Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
Erumara
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 11, 2011 5:40 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Erumara »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='92406' date='08 grudzień 2011 - 18:51']Mam nadzieję , że Cheops przeprowadzi kiedyś ceremonię która aktywuję wszystkim kretynom mózgi żeby przejrzeli w jakie sekciarskie brednie obrośnięte brudem intelektu wierzą. :Devil:[/quote]



Gorzej jak zrobią ceremonię, która ogłupi wszystkich co by wycisnąć jeszcze więcej pieniędzy z ludzi :P
<div> </div>
<div>"I'm just a traveler upon the sea of time, of life, of Fate's Wide Wheel. </div>
<div>Just a traveler in this mystery. The me I am is all thats real to me"</div>
<div> </div>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: arek »

skoro wg. przesłania przresłanego przez nowe medium - Zbyszka ,maja kije samobije to czas na samonakrywajacy sie stoliczek ,wiec pewnie i beda mieli samonapełniajacą sie skarbonkę - o juz mają ? :D
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Panowie, patrzcie pozytywnie, jak mawia Nka. Stoliczek to juz inna bajka:))
Ostatnio zmieniony czw gru 08, 2011 9:29 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Katarzyna_1 »

Panowie i Panire, o co chodzi?

Zapamiętałam, ze na tym forum nie było ani jednej osoby, która skłaniałaby się do tego haniebnego projektu Cheopsa. Ja nawet po zapytaniu Zbyszka na sb proponowałam, aby z tego złotego prącia pogrzebacze dla kopciuszków zrobić. Więc o co chodzi? Nie bardzo rozumiem przygaduszek. Może ktoś nie czytał ze zrozumieniem? A może to ja nic nie rozumiem?

Chyba jednak sami sobie walicie kija samobija.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Erumara
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 11, 2011 5:40 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Erumara »

[quote name='Katarzyna_1' post='92443' date='09 grudzień 2011 - 19:39']Panowie i Panire, o co chodzi?

Zapamiętałam, ze na tym forum nie było ani jednej osoby, która skłaniałaby się do tego haniebnego projektu Cheopsa. Ja nawet po zapytaniu Zbyszka na sb proponowałam, aby z tego złotego prącia pogrzebacze dla kopciuszków zrobić. Więc o co chodzi? Nie bardzo rozumiem przygaduszek. Może ktoś nie czytał ze zrozumieniem? A może to ja nic nie rozumiem?

Chyba jednak sami sobie walicie kija samobija.[/quote]



Spokojnie Katarzyno, my się śmiejemy z fundacji chopsasa, no bo coż można zrobić innego. Lekarstwa tudzież szczepionki na głupote ludzką jeszcze nie wymyślono a szkoda.
<div> </div>
<div>"I'm just a traveler upon the sea of time, of life, of Fate's Wide Wheel. </div>
<div>Just a traveler in this mystery. The me I am is all thats real to me"</div>
<div> </div>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Zobaczymy jakie są następne projekty. Pan Wójcikiewicz podał do informacji że fundusze zostały poważnie nadszerpnięte , więc trudno będzie, chyba że ofiarodawcy znów coś zesponsorują
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

To moze, by tak po tych kijach na zlote uzebienie, na szczery i chwytliwy usmiech


Ostatnio zmieniony sob gru 10, 2011 12:37 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: danut »

O.. nie .. :) Zbyszku tylko nie złote zęby.. haha.. ja jestem za pogrzebaczami, w piekle będą im potrzebne , do mieszania smoły w kotle.. :)
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Zbyszek »

Swiat przypomina mi kija z dwoma koncami, nie, nie te zlote samobije a jeden wielki z wieloscia zjawisk w indywidualnym trybie, scalonych dziurawa przestrzenia. Jest pewien przekret, gdyz w tej wielosci jest jeden wspanialomyslny z zamaszystym gestem z poza ramy czasu.
Ostatnio zmieniony ndz gru 11, 2011 8:13 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Projekt Cheops & 2012: Groźna sekta

Post autor: Arek 1973 »

Ostatnio zmieniony pn gru 12, 2011 4:57 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”