Grupy krwi,antygeny i astral

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

Trochę poszperałam, ale ciężko idzie. Słaby i coraz słabszy mój angielski, a tłumacz google jeszcze głupszy ode mnie :Silly: Ale dziekuję. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="106893" data-time="1376550552">Z moich skromnych obserwacji oczywiście tylko z mojego podwórka mogę powiedzieć,że RH- faktycznie są inni nie mylić z lepsi,gorsi po prostu nieco inni..przede wszystkim cechuje ich wyobcowanie czują się inni niż ogół społeczeństwa inaczej patrzą na życie..cechuje ich też chęć poszukiwania i odkrywania tego to niewidzialne...w zasadzie wszyscy RH- ,których spotkałam wierzą w UFO,a wręcz są przekonani o jego istnieniu,</blockquote> Można by zrobić ankietę na forum kto jaką ma grupę krwi ;)   Nigdzie nie ma reguły, podejrzewam, że sporo tutaj ludzi z czynnikiem RH+ :)Ale RH- faktycznie jest bardzo rzadki i chyba gro z osób z tzw. "elity" (jak elzbieta 2) posiada własnie RH-, a przynajmniej tak czytałem.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Andrzej 58 »

Ja mam grupę Krwi ARhD +.Lilith jak widać ma z tym styczność.Ciekawi mnie Twoja opinia Lilith.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106910" data-time="1376648860">Ja mam grupę Krwi ARhD +.Lilith jak widać ma z tym styczność.Ciekawi mnie Twoja opinia Lilith.</blockquote>Słuchajcie co do ankiety to ja nie wiem czy ludziska będą takie chętne by swe krwinki odkrywać publicznie :)Andrzeju nie twierdzę,że tylko ujemni są zainteresowani i w "tematykę" wkręceni ...absolutnie nie!..Twierdzę tylko,że tych,których znam cechuje wiara w UFO ...choć nie byłam do końca szczera..bo tak naprawdę ci których znam...przyznają się do kontaktu z UFO ...a to jeszcze dziwniejsze... no i nikogo tu nie przywlekę by dowodzić prawdziwości mych słów,dlatego raczej wolałam pozostać przy stwierdzeniu,że osoby te wierzą w UFO.Druga sprawa,że nie znam wszystkich ujemnych tego świata i być może te zainteresowania dotyczą moich znajomych ...bo jak by nie patrzeć obracam się w takim kręgu zainteresowań ludzkich :) Może zwyczajnie działa tu reguła brzytwy Ockhama,że najprostsze wytłumaczenie jest najlepsze.Sama gdzieś na dnie duszy uważam,że "coś" jest na rzeczy z tym czynnikiem RH ale nie mam na to żadnych dowodów tylko przeczucie :)
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106916" data-time="1376674061">Twierdzą Lilith ,że mieli kontakt z UFO.Ja też się do tego przyznaję i wcale się nie krępuję.Jestem jednak pewny ,że nie jest to najważniejszy element problemu..Podział ludzi ze względu na Rh jest jak najbardziej uzasadniony i w sumie zgadza się z informacjami z wielu źródeł historycznych.Np wspomniana Elżbieta II według moich tajemniczych informatorów pochodzi z linii Hery..Praktycznie wszystkie dynastie panujących są ze sobą  powiązane pokrewieństwem.Rozwiązanie tych zagadek jest bardzo prozaiczne i wcale nie ma charakteru anomalnego. </blockquote>Może napisałbyś coś więcej na temat czynnika RH i jego pochodzenia chętnie posłucham :) poczytam :)...Wiesz to co dla jednych jest prozaiczne dla innych stanowi problem nie do przeskoczenia.Dla mnie osobiście nie jest problemem by zaakceptować to,iż brak czynnika Rhesus jest wynikiem zmieszania genów z nieznaną nam dziś rasą istot.Brak tego białka jest cechą tz. recesywną inaczej mówiąc słabo się dziedziczy...sprawia też,że może powstać konflikt serologiczny między matką a płodem w przypadku kiedy kobieta jest rh- a ojciec rh+ Nie przypomina,więc naturalnej mutacji jak sugeruje współczesna nauka.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="106910" data-time="1376648860">Ja mam grupę Krwi ARhD +.Lilith jak widać ma z tym styczność.Ciekawi mnie Twoja opinia Lilith.</blockquote>Ciekawie robi się jak oboje rodziców to "plusowowcy", a dziecko minusowe i na odwrót?.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Andrzej 58 »

Piszesz Lilith ,że nie stanowi dla ciebie problemu zaakceptowanie wyniku mieszania genów z tzw obcymi.To temat rzeka.Masz rację ,że białka  Rh mutują w nieprzewidziany sposób i mogą wykazywać się recesywnością.Dlatego moim zdaniem należy szukać tam ,gdzie mutacje występują bardzo rzadko - w kwasie RNA.Badania mt DNA kobiet z całego świata pozwalają wyciągnąć wniosek ,że wszyscy ludzie na Ziemi mają wspólnych przodków.Z badań dotyczących pojawienia się człowieka współczesnego wynika ,że Cromagnończyk pojawił się jakieś czterdzieści tysięcy lat temu.Co było przyczyną tak nagłego pojawienia się naszego przodka?.Cechą charakterystyczną tego człowieka jest wzrost.Średnia znalezionych kości wynosi 2,15 m.Olbrzymy z Biblii ,księga Henocha ,manuskrypty  Ameryki środkowej,malowidła naskalne,stele ,papirusy i płaskorzeźby egipskie nic innego nie przedstawiają jak wyobrażenia wielgachnych osobników ,których identyfikowano z bogami.Pewnie w miarę upływu czasu stosunkowo mała ilość materiału obcego DNA rozpłynęła się w materiale ziemskim czego wynikiem jest stan obecny.Czasem jednak odzywają się ukryte w białkach informacje z przeszłości i pojawiają się Rh minusy.  :D
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="106922" data-time="1376683748">Ciekawie robi się jak oboje rodziców to "plusowowcy", a dziecko minusowe i na odwrót?.</blockquote>Na odwrót nie może być, bo po kimś dziecko musi dziedziczyć antygen Rh+ :P Grupa Rh- pojawiła się w Europie jako mutacja 25tys lat temu, takie są ogólne założenia, co nie wyklucza że było to na skutek kontaktów Zeusa i paczki z Ziemiankami :D
Ostatnio zmieniony sob sie 17, 2013 9:47 am przez robrep, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="106928" data-time="1376732548">Na odwrót nie może być, bo po kimś dziecko musi dziedziczyć antygen Rh+ :P Grupa Rh- pojawiła się w Europie jako mutacja 25tys lat temu, takie są ogólne założenia, co nie wyklucza że było to na skutek kontaktów Zeusa i paczki z Ziemiankami :D</blockquote>"jak może być " to odsyłam do krzyżówek Mendelowskich zakres szkoły średniej...ale prawdę powiedziawszy to liczyłam na bardziej ezoteryczne podejście do sprawy biologię,genetykę i teorię ewolucji znam ...i maglowanie ich od początku..jest po prostu nudne :) ;)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Grupy krwi,antygeny i astral

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="106928" data-time="1376732548">Na odwrót nie może być, bo po kimś dziecko musi dziedziczyć antygen Rh+ :P Grupa Rh- pojawiła się w Europie jako mutacja 25tys lat temu, takie są ogólne założenia, co nie wyklucza że było to na skutek kontaktów Zeusa i paczki z Ziemiankami :D</blockquote>Jak najbardziej też może być. Siedzi tu koło mnie 14 letni wnuk mojej siostry. Jego rodzice oboje posiadają ujemny czynnik Rh, na 100%  obydwoje są biologicznymi bo podobny i do ojca i matki.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”