Kącik "Nieznanego Świata"

Opinie o tym, po co warto sięgnąć a po co nie...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kącik "Nieznanego Świata"

Post autor: Zbyszek »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Yan Polskee" data-cid="100158" data-time="1346317786">[font="Verdana;"]Dla mnie kwestią otwartą pozostaje pytanie, czy inteligencja, którą wyraża kreatywność przyrody, posiada jakiś cel, który można utożsamiać z końcem ewolucji. Wydaje mi się, że tak nie jest. Jeśli spojrzymy na kilka milionów gatunków organizmów zamieszkujących Ziemię, dojdziemy do wniosku, że ta kreatywność działa sama dla siebie ? występuje przesyt różnorodności. (Przykładem mogą tu być setki tysięcy gatunków chrząszczy. [/font]</blockquote>zycie na planetach jest jak portfel zapchany pieniedzmi. Znajdzie sie w nim tysiaka jak i drobne monety. Zalezyc bedzie to od wydatkow i planowanych zakupow. Ewolucja zmierza do  osiagniecia wszystkich- odmiennych stanow swiadoosci w ciele fizycznym, ktore sa pod reka  po smierci.  Wielodymensyjny swiat przedziera sie przez mozgoczaszke. To cala tajemnica.
Ostatnio zmieniony ndz cze 22, 2014 7:15 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Kącik "Nieznanego Świata"

Post autor: Pinas z Miletu »

Potwierdzam, bardzo dobry artykuł! Jednakowoż byłem zdziwiony, gdy na stronie 35. ostatniego numeru odnalazłem reklamę jakiegoś turnusu edukacyjnego (?) DZIECI TĘCZY. W programie m. in. "rozmawianie z elfami, aniołami". Drodzy forumowicze, czy ktoś z was rozmawiał już z elfami?
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Kącik "Nieznanego Świata"

Post autor: Pinas z Miletu »

No właśnie, co do poltergeistów, to istnieje w ogóle metoda, żeby się takowych pozbyć? Chyba nie bardzo, dopóki same nie zechcą odejść, chociaż nie wiadomo czy mówienie o chceniu byłoby tutaj na miejscu- czy w ogóle są to twory świadome. Do Canneto przyjeżdżał chyba najbardziej znany egzorcysta na świecie Gabriele Amorth i nic nie wskórał.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Kącik "Nieznanego Świata"

Post autor: Newsman »

Naprawdę dobry numer. Polecam październikowy Nieznany Świat.A w nim m.in.:Nowe teorie nt. sawantów - czy ludzie z autyzmem mają dostęp do ukrytej rzeczywistości? ; Niezwykłe życie Wolfganga Pauliego - fizyka, parapsychologa-pasjonata i... generatora zjawisk niezwykłych ; Badania Lidii Stawowskiej - polskiej uczonej wyklętej za podjęcie tematu reinkarnacji ; Kod Budowniczych katedr - następców budowniczych piramid oraz wiele innych ciekawych artykułów. Magazyn dostępny w kioskach i salonach prasowych. Więcej informacji...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Kącik "Nieznanego Świata"

Post autor: Przemekkk666 »

Niedawno kupiłem i póki co najbardziej podoba mi się art. o badaniach Stawowskiej. Ciekawe czy któraś z jej książek jest jeszcze gdzieś do zdobycia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości - Opinie - Publikacje”