Pytanie o noc za oknem we śnie

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91098' date='11 listopad 2011 - 14:32']Witam,dzisiaj miałem bardzo dziwny sen. Śniło mi się,że stałem przy oknie,a za szybą była noc. Oglądałem na parapecie rośliny i jedna była uschnięta. Nagle podeszła do mnie dziewczyna dość bliska mi... I po prosiła mnie o pomoc. I ja mam pytanie co znaczy jak śni się noc za oknem?

Dziękuję z góry za pomoc

Pozdrawiam[/quote]



Brak pomocy z ,, zewnątrz'', brak pomocy z ,, drugiej strony''.

To znaczy, że będziesz zdany tylko na siebie.
Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2011 12:41 pm przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: kropka »

,,Noc" - stan ciemności duchowej.. nierozpoznawalność w zaistniałej sytuacji...zagubienie.. błądzenie...

Patrzenie , wyglądanie przez okno - próba zrozumienia sytuacji, jej ocena... Jeśli w jakimś fragmencie snu pojawi się światło ( najlepiej jak pojawi się na końcu snu) to wróży dobrze... bo nasze poszukiwania zrozumienia danej sprawy zakończą się sukcesem ( tu światło występuje jko symbol rozjaśnienia.. zrozumienia.. oświecenia i stanięcia w prawdzie.

Dlaczego soudak piszesz, że on nie otrzyma pomocy? W/G tego co napisał to raczej on we śnie był proszony o pomoc przez dziewczynę mu bliską... Radzę właśnie skontaktować się z nią... może akurat potrzebuje ciebie

Co do drzwi- w/g mnie one symbolizują dokładnie to czym są: zabezpieczają przed wchodzenieniem do naszego domu...tych których tam nie życzymy sobie.. ale również umożliwiają nam wyjście z niego( tu już zależy od kontekstu snu dokładna symbolika)

A ta roślina uschnięta?... marnujące się czyjeś życie... usychanie też przecież wymowne

Ale całe przesłanie snu zależy od dokładnego opisu- Ty go nie zrobiłeś więc trudno tu coś bliżej radzić. Pozdrawiam .
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

Dlaczego soudak piszesz, że on nie otrzyma pomocy?


Napisałem - brak pomocy z zewnątrz... - chodziło mi o chwilę obecną.

Nie napisałem nic o przyszłej pomocy.

Tak jak Kropko napisałaś, za mało szczegółów snu...
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: kropka »

Dla dobrej interpretacji snu musisz pamiętać o pewnej dyscyplinie w jego opisie. Na początku

1. UMIEJSCOWIENIE (tu opisujesz gdzie się znajdujesz np. w swoim domu z dzieciństwa, w obecnym mieszkaniu, na podwórzu mego kolegi, w lesie mi z nanym bądź nieznanym, w pomieszczeniu którego nie umiem określić, nie wiem gdzie jestem,i różne inne opcje jakie tylko możemy wyśnić)

2. JAKA JEST TWOJA ŚWIADOMOŚĆ.. JAK ODBIERASZ SIEBIE.. CO CZUJESZ (i tu opisujesz np: jestem motylem i fruwam.. jestmi dobrze lekko i jestem szczęśliwy, ALBO- jestem sobą ale nie widzę swego ciała, rąk nóg.. jestem jakby jakimś punktem.. odczuwam niepokój i dziwny lęk, ALBO- jestem sobą tak jak teraz obecnie wyglądam,

jestem sobą ale w wieku gdy miałem 7 lat.. . i tak dalej

3 OPISUJEMY CAŁĄ AKCJĘ SNU ZE WSZYSTKIMI NIUANSAMI I NASZYMI NAWET NAJGŁUPSZYMI ODCZUCIAMI I MYŚLAMI, WYPOWIEDZIAMI NAS SAMYCH I INNYCH WYSTĘPUJĄCYCH W NASZYM ŚNIE OSÓB ( I tu uwaga :D nie wystarczy napisać ,,była miła" bo tu mogą być różne warianty... całowaliśmy się... przytulałem ją.. miło nam sie rozmawiało... :NotDoneCare: :NotDoneCare: )

4 CZASAM WYSTĘPUJE FRAGMENT SNU ZAMAZANY W NASZEJ PAMIĘCI PO PRZEBUDZENIU , I POTEM ZNOWU SEN TOCZY SIĘ DALEJ ( też należy o tym powiedzieć w którym miejscu wątek się urywa i w jakim miejscu pojawia się ponownie)

5 Całkowita szczerość w opowiadaniu snu( czasem jeden ukryty zatajony szczegół zmienia całkowicie interpretację.

To co napisałeś i owszem dodaje więcej szczegółów nimniej nie stanowi całości.

Tak żartując xD na marginesie.... Michałek pewnie nie najmocniejszy z plastyki. Wiem coś o tym... też robię malunki dla swego młodszego. Pozdro.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

1 sen



Te gołe osoby, symbolizują Twoje skryte marzenia.

Szkoła symbolizuje Twoje teraźniejsze życiowe lekcje.

W Twoim przypadku dosyć często ona musi się śnić, dlatego jestem przekonany, że jest też symbolem teraźniejszości, teraźniejszych wydarzeń zachodzących w Twoim życiu...

Tak jak napisałem ciemne okna to brak pomocy z zewnątrz...

To znaczy, że sam na razie będziesz musiał poradzić sobie z jakimiś problemami, tym bardziej, że je doskonale zauważasz - stad uschnięty kaktus.

W tym śnie też widać, że rożne osoby zwrócą się do Ciebie o pomoc. To symbolizuje ta dziewczyna, nie wiesz kim był ,,Michałek'' bo własnie chodzi o różne osoby.

Będzie to w najbliższym czasie, jak nie teraz i już to się dzieje....



2 sen



Drugi sen pokazuje, że lubisz pomagać, dziecko symbolizuje coś nowego, do tego małe to jakieś nowe rozwiązanie, które otrzymasz właśnie dzięki swojej bezinteresownej pomocy...

Coś otwarłeś, albo właśnie otwierasz, nie wszystko jest takie jak to widzisz.

Myślę, że chodzi tu o otwieranie sie konkretnie na ,,drugą stronę''...

W najbliższym czasie dużo zrozumiesz, przez to wielu osobom pomożesz i będziesz miał z tego ogromną satysfakcję, co symbolizuje ta uśmiechnięta, miła i ,,ciepło'' odzywająca się dziewczyna...

Na koniec widać jakiegoś sceptyka, który męczy nas nieraz pytaniami...

To normalne i nie ma się co zrażać i nie ma co kogoś uszczęśliwiać na siłę i wdawać się w rozmowy, które nic nie dadzą, jemu i nam... ;)
Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2011 9:37 am przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: danut »

"lubisz pomagać, bezinteresowna pomoc"????- Zła interpretacja, zwłaszcza, gdy czyta się takie zdanie :"koło mnie był mały chłopiec , kazałem mu pójść po klucz(po co się miałem narażać sam).. no wybaczcie - widać jak na dłoni, posługiwanie się kimś i tu kimkolwiek, kto się akurat napatoczy i zrzucanie na niego odpowiedzialności w razie czego, choćby i na słabszego i młodszego.. :), a dziecko w śnie, niestety, ale to jest sprawdzona interpretacja symboliki sennej "dziecko oznacza kłopot"..więc pojawienie się takiego jest możliwe i tak samo miotanie się i zrzucanie tej odpowiedzialności, byle nie spojrzeć na siebie i jej do siebie nie przyjąć, stąd i "ciemność widzę" za oknem.. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2011 10:07 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”