayce także się pomylił, 11 lat temu mieliśmy wg. niego otworzyć bibliotekę Atlantów.....ja do dzisiaj czekam :/
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ordyniec
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: wt sie 25, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: ordyniec »

hahaha, ale jaja :)

przeczytajcie sobie sesję 21.



Najlepszy fragment:
Samuelu, pytanie jest takie: jakie znaczenie ma fakt, że Ceremonia odbyła się poza Komnatą Królewską? Czy to ma jakiś wpływ na energię, która miała być uaktywniona?



SAMUEL:

Ceremonia, która odbyła się w dniu wczorajszym o godzinie 11:00, była wykonana w stu procentach prawidłowo mimo tego, kochani, że ciemne siły bardzo przeszkadzały. Dlatego były zmiany? ciągłe zmiany. Jednak Ceremonia na balkonie waszego hotelu odbyła się prawidłowo.




zresztą cały ten projekt jest lepszy niż najlepszy kabaret.

Inne kwiatki:
30 października 2011

Otrzymujemy gotowy wyrób. Dwa złote pręty o łącznej wadze 1295 gram, długości 56 cm każdy, przekroju 1 cm2, wykonane z jednolitego złota. Wyglądają pięknie, emanują wspaniałą energią ludzkich serc. Ostatnim etapem jest grawer.



2 listopada 2011

Odbieramy złote pręty od złotnika z wygrawerowanym na każdym pręcie napisem „NIE TYLKO CHLEBEM CZŁOWIEK ŻYJE“.
Ostatnio zmieniony czw gru 08, 2011 4:17 am przez ordyniec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Spsalem przeslanie od NKI.



Dziekuje wam moi kochani. Spisaliscie sie zaiscie wspaniale. Wasze dary sa swiadectwem milosci i pragnienia zmian w skostnialych sercach ziemian. Te prety ze zlota sa bardzo wazne, szczegolnie ich grawerka, bardzo wazne,- dopiszcie imiona wszystkich osob ofiarujacych ten cenny kruszec. Ceromonia na balkonie otwiera nowa epoke w dziejach ludzkosci. Otwarte zostaly wrota pojednania z Bogiem, po ktorego siedze prawicy. Wszystkie istoty wszechswiata sa w tej waznej dla was chwili z wami. Nie zalujcie darow i nie bojcie sie obelzywych uwag, jestesm z wami sercem i duchem. Przeciez juz wczesniej wydaliscie sami te pieniadze na piedoly, ofiarujac je teraz do przetopu. Wlasnie tymi kijami natluke was sowicie, kazdego ofiarodawce z osobna, byscie mysleli jeszcze za zycia i bez wstydu spogladali sobie po smierci w oczy.



Wasz kochany Nka
Ostatnio zmieniony czw gru 08, 2011 3:54 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Katarzyna_1 »

:D mają kija samobija...
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Mam nadzieję , że Cheops przeprowadzi kiedyś ceremonię która aktywuję wszystkim kretynom mózgi żeby przejrzeli w jakie sekciarskie brednie obrośnięte brudem intelektu wierzą. :Devil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”