Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: Rysiek23 »

Trzej bracia tego samego dnia przeszli zawał serca. Dwaj zmarli, trzeci miał więcej szczęścia, bo odwiedzał w tym czasie w szpitalu chorą matkę. Przeżył, ale jego stan jest nadal poważny.



Guido i Alberto Garofalo pojechali w niedzielę na rodzinny piknik do ogrodu botanicznego Pineta di Nicolosi na zboczu Etny. Nagle 45-letni Guido upadł na ziemię. Starszy Alberto (53 lata) próbował go reanimować, ale silne emocje zrobiły swoje i serce odmówiło posłuszeństwa. Żony szybko wezwały pogotowie. Niestety, pomoc nadeszła za późno.



Tego samego dnia 57-letni Salvatore przeszedł zawał, odwiedzając w szpitalu matkę. Nie miał pojęcia, co przytrafiło się braciom. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.



Wszystkie trzy przypadki są badane - to niesamowite, nigdy nie słyszałem o czymś podobnym [...]. Wstępna ocena wskazuje, że wszyscy trzej bracia cierpieli na chorobę serca i to doprowadziło do zawałów [...] - podkreśla dr Thekia Maurhoff ze Szpitala Garibaldiego w Katanii.



Jak napisano w dzienniku Corriere della Sera, mieszkająca w Rzymie siostra nie została poinformowana o rodzinnej tragedii, ponieważ sama choruje na serce (prawdopodobnie tę samą, co bracia).



kopalniawiedzy.pl
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: Arek 1973 »

Hmmm, to naprawdę niesamowite, wprawdzie może się zdarzyć ale przypadek 1 na xxxxxmilionów.

Kiedyś kolega z pracy opowiadał jak w jego wsi był przypadek śmierci trzech braci w odstępach co 2 lata i żaden z nich nie zginął zwyczajną śmiercią ale wszyscy w wypadkach samochodowych
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: arek »

Cholera ! muszę się bac ,mam tez dwóch braci (bliźniaków) i mimo że urodzili sie cztery lata przede mną to wszyscy urodzilismy sie 15 sierpnia . :D xD :D xD
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Asef
Infrzak
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 09, 2007 12:51 am
Kontakt:

Re: Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: Asef »

Ciekawe, o ile to jest prawda. Czy to prawda?, ktoś mógły sobie takie coś wymyśleć. Jakbym powiedział to znajomemu to by mnie wyśmiał, co ja opowiadam, że wierze w takie bzdury itd.
"Godność człowiek uzyska, gdy nie będzie oceniał a oceny innych nie będą go bolały. Gdy nie będzie szkodził innym, jak również nie pozwoli sobie szkodzić. Gdy jego EGO będzie wielkie, lecz tego nie będzie okazywał.



Godności człowiek nie może okazywać i nie obchodzi go czy inni ją u niego zauważą." - Pan Zastępów.
ClubMix
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 8:28 pm
Kontakt:

Re: Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: ClubMix »

Dziwne i troszkę podejrzane, bo jakim cudem trzej bracia dostali zawału w tym samym czasie?! Już wolę mówić o ingerencji samego Stwórcy. Mogły być to też powikłania telepatyczne, lub coś w tym stylu ale to nie jest udowodnione, a wg raczej nikt nie wierzy w telepatię prawda? :P
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: Arek 1973 »

jestem oburzony!!!!!!!!!!! :/ :/ :/ :/ :/ grrrrrrr, nie wierzycie w tą historię??????, przecież pochodzi z żródła o wdzięcznej nazwie "kopalniawiedzy" :kekeke: :Oh:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Trzej bracia przeszli zawał tego samego dnia

Post autor: arek »

Ja wierze w telepatię mało tego kilka ładnych lat temu przeprowadziłem pewien eksperyment z panią M.D. z pomorza .Polegał on na tym że przez kilkanaście dni o tej samej wieczorowej porze próbowaliśmy nadawać to co mamy aktualnie przed oczami i rysować to co przychodziło do głowy .Wyniki choć nie precyzyjne były jednak zdumiewające .Niemniej chciałbym powtórzyć ów eksperyment angażując obiektywnego obserwatora tj. taką osobe do której będą spływać wyniki ,a nie bedzie ona zaangażowana w inny sposób w projekt badawczy ,powiedzmy.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”