Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: arek »

jak najbardziej to proste obejrzyj to



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Seg4FFRYrRs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



to juz było tutaj podawane ,ale skoro sa takie pytania warto przypomniec .Wszystko zawsze bedzie sie zgadzac ,jeden z zaświatów bedzie mówił o innym ,a jak jeszcze posłuchasz Rajską w tym temacie to całkiem jest to towarzystwo wzajemnej adoracji.(Rajska ta od lightworkerów)

Ten film chyba wyjaśnia jakim cudem możliwe jest by jeden byt był wcieleniem drugiego ?
Ostatnio zmieniony pn lut 27, 2012 12:17 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: danut »

Czy ogarnia to ktoś? :) W filmie wyżej mieliśmy relacje z pierwszej ręki, jak przestawia się sytuacja widziana przez najbliższych, obserwujących, a niezrzeszonych.Wygląda na to, że tam oddziałują, są wykorzystywane jakieś ezoteryczne siły, jako schematyczne oddziaływanie manipulujące. Przychodzą mi na myśl uroki miłosne, kradzież uczuć i oddalanie osób od bliskich, prze kierunkowanie przez iluzyjne ogłupianie.
Ostatnio zmieniony pn lut 27, 2012 2:01 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: sxxs »

Widze że źle został mój post zintempretowany może dlatego że po słowach "ogarnia to ktoś?" zapomniałem dodać :D:D:D:D:D

Widziałem ten filmik już kilka razy nawet w orginale na tvp2 ;)Chodziło mi raczej o to że najpierw jeden nadaje na drugiego a potem się okazuje że to jeden byt albo jakiś kuzyn tak jak to w ostatniej sesji jest napisane... ogólnie jeden wielki misz-masz :D:D:D

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Zobaczymy ile czasu potrwa aż lightworkerzy też osiągną ten poziom.........wyłudzania xD
Ostatnio zmieniony wt lut 28, 2012 7:05 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: sxxs »

Muszą się spieszyć bo do 21.12.2012 już mało czasu zostało ;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Znajdą sobie inną datę albo ułożenie panet? albo przepowiednię Nostradamusa?

Reszta to słowotok a po drugiej stronie słuchacze którzy chcą być dopuszczeni do wielkiej tajemnicy, do czegoś nowego (niesłychanego)żeby sobie swój szary dzień trochę umilić
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
sasanka
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 19, 2011 8:48 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: sasanka »

Za każdym razem jak czytam o tych piramidach to mi się przypomina pewien kawał: :NotDoneCare:

Neil Armstrong ląduje na Księżycu. Wysiada z lądownika i mówi:

- To jest mały krok dla człowieka, ale duży dla... Zaraz, co to?

Patrzy, a parę metrów dalej pali się ognisko, przy którym siedzi trzech facetów. Rozmawiają i pieką kiełbaski. Okazuje się, że są to Ukrainiec, Egipcjanin i Polak.

- A wy co tu robicie? - pyta zbity z tropu Armstrong.

- No, ja akurat doiłem krowę i jak pieprznęło w Czarnobylu, to aż tu doleciałem - mówi Ukrainiec.

- A ja - mówi Egipcjanin - chodziłem po piramidach i tak jakoś mnie przerzuciło.

- No a ty? - pyta Polaka.

- Kurcze, nie wiem. Z wesela wracam.




Także z piramidami to ja bym uważała... ;)



Na szczęście coraz bliżej 21.12.2012...
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2012 1:15 pm przez sasanka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest jak samolot - musi wystartować z ziemi zmysłów, ale jego przeznaczeniem, jest lot w przestworzach wartości..."
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Haha, dobry ten kawał :Oh:

Można by tam jeszcze posadzić przy ognisku Niemca co w Haunebu na księżyc przyleciał
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Kiedys na czacie obe przychodzila Lucyna, rpzmawialismy sobie ot tak na rozne tematy. Ktos szeptal ooo Lucyna. Z tego co pamietam to milutki miala glosik i nie zameczala tymi piramidami. Byla grzeczna, no raz zarechotala jak chochlik, bralismy to na karb starosci. Szkoda, ze nie wiedzialem wtedy nic o jej swiatowej roli i tych piramidach, rozmowy bylyby ciekawsze.) Rozpisuje sie w temacie jeszcze inna dama Enka, mam nawet sporo jej artykulow na blogu. Pisala z wielkim zacieciem o nadchodzacych zmianach. Poklucilismy sie jakos o te konce swiata i zamknalem wrecz bloga, bo sie sieczka zrobila. TAk po rozmowach z tymi Ekowcami- mysle, ze kpina i szydzenie z nie jest zbyt efektywna metoda. Sprawa sie ma o wiele glebiej.

Zapytam jeszcze znajomych, czy aby napewno byla to Lucyna od tych piramid. Hm, ten glosik sie wlasciwie nie zapomina. NA czacie pojawiali sie rozni ludzie, opowiadajacy o tych zmianach i upadku astrala. Dziwilismy sie skad sie biora tacy ludzie, z taka pewnoscia opowiadajacy o duchowych zjawiskach, nie majac zbyt wielkich doswiadczen poza cialem. Przyznam sie wam z radoscia, ze nie udalo sie moim znajomym czegokolwiek potwierdzic z tych niezwyklych historyjek. Absolutnie nic. No nie liczac piramidziarzy, hm- ale ci sami z siebie wiedza, przeciez maja swoje od przedurodzenia pod skora.

O znalazlem bloga Nnki, kolejne sensacje :))

http://nnka.wordpress.com/2011/10/22/egipskie-igraszki/

Zobaczcie sami jaka podnieta, co artykul to bardziej nieziemski.)))
Ostatnio zmieniony śr mar 14, 2012 8:42 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

O Enka sie wkurzyla. Pilnujcie sie ludzie, gdyz wyczytallem u Enki , ze wkrotce beda podbierac ludziom dusze, a scisle ciala astralna na sztuczne makabry... Wiadomo kto!!! CI TAMCI.

(Megatron ze swoja ekipa filmowa.). Skomentowala , wklejajac u siebie moj tekst. Musze sie szybko poprawic, gdyz pewnie kazdy egipski ezoteryk mnie juz nie lubi. Zapewne wkrotce oslepne i pokryja mnie liszaje. Pozdrawiam szybciuchem , póki moge jeszcze pisac.)
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2012 4:48 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”