UFO na świecie - 2012

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Newsman »

Meksyk: Policja angażuje się w "pościg" za UFO

Inexplicata



[ external image ]



Zgodnie z relacjami meksykańskich mediów, wieczorem 24 stycznia 2012 r. w okolicach portu lotniczego w Mexicali - ponad milionowym mieście w stanie Kalifornia Dolna, przy granicy z USA, obserwowano obiekt UFO.



Pierwsze relacje z lotniska mówiły o pojawieniu się "UFO błyskającego białym, niebieskim i żółtym światłem".

Obiekt mieli zaobserwować m.in. operatorzy monitoringu. Sprawę zgłoszono policji. Podkreśla się, że Martin Ruelas - komendant zachodniego sektora, widział zajście na własne oczy. Latający obiekt poruszał się jednak zbyt szybko, aby można było się do niego zbliżyć.



Pojawienie się UFO wywołało ponoć szybką mobilizację Obrony Publicznej w Mexicali, do której dochodziły relacje na temat pojawienia się nieznanego pochodzenia maszyny latającej.

Alejandro Monreal Noriega kierujący patrolami w Dyrekcji Municypalnego Bezpieczeństwa Publicznego (DSPM) stwierdził, że pierwsze zgłoszenia napływały od ludzi zamieszkałych w sąsiedztwie lotniska.



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/oAAlOG8pbNk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>





Zdarzenie miało zostać także zarejestrowane przez miejski monitoring. Ponadto operatorzy numeru alarmowego otrzymali liczne zgłoszenia na temat pojawienia się OVNI (jak po hiszpańsku określa się NOL). Manewry obiektu obserwowano w okolicach lotniska, Parku przemysłowego Marán a także w okolicach Rivera Campestre.



Martin Ruelas z DSPM również widział obiekt stwierdzając, że miał on "spore" rozmiary i emitował niebieskie i żółte rozbłyski. Według jego relacji UFO widziane było wysoko na niebie, po czym zaczęło opadać w dół i na boki, zachowując przy tym dużą prędkość. Obiekt zniknął z oczu świadków po tym jak oddalił się na południe od doliny Mexicali.



Noriega poinformował też, że trwają starania, aby ustalić pochodznie obiektu. Bierze w nich udział także strona amerykańska.
Ostatnio zmieniony ndz sty 29, 2012 3:19 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Arek 1973 »

W środę nad Teksasem przeleciał jasny obiekt. Choć początkowo Amerykanie mieli problem z zaklasyfikowaniem kuli światła, orzekli, że był to prawdopodobnie meteor





http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawos...,34420,1,0.html
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Newsman »

UFO w Korei Południowej?

za: msnbc.msn.com



Na You Tube po raz kolejny pojawił się film, który trafił do portali informacyjnych w USA jako dowód na istnienie UFO. Ma przedstawiać zagadkowy owal, który 7 kwietnia b.r. sfilmowano nad Seulem. Oczywiście film jest anonimowy. Jego jakość. Jak twierdzi ekspert od efektów specjalnych, D. Serra, jest to prosta mistyfikacja. A jednak kariere zrobiła!



<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/8qx23sJfiLs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ostatnio zmieniony śr kwie 11, 2012 12:36 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Newsman »

Argentyna: Ślady w Pujato

Na początku kwietnia argentyński rolnik odnalazł na polu zagadkowy, 600-metrowy pas sprasowanej kukurydzy. Sprawą zainteresowała się policja i media. Ufolodzy z Visión Ovni odkryli, iż ślad wygląda dość nietypowo…



więcej...
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Newsman »

Hiszpania: Myśliwce gonią UFO

Earthfiles.com



8 kwietnia, ok. 5:00 rano, mieszkańców Benehavis i Estepony Costa del Sol obudzili się widząc odrzutowce ścigające długie, cienkie UFO emitujące dziwny dźwięk:



- Było to przerażające. Samoloty najwyraźniej ścigały ten dziwnie wyglądający pojazd. Nie potrafię go opisać, ale był długi, cienki i miał błyskające światła. Nie był to definitywnie samolot ani helikopter - powiedział jeden ze świadków.



Według drugiej relacji, "był to dziwny, brzęczący dźwięk, jakiego wcześniej nie słyszałem. W Wielkiej Brytanii mieszkaliśmy koło baz RAF-u, ale to był najdziwniejszy dźwiek, niełatwy do wyjaśnienia" - mówiła świadek Alison Woods.



Niestety, brak większej ilości informacji. Co ciekawe, kilka dni temu i nam zgłoszono relację, o obserwacji odrzutowców ścigających coś nad Warszawą. Niestety, to sprawa grubymi nićmi szyta, ograniczająca się do jednego zgłoszenia, przez co niezbyt wiarygodna.
Ostatnio zmieniony wt maja 01, 2012 7:45 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: azor »

Ciekawe pamiętajcie że z 8/9 kwetnia nad Rzeszowem doszło do zdarzenia z UFO w kształcie jakby zaokrąglonego trapezu, lub trójkąta zdarzenie dokumentowałem 28 kwietnia w Rzeszowie - teraz opracowuję raport była to obserwacja na pograniczu CE- 1 ale jeszcze to ustalę.
nieumarlacocacola46
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 10:31 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: nieumarlacocacola46 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='93375' date='14 styczeń 2012 - 14:41']Niezwykła manifestacja UFO nad Włochami! Nikt nie potrafi rozwikłać zagadki.

Tajemnicze zjawisko nad Włochami. Nad jedną z gór w Lombardii zaobserwowano dziwne światła. Na razie nikt nie potrafi wyjaśnić istoty niezwykłej anomalii. Jedno jest pewne - tym razem nie są to chińskie lampiony, latawce ani samolot podchodzący do lądowania. Nie wygląda to także ani na efekt optyczny, ani światła laserów.

Obserwacje, w trakcie których udało się zauważyć zagadkowy fenomen, miały miejsce 7 stycznia nad górą Monte Bisbino. Na filmie zarejestrowanym przez jednego ze świadków widać dwa przemieszczające się punkty. Kiedy autor materiału wykonuje zbliżenie, można zauważyć, że każdy z nich posiada cztery elementy świetlne. W pewnym momencie jeden z nich znika, a chwilę później "gaśnie" również drugi.





[left]Nie wiadomo, dlaczego obiekty niespodziewanie zniknęły. Przez długi czas żaden z nich nie wykonywał gwałtownych ruchów. W chwili, kiedy można było je obserwować, niebo było czyste. Nie mogły zatem "ukryć się" za chmurami. Sam incydent miał zaś miejsce tuż przed zachodem Słońca. Widoczność była więc doskonała - poinformował serwis gather.com.

Zdaniem komentujących, Niezidentyfikowane Obiekty Latające mogły wyłonić się z niewielkiego obłoku - jedynego, który można było dojrzeć na bezchmurnym niebie. Trudno jednak wyjaśnić, co stało się z nimi później.

Co stoi za ostatnią manifestacją NOL? Z pewnością światła widoczne na filmie nie należą do samolotu - wywnioskować to można po sposobie ich poruszania się. Część osób przypomina jednocześnie, że podobny incydent z udziałem UFO miał niedawno miejsce w Szkocji. Tam także na początku stycznia można było zaobserwować dziwne świetliste obiekty, które przemknęły tuż nad ruchliwą drogą. [/left]

[left]Źródło:Niewiarygodne

[/left][/quote]



Według mnie pierwsze 6-7 sekund filmu zdradziło, że jest sfałszowany. Jak się przyjrzałam, to w szybie zobaczyłam prawie wyraźnie odbicie ręki trzymającej latarkę. Film ukartowany, to moje zdanie w tym temacie, chociaż wierzę, że mimo wszystko ,,nie jesteśmy sami'' ;)
Ostatnio zmieniony wt maja 01, 2012 6:25 pm przez nieumarlacocacola46, łącznie zmieniany 1 raz.
HoNk hOnK.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Arek 1973 »

"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='97075' date='10 maj 2012 - 08:58']Montreal, Kanada 08 maja 2012



http://www.youtube.com/watch?v=4X88Hi3rrLQ...layer_embedded#![/quote]



O ile nie zaden fotomontaż a wyglada mi ze chyba nie, to bardzo ciekawy filmik, ciekaw jestem czy piloci to widzieli?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO na świecie - 2012

Post autor: azor »

Dokładnie zakładając że to nie fake proszę zobaczyć że ta ''plamka'' wcale nie jest mała, ale wielkością zbliżona do silnika samolotu a zatem miała kilka metrów.



Przemku w http://innemedium.pl jest Twoje nagranie to skradzione :D
Ostatnio zmieniony czw maja 10, 2012 1:30 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”