Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Maria »

Z tego artykułu wynika iż nie chodzi o dusze a cialo astralne......a wg mnie to kolosalna różnica.

Jeśli chodzi o Lucyne....czy jednemu psu Burek ?

I to pisanie...zarechotanie jak chochlik....braliśmy to na karb starości.....dużo mowi o obemaniakach....nierealność bytu..może dlatego nigdy nie lubilam spontanicznego wychodzenia poza ciało......sluchając , czy czytając co mówią i pisza osoby wychodzace poza ciało....stwierdzam iż to niebezpieczne zabawy a konsekwencje tez z tego z pewnościa si e ponosi .

To takie same zabawy jak te w projekcie Cheops.....NIC DOBREGO z tego nie wyniknie i nie wynika.

A każdej osobie polecam blog nnki http://nnka.wordpress.com/ a zwlaszcza Jej komentarze......w prosty sposób przekazuje to co istotne dla naszego życia.
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2012 6:32 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

O zwracasz uage ne definowanie roznicy miedzy dusza a cialem astralnym, a nie na to , ze ktos chce je w ogole krasc, jak u Trombalskiego?

Znalazlem cos nowego. Za stowala mozna sobie odczyty skal astralnych zamowic.





http://popko.pl/



Tak podgladajac te odczyty ludzi z wlasnego umyslu, zastanawiajace jest to, ze wyciagaja z niego fragmernty filmow, nawet , gdy ich nie ogladali. Biora je za przejaw genetyczno. galaktycznej pamieci kosmicznej. A tymczasem moze byc inaczej. Ze znajomymi podstawialismy sobie dowcipy telepatyczne, strajac sie znalezc potem jakies ich slady w naszych umyslach. Dawaly sie wyciagac w postaci wizji i obrazow, pelne pakiety wyobrazen. O jej jej
Ostatnio zmieniony pt mar 16, 2012 9:39 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: danut »

Zbyszku mózg rejestruje nie tylko to czego mamy świadomość, a ma dużo szerszy zasięg, wydobywa się to z niego w rożnych specjalnych, bądź przypadkowych warunkach, sytuacjach. Ale robić na tym kasę- przepraszam :D Dlaczego Ciebie każdy ezoteryk nie lubi? Pytam, bo czuję, że ja mam tak samo.. ;)
Ostatnio zmieniony pt mar 16, 2012 4:19 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: vrilion »

nie wiem jak wy ale ja nie ufam projektowi cheops szukają tych komnat grobowców i jakoś efektów nie widać wogule sam samuel enki jest dziwną istotą twierdzi że jest bratem jezusa chrystusa itp dziwne jest również to iż ludzie którzy należą do tego projektu ufają istocie z innego wymiaru której nie widzą i w pewnym sensie ne słyszą osobiście uważam tagże że enki jest złym bytem z innego wymiaru w rozmowach z nim enki często przejawiał napady irytacji lub dezaprobaty w stosunku do tego iż my ludzie mamy jakieś wątpliwości co do otwarcia wielkiej piramidy i że nie ufamy mu w pełni w wypowiedziach lucyny łoboz a tagże enkiego można wyczytać jasno iż w pewnym sensie dążą oni do nowego porządku świata a tagże jest w tych zapisach troszeczkę z kultu nev age samego enkiego uważam za kosmicznego krętacza chcącego zaprowadzć na ziemi nwo..

po przeczytaniu tego może też zmienicie zdanie http://zmianynaziemi.pl/forum/projekt-cheopsa-szok-czytajcie pod żadnym pozorem nie ufajcie temu oszustowi i jego gadzim kolegą z oriona :Angry:
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Dobrze , z nie wierzysz, bo to wielki przekret przekonan i niezwykle fiziomizio. Do wora z tym cheopsem. Nie jestem bohaterem kosmicznym, ale sam zdolalem postrzec wazniejsze zagadnienia duchowe, niz poruszane w tych tekstach. Nie ma co czytac takich durnot.

Mam znajoma, co rozmawia z aniolami. PIsze ludziom listy z ich ostrzezeniami. Sa ta najczesciej : kochajmy sie, wszyscy rowni i takie tam. Niby prawda, ale jest tak podniecona i jakos nerwowa, iz czuje w tym jej nadgorliwosc, wlasnie taka , gdy czlowiek przestaje sluchac, co do niego mowia nieziemscy i zaczyna samemu spontanicznie tworzyc.
Ostatnio zmieniony wt maja 08, 2012 6:39 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Ci od duchow czesto napominaja o roli interpretatora, wewnetrznego tlumacza przekazow. Wyglada on jak straznik, blokujacy naplywajace informacje, gdy ich tresc natrafi na wewnetrzny obor sluchajacego. Wystarczy iz czlowiek zacznie sie zastanawiac co do niego mowia i zaczyna juz puchnac, ubierajac uslyszane, mentalnie tresci we wlasne konstrukcje myslowe, wyobrazenia...... Krotkie slowne dialogi zdarzaja sie , gdy duch wlazi bezposrednio w nas. Slyszymy wtedy wyraznie co do nas mowi. Bida w tym, iz sami tez potrafimy uglosnic wlasne mysli. Sam czesto siebie slysze, z sekundowym opoznieniem. Czy to straszne ;e tam. Mam znajoma( po smierci klinicznej) co mnie wtedy slyszy, cos jak brzuchomowstwo.

W cheopspwych opisach uzyto wiele slow, zbyt wiele jak dla mnie. Zbierajac zloto, napuchniety interpretator przywlaszczyl sobie wrecz cale dialogi.

Czas w delegacje, pozdro badacze
Ostatnio zmieniony wt maja 08, 2012 9:45 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Lucynka zapomniała czego sama przez lata uczyła - miłości bliżniego i wyrozumienia.

Teraz sama w swych sesjach obsmarowuje swoich dawnych przyjaciół z PCH
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Przeczytalem pierwszy artykul w tym watku.

Hej wszyscy zainteresowani losami ludzkosci. Jest jeden wielki byk w koncepcji Cheopsa, co rozkwasza caly koncept na miazge. Nie trzeba otwierac kanalu w piramidzie, by przylecialy do nas duchy, gdyz on nie butelka zakorkowanego szampana. Duchy juz tutaj byly, sa i beda. To my jestesmy wielowymiarowym portalem, kazdy z nas jest jednym. Dobrze, ze sa odwazne dzieciaki w Polsce, co wbrew zatroskanym mamom, testuja zmienne stany swiadomosci. Ich sie pytajcie, co o tym sadza,- gdy pieka najtansze kielbachy przy ognisku, na zlocie oobe, . Popijajac piwkiem, zarechocza wesolo, zyczac pogodnych snow.)

Ostrzega zapewne , by sie w pyche nie wbijac i nie otaczac bracmi Jezusa.)
Ostatnio zmieniony śr maja 09, 2012 6:48 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Posłuchajcie tej sesji, sesja prywatna ale nagrana do przesłuchania,,,,

http://www.lucynalobos.pl/session/read/130/sesja-130
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: arek »

To medialny tego nie da się słuchać ,to jakiś gniot medialny , jej chyba za czas płacą ,że tak powoli pyta gościa .Bo na pewno nie odpowiada.

Niestety nie odsłuchałem do końca. Było coś ważnego dalej ? (po 3 minutach)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”