Pytanie o noc za oknem we śnie

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91280' date='13 listopad 2011 - 18:19']Ta dziewczyna ze snu i osoba z Hiszpanii moja bratnia duszyczka to dwie odmienne postacie. Powinienem wybrać. Ale to,że odczuwam wyraźnie,że jest szansa spotkania się z tą moją bratnią duszyczką,z którą mnie rozdzielono myli mnie.[/quote]



A co wynika z Twoich wcześniejszych snów ?

Może kilka Twoich snów ma Ci dopiero dać obraz na całość.

Może rozdzielono Cię z nią też czasem.

Czytałem, że nieraz jest tak, że jest tak zrobione celowo, bo zawsze gdy w poprzednich wcieleniach te bratnie dusze się spotykały, to skupiały się tylko i wyłącznie na sobie, a to z kolei sprawiało, że ,,stały w miejscu'', zamiast się rozwijać...

Dlatego w następnym wcieleniu rozdzielano takie duszy, poprzez czas.

Krótko pisząc , może jest miedzy Wami za duża różnica wieku ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

Tak masz rację z różnicą wieku,ale przecież nie pisze o byciu razem. Tylko tak sobie gdybam. Spotkanie przyjacielskie nikomu nie zrobiło krzywdy. Jeśli nie można być razem można zawsze wybrać formę przyjaźni ;)


No tak... pewnie masz rację.

Jednak z bratnimi duszami jesteśmy często powiązani poprzez wiele wcieleń, a to z kolei może sprawić, że pomiędzy przyjaźnią, a czymś więcej może być bardzo cienka granica...

Może to być ogromna siła, której nie powstrzymacie przy takim spotkaniu...


Różnica pomiędzy tą dziewczyną,a mną też nie jest mała... 14 lat...


A między Tobą a tą Twoją bratnią duszą ?
Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2011 5:00 pm przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91285' date='13 listopad 2011 - 19:03']Zawsze można zachować umiar,jeśli spotkanie nie zepsuje wcześniejszych postanowień i nie zakłóci pewnych wzorców to czemu nie.



Tak 14 pomiędzy mną a dziewczyną ciągle przewijającą się w moich snach. Ale to i tak nic. W ciałach różnica 14,ale jak się przypatrzeć,jest dość dziecinna na swój wiek,a ja zbyt poważny. Więc się tak uzupełniamy :) i dobrze się dogadujemy.[/quote]



Jak się dobrze dogadujecie, to dlaczego chcesz jeszcze wybierać ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91287' date='13 listopad 2011 - 19:13']Bo nie jestem czegoś pewien...

I wiele osób potrafi zmienić decyzje dotyczącą tego wyboru...[/quote]



Nie jesteś czegoś pewny, odnośnie tej dziewczyny, czy bratniej duszy ?

Może odpowiedź już dawno miałeś w swoich snach ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91289' date='13 listopad 2011 - 19:26']Bratniej duszy,bo nie wiem czy ją spotkam w tym życiu. Intuicja coś mi mówi wyraźne,ale jestem nieufny... chociaż nie zawodzi,ale jednak.



Do tej dziewczyny nic nie mam,tylko nie wiem czy moje wcześniejsze sny mówiły prawdę,kiedyś miałem piękny sen,że razem z nią spacerowałem,była w ciąży. Trzymaliśmy się za rękę,byliśmy bardzo szczęśliwi. I byłem tam starszy o kilka lat i na koniec zobaczyłem zdjęcie moje i jej jak byliśmy przytuleni,uśmiechnięci i całowałem ją w głowę na tle dużego słońca.[/quote]



Może już dawno ją spotkałeś, tylko jej nie rozpoznałeś.



A masz sprawdzalne sny ?

Bo widzę, że w nie wątpisz, a jak tak, to po co chcesz znać ich interpretację ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”