Najbardziej zagadkowa czaszka

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: arek »

ho ho ho !!! dzis otrzymałem wygrana w konkursie infry ,czyli książke Lloyda Pye - "Najbardziej zagadkowa czaszka " zapowiada sie super .(myślałem ,że przyniesie mi ją Mikołaj ale ten wybrał ksiązke pani Danuty Wałęsy :D która chciała przeczytac pani Anna ,prywatnie żona :NotDoneCare: no cóż :Angry: pewnie Mikołaj tez jest kobietą :Devil: ) więc pewnie za dwa dni bedę miał własne zdanie na ten temat .na razie cieszę sie jak dziecko z paczki zapałek .Olek masz u mnie lizaka ,podaj adres na priv.
Ostatnio zmieniony czw sty 05, 2012 7:21 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: arek »

Czas napisac moje spostrzeżenia po przeczytaniu i przemysleniu sprawy,

1 światek ufologiczny jest wszędzie taki sam

2 na kongresy jeździ sie po to by " zaciesniac" ;) znajomości



3 po mimo wykonania 7 krotnego badania ,w dwóch ośrodkach, nie udalo sie zidentyfikowac DNA komórkowego ,mimo że w normalnej czaszce nie było z tym problemów

4 nie wiadomo do końca czy mamy doczynienia z dzieckiem czy osoba dorosłą

5 anomalie dotycza każdego punktu czaszki ,a ekspertów można porównac do koni z klapkami na oczach

6 mitochondrialne DNA tych dwóch czaszek są różne

7 zachodzi potrzeba przebadania całego genomu Gwiezdnego Dziecka



8 Rzad USA nie zabija posiadaczy artefaktów

9 Fort Knox ,jest nie tyle bazą co skarbcem gdzie USA trzyma narodowe rezerwy złota (prawdopodobnie w chwili obecnej jest pusty, bo od lat 30 u.w. nie ma juz powiazania dolara ze złotem)



10 ksązke trzeba przeczytac ,podobnie jak "Zakazaną Archeologię" - Cremo

11 kobiety w wieku balzakowskim są najpiękniejsze ;)
Ostatnio zmieniony sob sty 07, 2012 10:12 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: Rysiek23 »

Zgadzam się w pełni z powyższym a szczególnie punktem nr 8. Na szczęście w Polsce nie ma jeszcze takiej paranoi jak w USA na punkcie służb. A może jest a ja o tym nie wiem?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: Arek 1973 »

5 anomalie dotycza każdego punktu czaszki ,a ekspertów można porównac do koni z klapkami na oczach
dlaczego przypominają mi się teraz badania nad całunem :D , dokładnie tak samo podzieli się wtedy naukowcy, niektórzy dostali klapki na oczy i ważne było tylko jedno, mianowicie żeby dowieść że jest prawdziwy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: arek »

Mi bardziej chodziło o to ,że neurolog zbadał pojemność puszki mózgowej i stwierdził anomalie jej budowy i innej funkcjonalności ,ale nt.pochodzenia całości już nie. Stomatolog widząc wyrzynające się zęby stwierdził młody wiek osobnika ,ale już starcie zębiny u czterolatka i popękane szkliwo to juz bez komentarza . Itd ,itp,itd .

Nigdzie natomiast nie doczytałem sie o możliwości chimeryzmu . :(
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Konstantina
Infrzak
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 22, 2011 8:33 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: Konstantina »

... ale skoro uczeni nie potrafili znaleźć odpowiedzi na zagadkę czaszki, to kto ma to zrobić?
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: esco_bar »

[quote name='Konstantina' post='93273' date='08 styczeń 2012 - 14:38']... ale skoro uczeni nie potrafili znaleźć odpowiedzi na zagadkę czaszki, to kto ma to zrobić?[/quote]



"uczeni" to byli w średniowieczu, teraz naukowe instytucje nazwijmy to Państwowe nie zajmują się "farmazonami" a płatne firmy badawcze nie będą badały tego z czego nie ma kasy.

Badania musza coś wnosić do "nauki" albo dać zysk.

Tak samo jest z wszystkim innym zaczynając od fundamentów piramid, na złotych figurkach samolotów z Bogoty kończąc.

Człowiek jak chce i ma środki to zrobi wszystko - pokazały to dobitnie badania nad ludzkim genomem DNA. Jeszcze do niedawna mówiono że to fikcja z bajki - teraz firmy farmaceutyczne i inne medyczne zaczynają zbierać żniwo - a to dopiero początek czerpania korzyści i profitów z praw i licencji.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: arek »

Własnie ,przydała by sie jakaś legenda .Dziwi mnie ,że Pye nie pofatygował sie do Mexyku. Dzis kiedy mozna na google maps zlokalizowac kazdą wioske ,nie byłoby to takie trudne.Tak mi sie przynajmniej wydaje. 900 lat to dla legendy nie za długo .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: arek »

Ciekawi mnie inna sprawa .Gdyby jakies labolatorium przyznało iż jest to fenomen niespotykany , wykluczyliby ziemskie pochodzenie tego osobnika i przyznaliby ,że Osobnik którego czaszkę mieli przyjemnośc zbadac nosi w sobie dna komórkowe niespotykane wśród istot zyjacych na Ziemi ,jego budowa nie pasuje do zadnego znanego organizmu ze względu na istnienie innej struktury białek innego składu białek ,wiec osobnik ten musi byc pozaziemskiego pochodzenia .



Jakie reperkursje wywołało by takie oswiadczenie ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Najbardziej zagadkowa czaszka

Post autor: arek »

Że sie sam zacytuję
Natomiast w 2010 i 2011 roku poddano analizie mitochondrialne DNA .





Mitochondrialne DNA odziedzicza sie po matce , wobec tego to matka bylaby kosmitką nie ojciec .



ale sprawdźmy co nt. temat jest zamieszczone w wikipedii ,przytaczam dwa fragmenty

CYTAT

Różne mitochondria w tej samej komórce mogą zawierać różniące się od siebie cząsteczki mtDNA, nawet w pojedynczym mitochondrium nie wszystkie cząsteczki muszą być jednakowe. To rzadkie zjawisko nazywa się heteroplazmią. U ssaków mitochondria wraz ze znajdującym się w nich mtDNA są przekazywane następnym pokoleniom niemal wyłącznie w linii żeńskiej.


O wiele bardziej przekonuje mnie brak reakcji markerów ludzkich DNA jądrowego w próbkach pobranych z zębiny ,przy jednoczesnej dobrej reakcji na DNA pobrane z normalnej czaszki .To w sumie wyklucza że czaszka pochodzi od człowieka .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”