Syn Boga

Filmy o najnowszych odkryciach naukowych, badaniach, teoriach
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Syn Boga

Post autor: matino3 »

Co do daty narodzin Jezusa to miałem to na ostatniej lekcji religii no i ksiądz ustalił, że Jezus urodził się między 2 a 8 r. p.n.e. między kwietniem, a październikiem. Wybaczcie, że nie skupiam swojej uwagi na religii wystarczająco mocno i nie pamiętam dokładnie i nie mam zapisanego skąd ta data:d ale mam tu zanotowane różne wydarzenia, jak spis ludności, drugi spis Santiusa Satuniasa 7/6r. pne., no i daty przelotu gwiazdy betlejemskiej wg astronomów 17.04.6r. pne., 19.12.6r. pne. no i to tyle z mojego zeszytu, nie licząc równań chemicznych i różnych dziwnych zjawisk na moich marginesach:D No i piękne podsumowanie "Nie jest dla nas ważne, kiedy narodził się Chrystus, ale ważne, że dla naszego zbawienia zstąpił z nieba." :Devil:
Ostatnio zmieniony śr gru 28, 2011 11:13 am przez matino3, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

sasanka
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 19, 2011 8:48 am
Kontakt:

Re: Syn Boga

Post autor: sasanka »

Arku typowa stajnia czy grota skalna? A jeśli grota skalna to dzisiaj tutaj, jutro tam...
"Człowiek jest jak samolot - musi wystartować z ziemi zmysłów, ale jego przeznaczeniem, jest lot w przestworzach wartości..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA”