Grupy krwi,antygeny i astral

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='leon' post='99777' date='12 sierpień 2012 - 14:15']Dawno nie pisałem w temacie,więc w odpowiedzi na to co napisała Danut i dla podbudowania tematu wklejam link na temat problemów grup krwi w japonii http://praca.wp.pl/title,Dam-prace-ale-kan...mosc.html?ticai[/quote]

Tak.., coś jest na rzeczy z tymi grupami krwi. Przeczytałam artykuł o "heptonach", który Leon wkleił w innym temacie. Zgadzam się w niektórymi poruszonymi tam kwestiami.

To prawda Danut, że najlepiej czujemy się i dogadujemy z osobami o tej samej grupie krwi. Kiedyś był modny taki temat o "wampirach energetycznych". A to nie żadne "wampiry" tylko raczej wydzielane "hemptony" w czasie oddychania czy pocenia się, na które nieświadomy organizm reaguje.

Ja też analizowałam relacje z niektórymi ludźmi biorąc pod uwagę ich grupy krwi.



a to ten artykuł http://haptens.republika.pl/haptenology_pl.html
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Sandra »

Wcześniej w moje ręce wpadały tylko publikacje o grupie krwi i odżywianiu zgodne z daną grupą krwi.



Dzięki Katarzyno, że wkleiłaś linka z innego tematu, bo widać nie natrafiłam na niego, a teraz po przeczytaniu tej strony, wiele sytuacji z mojego życia mi się rozjaśniło, dzięki.



Zaraz poszukam i zamówię książkę, którą napisał autor, żeby mieć pod ręką.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Sandra' post='99795' date='13 sierpień 2012 - 15:55']Wcześniej w moje ręce wpadały tylko publikacje o grupie krwi i odżywianiu zgodne z daną grupą krwi.



Dzięki Katarzyno, że wkleiłaś linka z innego tematu, bo widać nie natrafiłam na niego, a teraz po przeczytaniu tej strony, wiele sytuacji z mojego życia mi się rozjaśniło, dzięki.



Zaraz poszukam i zamówię książkę, którą napisał autor, żeby mieć pod ręką.[/quote]

A wiesz Sandro, że moje problemy ponad 24 lata temu rozpoczęły się właśnie od takiej zwykłej babskiej rozmowy w biurze n.t. grup krwi, czynnika Rh i wyśmiania mojej koleżanki bo twierdziła, że człowiek od małpy pochodzi? Potem za około 2 miesiące zabrano nas wszystkich pracowników umysłowych na badanie krwi pod płaszczykiem, że to niby aids się wkrada za wschodnią granicę (wcześniej, ani później nie robiono takich badań!).

Mam pytanie do Leona. Dlaczego taki właśnie tytuł dałeś temu tematowi? Chodzi mi głównie o ten "astral". Możesz coś więcej n/t napisać?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Sandra »

No tak, niektóre teorie dają do myślenia, ale jak bliżej się im przyjrzeć, to jakaś prawda w nich jest ukryta, tylko trzeba ją odpowiednio dopasować do danej sytuacji a zapobiegnie niepotrzebnym stresom i chorobom.





Katarzyno, jak dzisiaj tłumaczysz to pobieranie i badanie krwi, do czego mogła być im wtedy potrzebna ta wiedza, wiedzieli coś więcej na jej temat i chcieli to jakoś wykorzystać, bez waszej zgody?
Ostatnio zmieniony pn sie 13, 2012 12:56 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Sandra' post='99799' date='13 sierpień 2012 - 16:55']No tak, niektóre teorie dają do myślenia, ale jak bliżej się im przyjrzeć, to jakaś prawda w nich jest ukryta, tylko trzeba ją odpowiednio dopasować do danej sytuacji a zapobiegnie niepotrzebnym stresom i chorobom.





Katarzyno, jak dzisiaj tłumaczysz to pobieranie i badanie krwi, do czego mogła być im wtedy potrzebna ta wiedza, wiedzieli coś więcej na jej temat i chcieli to jakoś wykorzystać, bez waszej zgody?[/quote]

Witaj Sandra,

Rozpatruję ten mój dziwny przypadek w dwóch, a może i trzech płaszczyznach. Przyznam, że każdy z nich trąci o jakąś "paranoję". Ale odpowiem co sądzę o tym badaniu krwi.. To było na prawdę dziwne. Nagle jakieś tam badania. Było wiele wrzawy z tego powodu, a no, że nie mają strzykawek jednorazowych itp.. Nasza kontraktowa lekarka zadbała o wszystko, więc odbyło się bez strachu (strzykawki były jednorazowe). Hm..., po wielu latach zaczęłam szukać w sieci coś na temat tej doktorki (Tina tak o sobie mówiła - bo piękna pomimo podeszłego wieku). Niestety nic nie znalazłam. Natomiast znalazłam dosyć dużo na temat jej byłego męża, syna i córki. Nie jestem zdziwiona bo to ludzie z dość szerokim dorobkiem naukowym więc w sieci jest tego trochę, ale dziwiłam się, że nie znalazłam niczego na temat kontraktowej pani doktor. Nazwisko polskie, ale mało popularne, nie mogę napisać jakie. Nie tak dawno Nareszcie trafiłam na nią. Tak... w medycznej bibliotece uniwersyteckiej Gdańskiej. Kurcze.., zamurowało mnie, bo ona miała specjalizację lekarza PEDIATRY! Cóż więc ta wiedźma robiła na kontrakcie? Mało tego, ona cały czas przedstawiała się jako specjalistka od chorób wewnętrznych, specjalista od diagnostyki tych chorób>?

Mało tego.., ta kobieta zaprosiła tam swojego byłego męża.., bardzo znanego i zaufanego medyka ówczesnych władz... dalej nie będę pisać bo rzeczywiście trąci to o paranoję.

Pozdrawiam serdecznie
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Lilith »

Czytając temat mam wrażenie,że w, którymś kościele wam dzwoni ale jeszcze nie wiecie w, którym :)Podstawowy podział we krwi człowieka dotyczy czynnika RH- dlaczego jest on tak ciekawy ..pewnie dlatego,że podważa całą teorią ewolucji Darwina.Anglojęzyczne fora od dość dawna rozpisują się o zdolnościach ludzi RH-,którzy mają być dowodem na zmieszanie się genów kosmitów z genami ziemskimi.W sumie przychylam się do tego stwierdzenia...jednak wszystkie dalsze wywody,które czyta się na tych forach zaczynają już trącać paranoją.Kiedy otworzycie internet będziecie mogli poczytać co oficjalna nauka mówi o powstaniu mutacji RH- ...Nie oficjalnie na wykładach anatomii profesor ujmuje to tak "RH- od boga RH+ od małpy"...twierdząc,że współczesna nauka nie umie dobrze wyjaśnić dlaczego pewien procent ludzi nie posiada czynnika RH w swojej krwi,ponieważ zgodnie z teorią Darwina wszyscy powinni go mieć.Z moich skromnych obserwacji oczywiście tylko z mojego podwórka mogę powiedzieć,że RH- faktycznie są inni nie mylić z lepsi,gorsi po prostu nieco inni..przede wszystkim cechuje ich wyobcowanie czują się inni niż ogół społeczeństwa inaczej patrzą na życie..cechuje ich też chęć poszukiwania i odkrywania tego to niewidzialne...w zasadzie wszyscy RH- ,których spotkałam wierzą w UFO,a wręcz są przekonani o jego istnieniu,być może ich poczucie wyobcowania wiąże się z tym o czym pisaliście,że poszukuje się kogoś podobnego do siebie a RH-ludzi, jest zdecydowanie mniej niż RH+Jest pewna teoria mówiąca o DNA jak o antenie nadawczo odbiorczej...może antena RH- jest nieco inaczej zbudowana...ale to moje gdybanie.I jeszcze ciekawostka grupy krwi i czynnik RH odkryto w badaniach podczas II woj.św. W latach 70 pozwolono na zbadanie całunu Turyńskiego podczas tego badania udało się określić grupę i czynnik RH...jednak kościół bardzo szybko zorientował się,że popełnił wielki błąd...z tej prostej przyczyny,że krew na całunie należała do do najrzadszej na ziemi i posiada ją zaledwie 1% ludzi ABRH- w późniejszych publikacjach szybko przemianowano ją na RH+ poddając w wątpliwość całe badanie mówiąc,że nie ma nawet pewności czy i taka ...bo to stare próbki i trudno określić dokładnie.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

To bardzo ciekawe co piszesz.Także ponizsze;"W latach 70 pozwolono na zbadanie całunu Turyńskiego podczas tego badania udało się określić grupę i czynnik RH...jednak kościół bardzo szybko zorientował się,że popełnił wielki błąd...z tej prostej przyczyny,że krew na całunie należała do do najrzadszej na ziemi i posiada ją zaledwie 1% ludzi ABRH- w późniejszych publikacjach szybko przemianowano ją na RH+ poddając w wątpliwość całe badanie mówiąc,że nie ma nawet pewności czy i taka ...bo to stare próbki i trudno określić dokładnie."A można do powyższego cytatu prosić o źródła?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="106894" data-time="1376555560"> "W latach 70 pozwolono na zbadanie całunu Turyńskiego podczas tego badania udało się określić grupę i czynnik RH...jednak kościół bardzo szybko zorientował się,że popełnił wielki błąd...z tej prostej przyczyny,że krew na całunie należała do do najrzadszej na ziemi i posiada ją zaledwie 1% ludzi ABRH- w późniejszych publikacjach szybko przemianowano ją na RH+ poddając w wątpliwość całe badanie mówiąc,że nie ma nawet pewności czy i taka ...bo to stare próbki i trudno określić dokładnie."A można do powyższego cytatu prosić o źródła?</blockquote>niestety nie posiadam wiedzy o źródle umknęła w mrokach dziejów wiem,że oglądałam program w tv i czytałam książkę ze 25 lat temu potem przestałam interesować się tematem całunu kiedy po latach do niego wróciłam zdziwiłam się,że nowe publikacje mówią co innego niż poprzednie... a poprzednie niezwykle ciężko znaleźć...Oczywiście nie namawiam nikogo by wierzył święcie w to co piszę zachęcam was do własnych poszukiwań odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="106895" data-time="1376565747">niestety nie posiadam wiedzy o źródle umknęła w mrokach dziejów wiem,że oglądałam program w tv i czytałam książkę ze 25 lat temu potem przestałam interesować się tematem całunu kiedy po latach do niego wróciłam zdziwiłam się,że nowe publikacje mówią co innego niż poprzednie... a poprzednie niezwykle ciężko znaleźć...Oczywiście nie namawiam nikogo by wierzył święcie w to co piszę zachęcam was do własnych poszukiwań odpowiedzi :)</blockquote>Dzięki za odpowiedź.Ja przed dwudziestu pięciu laty  nie interesowałam się zgadnieniami religijnymi. Pamiętam jednak, że czytałam o całunie w jakimś kolorowym tygodniku i też utkwił mi w pamięci ten minusowy czynnik rh. Pewności nie mam, bo może się czymś zasugerowałam. Wówczas czytywałam "Zwierciadło" i "Przekrój", ale najpewniej artykuł był umieszczony w miesięczniku "Mówią Wieki", który mój brat prenumerował.  :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="106896" data-time="1376573365">Dzięki za odpowiedź.Ja przed dwudziestu pięciu laty  nie interesowałam się zgadnieniami religijnymi.   :)</blockquote>no ja religijnymi też może nie ...jednak temat całunu zawsze mnie jakoś przyciągał jak magnes ...jeżeli będziesz chciała za czynnikiem RH poszperać z pewnością więcej znajdziesz w internecie anglojęzycznym.U nas zainteresowanie tematyką znikome ...rozmowy na forach przeważnie utykają na etapie... a dlaczego ktoś ma być inny zaczyna się dowodzenie,że to bzdura ...panuje jakiś taki brak otwartego spojrzenia z punktu ...A co jeśli ?!
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”