Narodowcy = hołota (?/!)

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: Rysiek23 »

Waldku dlaczego nazywasz ludzi przejmujących się bezrobociem, biedą itp. hipokrytami? Pewnie masz na myśli polską lewicę i tu bym przyznał rację. Nie trzeba być wykształconym, żeby widzieć w jak kiepskiej jesteśmy sytuacji. Nie trzeba być wierzącym by nie dostrzec kryzysu wiary. Chciałbym aby takie święta jak to dzisiaj było obchodzone w taki sposób jak dzisiaj pod grobem Nieznanego Żołnierza a nie jak widzieliśmy w gronie tytułowej hołoty.
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: valdemar99 »

RysiekINFRA czyli potwierdziłeś że w tytule to tak naprawdę jest zrównanie narodowców z hołotą ;) ...ale spoko mnie zaliczenie do hołoty wcale nie przeszkadza :)..............

Nie tylko chodzi mi o tą lewice związaną z partiami lewicowymi ale ten cały świat elity który przypomina sobie o biedzie , mniejszościach tylko wtedy żeby przyłożyć prawicy , narodowcom , kościołowi i wszelaki maściom antysalonowcom ...i tylko tyle.

Ale takie święto to chyba nie tylko oficjele i parady do oglądania w telewizji......
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: Newsman »

A dlaczeo Waldemarze uważasz to wszystko próba zapozowania czy dołożenia prawicy? Lewica o was myśli tak samo. Jeśli wszyscy na prawo mają takie podejście i uważają swoją prawdę za "jedyną" to do konsensusu jest bardzo daleko i gonitwy 11/11 trwać będą zawsze, bo "wasza" Polska jest bardziej Polska...
Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2011 9:05 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='valdemar99' post='91129' date='11 listopad 2011 - 21:26']RysiekINFRA czyli potwierdziłeś że w tytule to tak naprawdę jest zrównanie narodowców z hołotą ;) ...ale spoko mnie zaliczenie do hołoty wcale nie przeszkadza :)..............[/quote]



Valdku, w żadnym wypadku, skąd taki wniosek? Szanuję poglądy narodowe, prawicowe, katolickie. Zresztą jak wszelkie inne w tym i lewicowe bo sam tak jak nie wierzę w Boga tak i nie wierzę w politykę. Mam chyba jednak prawo reagować na zbydlęcenie społeczeństwa?
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: valdemar99 »

Ale ja nie wymieniam tylko prawicy bo narodowcy to nie tylko prawica....ale czy Twój wstępniak i te słowa z tytułu i dalej " Po raz kolejny "prawdziwi katolicy i obywatele" w ramach " nie zmuszają mnie do takich stwierdzeń.....czy byś tak samo napisał o ludziach niedawno demonstrujących na europejskich ulicach czy tak łatwo by Ci przyszło zrównywać ich z hołotą ?? ;) ;)



RysiekINFRA.....tu się zgadzam w 100% tak samo Ty jaki i ja mamy prawo mieć odmienne zdanie ......i może wspólny kufel piwa ostudzi nasze rozpalone głowy [ external image ]



Z Yan_Volskeeteż bym to samo o ile wyraziłby chęć bo polityka nie powinna nam przysłaniać świata :)
Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2011 9:12 pm przez valdemar99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: Katarzyna_1 »

"Marsz Niepodległości" był organizowany przez środowiska narodowe. Jego blokadę zapowiadały organizacje lewicowe.

Dlatego nie wiadomo kto tak na prawdę wzniecił te zamieszki.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Odpowiedzmy sobie na pytanie czy Narodowcy byli odpowiedzialni za zadymę? Czy każdy biorący udział w manifestacji był narodowcem tym złym i niedobrym.Coś sądzę , że hołota nie wpisuje się w żadną ze stron na scenie politycznej.Hołota to po prostu hołota szukająca pretekstu do bitki i tyle.Trudne do zrozumienia?Nie ma co się oskarżać chyba , że lewaków którzy uznali manifestację za faszystowską he he he i postanowili zrobić ludziom na złość.To co się stało to była zwykła zadyma zadymiarzy cała reszta zainteresowana przemarszem przecież udała się w swoją stronę. :Devil: Szkoda tylko , że ludzie zwracają się przeciw sobie zamiast pomyśleć nad zmianami np nierównościom w płacy , społecznym itd.Poczekam na to co przyniesie rozwój wydarzeń i dowody na to , że zadyma była winą narodowców a nie zwykłych chuliganów.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: Rysiek23 »

Oczywiście palenie wozów TV lub obijanie dziennikarzy po twarzach może być uznawane za łagodne przejawy społecznego nieposłuszeństwa, ale chyba jesteśmy dorosłymi ludźmi? Za hołotę uznaję każdego kto łamie zwyczajne ramy nie tyle prawa co przyzwoitości.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: Arek 1973 »

Narodowcy, czy inni jak np. kibice piłki nożnej umieją się spokojnie zachowywać, umieją swoje zainteresowania i hobby wyrażać w sposób nikomu nie przeszkadzający, ale w każdej grupie znajdzie się kilku takich co chcą demolować i robić burdy, i to właśnie jest problemem. A media póżniej wrzucą wszystkich do jednego worka, nie dziwi mnie że ludzie się oburzają , "przecież nic nie zrobiłem, a to że inni coś zniszczyli jest teraz mnie przypisywane"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Narodowcy = hołota (?/!)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

- Chcę wyrazić ogromny żal, ból, że w tym szczególnym dniu doszło do zjawisk, które stoją w jaskrawej sprzeczności ze świętowaniem polskiej niepodległości - oświadczył prezydent Bronisław Komorowski. Ocenił, że "narodowym wstydem" jest zaproszenie na obchody Święta Niepodległości obcokrajowców "niezainteresowanych świętowaniem polskiej niepodległości" i dążących do organizowania burd i awantur. - Prezydent Bronisław Komorowski



Źródło:Gazeta.pl
Ostatnio zmieniony pt lis 11, 2011 10:32 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”