Potrzebuje pomocy

Ogólnie o magii
MalyLolo
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:31 pm
Kontakt:

Potrzebuje pomocy

Post autor: MalyLolo »

Witam



Szukam ludzi którzy dobrze znają się na ogólnej symbolice , runach itp . Wiem , że dwa symbole na które ostatnio natrafiłem już gdzieś widziałem , może wy je znacie .Proszę o pomoc !
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: Aylinn »

Aha... A może jakieś zdjęcia byś wrzucił. Bo jak na razie to widzę tu runy niewidzialności. Charakteryzują się ogólnym brakiem widzialności i przez to są niewidzialne, więc nikt dokładnie nie wie jak one wyglądają. :kekeke:
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: arek »

Ale zawsze możesz też pójść do ksiegarni i przejrzeć książki o runach .Z reguły są tam rysunki .Tylko w przypadku run niewidzialności taki sposób nie pomaga.O bibliotece nie wspominam bo to straszne miejsce.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
MalyLolo
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:31 pm
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: MalyLolo »

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: Aylinn »

OK, a teraz napisz, gdzie widziałeś te symbole to może da się ruszyć z tego punktu.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: arek »

runa po lewej stronie to moze byc runa

rozstajne drogi (odwrócona) - czyli uważaj by szczerościa nie zranic uczuc innych

lub

podróż (odwrócona) - czyli świat nie jest takim jakim go postrzegasz



runa po prawej częśc runy to

woda - w znaczeniu wszystko płynie

pozostała częśc (koło) nie wiem co moze oznaczac , wiele wyjasniłby opis znalezienia .



iterpretacja run wg.Jan-Ove Sundberg artykuł z "nieznanego świata"
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
MalyLolo
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:31 pm
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: MalyLolo »

Dzięki wielkie ! A mogą być różne znaczenia takich run ? np ten sam sybol ale dwa różne znaczenia ?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: arek »

dwa różne znaczenia tego samego symbolu ,to zależy od tego jak leżała litera gdzie jest góra gdzie dół .

Jest tak że w jedną stronę jest tak i tak ale jesli jest zapisana odwrotnie znaczenie jest przeciwne .Ja podałem ci opis do liter tak jak je narysowałeś .Z tym ,że to jest wróżebna symbolika ,najprawdopodobniej była też inerpretacja do użytku codziennego gdzie wyryte litery mogły oznaczac brody w rzekach ,bezpieczne postoje ,kierunki dróg do okreslonych osiedli .Dlatego ważny jest opis gdzie to znalazłeś ,w czym wyryte były symbole.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
MalyLolo
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:31 pm
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: MalyLolo »

I właśnie to wszystko mi sie kupy nie trzyma . Symbole sa wyryte na starych drewnianych drzwiach , a jak sie w nocy do nich zbliżysz słychac ryki itd.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Potrzebuje pomocy

Post autor: arek »

opisz proszę więcej ,jak stare są te drzwi ,gdzie się znajdują , w jakim budynku .Jesli jest to w Polsce to watpie by były to runy ,nie znam miejsca gdzie drzwi toja od co najmniej 700 lat .Mogą to byc natomiast składowe herbu .Jesli możesz zrób zdjęcie ,nagraj dźwieki każdy telefon ma takie możliwości .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”