Pytanie o noc za oknem we śnie

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: kropka »

Śnieg, lód, zaspy śnieżne mówią o braku uczucia i o problemach w miłości, z miłością

Im więcej tego śniegu i lodu wokół nas... tym gorzej. Wtedy jes już jakiś zastój uczucioy, jakas zła passa, uczuciowy chłód, oddalenie duchowe osób zainteresowanych od siebie.. no i smutek.

W przypadku zamarzniętego zamka...

Myślę, że odmrożenie go i wejście to dobry symbol w połączeniu z kluczem ,który pasuje i otwiera drzwi - pokonanie problemu ( chyba uczuciowego i znalezienie rozwiązania) ... może klucza ..do czyjegoś zamrożonego serca? No tu zależy jeszcze pewnie od całego kontekstu snu. Sandra nie picuj...przecież ty doskonale to wiesz!



A rozpalanie w piecu... OO! to dopiero super symbol dla uczucia miłości xD

Bardzo dobrze jest we śnie palić w piecu..nie poddawać się gdy gaśnie...

Jak zgaśnie... trudno. Czasem we śnie pojawia sie ktoś kto nam jeszcze pomaga w tym rozpalaniu i wtedy zazwyczj kopci się jak trzeba! xD
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: Andrzej 58 »

A po nocy przychodzi dzień a po zimie wiosna.Co tu dłużej kombinować lepiej posłuchajcie.

http://www.youtube.com/watch?v=MHj7llRTfyQ
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: Sandra »

kropka oczywiście, że mniej więcej wiem, ale chciałam żeby ktoś coś dopowiedział, nieraz komuś to wydaje się takie oczywiste, że aż dziw, że tego wcześniej się nie widziało.





Andrzej jaki romantyczny, ale przecież zima idzie. :(
Ostatnio zmieniony pn lis 14, 2011 7:39 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: kropka »

Andrzej, różnie to bywa z ta wiosną xD Niektórzy mają wieczną zmarzlinę niczym na biegunie pn xD

Ale piosenka fajna do tego tematu... i te zakochane pary fajne...



Wiem , wiem Sandra... najtrudniej idzie ze swoimi snami ( wiem coś o tym)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: Andrzej 58 »

Smutek przebija z Waszych postów dziewczyny,ale widzę oczami wyobraźni lepszą przyszłość.Dlatego proponuję wklejać takie emotionki :) :D .Na tą lepszą przyszłość muszę jednak zapracować i coś mi mówi ,że ruch zrobił się w interesie .Poczta fiksuje ,zniknął gdzieś pewien temat a tłumacz wypisuje głupoty.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: Sandra »

Nie no Andrzej nie jest aż tak źle, tylko rzeczywiście idzie macocha i będzie zimno :D xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”