Pytanie o noc za oknem we śnie

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91292' date='13 listopad 2011 - 19:35']Sny mam sprawdzalne. Ale jestem z natury niedowiarkiem i często mam z tym problem. Mam tak zwany syndrom niewiernego Tomasza ;)



Co do tej dziewczyny wiem,że jest moją bratnią duszą. Wiele rzeczy o tym świadczy. Np. zachowanie,sposób reagowania....ale to tylko przykłady...[/quote]



Rozumiem...

Może dlatego, ze stosunkowo od niedawna zacząłeś zwracać na nie swoją uwagę i od niedawna zauważyłeś w nich tę sprawdzalność ?



Może jest tylko podobna po prostu z zachowania do Ciebie ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91295' date='13 listopad 2011 - 19:45']Tu nie tylko chodzi o zachowanie...



Sprawdzają się już od bardzo dawna,więc raczej to nie to. Po prostu na to mają wpływ opinie innych...[/quote]



Wybacz, że Cię tak o to męczę, ale dla mnie jest to niezmiernie ciekawe.

Po czym możemy poznać, rozpoznać swoją bratnią duszę, wśród wielu tysięcy innych osób ?

Co sprawia, że nabieramy takiej pewności ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

no, ok...

Napisałaś :


Wiesz z tymi bratnimi duszami to jest różnie zwłaszcza z tą dziewczyną i " Hiszpanem"


To jak to są Twoje bratnie dusze i są diametralnie od siebie rożne, to skąd wiesz, że jednak są tymi bratnimi Twoimi duszami ?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='murcielago' post='91301' date='13 listopad 2011 - 20:19']Bo to się czuje. Jestem już przekonany w 100% o tym,że nimi są i nic tego nie zmieni.[/quote]



Lubie czytać tego typu wypowiedzi.

Krok wyżej od wiary w coś, jest o tym wiedza.

Gdy tylko wierzymy, wtedy często błądzimy i wracamy do punktu wyjścia.

Teraz z takim nastawieniem łatwiej i szybciej wszystko zrozumiesz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: Sandra »

Spotkanie kogoś przyjaznego we śnie, skutkuje takim stanem błogości po przebudzeniu, lubie taki stan po takim śnie.









Tak czytając twój sen przypomniało mi się że też chciałam wejść z jakąś kobietą i dzieckiem do pomieszczenia tylko nie mogłam, bo zamek był zamarznięty, ale pochuchałam w niego i dało się otworzyć i weszliśmy do środka i zaczęłam rozpalać w piecu, żeby było ciepło.



Też była mowa o zamarzniętym zamku w twoim śnie, tylko nikt się do tego nie odniósł.



Możecie napisać jak wam się to kojarzy?
Ostatnio zmieniony pn lis 14, 2011 9:05 am przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Pytanie o noc za oknem we śnie

Post autor: soudak040771 »

[quote name='Sandra' post='91324' date='14 listopad 2011 - 10:57']Spotkanie kogoś przyjaznego we śnie, skutkuje takim stanem błogości po przebudzeniu, lubie taki stan po takim śnie.









Tak czytając twój sen przypomniało mi się że też chciałam wejść z jakąś kobietą i dzieckiem do pomieszczenia tylko nie mogłam, bo zamek był zamarznięty, ale pochuchałam w niego i dało się otworzyć i weszliśmy do środka i zaczęłam rozpalać w piecu, żeby było ciepło.



Też była mowa o zamarzniętym zamku w twoim śnie, tylko nikt się do tego nie odniósł.



Możecie napisać jak wam się to kojarzy?[/quote]



Bezpośrednio z przezwyciężeniem jakiegoś problemu.

W Twoim przypadku było pokazane, że przezwyciężysz go sama, w przypadku Murcialego, było pokazane, że przezwycięży go z czyjąś pomocą, a ta pomoc będzie od osoby, z którą będą szły nowe możliwości...
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”