Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: azor »

Rafale możesz napisać/podać jacy to byli Ci profesjonaliści i jakie zastosowali metody analizowania ? Szkoda że nie zainteresowałeś ( a masz kontakty) MUFON CES Zdanami skoro to ''najlepsze zdjęcie UFO na świecie'' poprosiłbym o ich opinie czy np. Dr. Bruce Maccabee z USA.
matPROx
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 24, 2012 4:02 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: matPROx »

I jeszcze wyraźny zarys postaci odbijających się w miskach na pierwszym zdjęciu :



[ external image ]

Kliknij aby zobaczyć oryginał
Ostatnio zmieniony pt sty 27, 2012 7:21 am przez matPROx, łącznie zmieniany 1 raz.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: dino_24 »

[quote name='arek' date='26 styczeń 2012 - 13:34' post='93840']

w optyce kąt padania musi równac sie kątowi odbicia skoro zatem obiekt odbija się w masce samochodu powinien sie odbic tez i szybie samochodu . weźmy takie zdjecie





Bardzo , bardzo interesujące ''zjawisko'' fizyczne .

1 . Maska samochodu to lustro ?

3 . Widać tam jakoweś dwa objekty mające pracować za ''pojażdziki'' ... lecz nie widać

lini trakcyjnej .

4 . Widać piękny cień anteny ... lecz nie widać ''odbitego'' drzewa .



No , no ciekawa ta fizyka Zdanowska , całkiem odmienna od W-skiej .
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: PASTOR »

Czekałem długi czas właśnie na chat z Panem Rafałem. W końcu może porozmawiamy, bo wypowiedźi na forum nic nie dadzą. Powiedzmy sobie prawdę i tylko prawdę, bo świat ufologiczny, po pierwsze musi byc utrzciwy, a po drugie otwarty dla ludzi. Także napewno będę. Mam nadzieje iz Pan Rafał będzie i nie wycofa się. Liczę na wielu gości.

Grzegorz Tarczyński
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: arek »

Jest jeszcze jedno zdjęcie gdzie miskolot leci za drzewem ,T.S. i matPROx dokonał fajnego porównania ,mianowicie wygladu korony drzewa bez miskolotu i z miskolotem .Zgadnijcie co wyszło :P

chyba te ufoludki Zdanowskie Talacha ochuchał bo na drzewo wlecieli co jest wyraźnie widoczne ]:->

Nie ma potrzeby dokonywac spektakularnych obliczeń ,świateł laserów(mój pomysł odtworzenia odległości na podstawie wdóch wiazek światła) ,analizy graficznej ,wystarczy dobrze sie przyjżec :Cool: bez klapek na oczach ;) bez mrużenia oczu :P .jedne gałązki są przed inne za miskolotem na dodatek wygiete . To jest chyba ostateczny dowód w sprawie Zdanów .Bo miskolot nie jest wiekszy niz 30 cm a R.B. udowodnił ostatnio że tak mały obiekt nie byłby widoczny z odleglości tych 40m .To jeszcze jedno zaprzeczenie bajek Talachy i co wiecej analizujac zdjęcia 6 lat ,musieli to "experci" zauwarzyc mieli orginaly dosatecznie wyraźne .Skoro o tym nie powiedzieli ,nie zanalizowali tego w ten sposób to jednoznacznie oznacza ,że maczali palce w kontynuacji fałszerstwa .

Gdzie owe zdjęcia i porównania ? MatPROx moze je wstawi to ich praca .

Gdyby trafiły do MUFONU,na pewno tez by takie porównanie zrobili ,dlatego tam nie trafiły.



Cóż po publikacji tutaj tej analizy ,z dobroci serca moge załatwic panu Rafałowi zniżke na zakup bicykla razem z kaskiem .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
matPROx
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 24, 2012 4:02 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: matPROx »

Tak jak zauważył Arek na łamach forum FN opublikowałem odkrycie Tomasza S. z którym razem przprowadzamy większość doświadczeń i analiz dot. Zdanów. Odkrycie to przedstawiam poniżej. Mało tego ! Zapewniam Was że to nad czym w tej chwili pracuje Tomasz ( zostanie to lada moment upublicznione ) rozwieje wątpliwości największych niedowiarków - jeśli tacy zostali....



"GAŁĄZKI DRZEW"



cyt. Tomasza "



Dziś dysponując o wiele lepszej jakości zdjęciami ze Zdanów: http://imageshack.us/g/690/p1080001a.jpg spokojnie i wreszcie wyraźnie zobaczycie jak miski rzucone do góry w gałązki drzewa zasłaniają niektóre, a niektóre uginają. Według Fundacji Nautilus i podstawionego świadka Macieja Talachy rzekomy obiekt ze Zdanów miał 2-3 metry szerokości i lawirował daleko i wysoko nad liniami elektrycznymi nad polem w odległości jak podaje FN i sam Talacha ok. 80 metrów/kilkadziesiąt/. To co zobaczycie na moich wycinkach absolutnie temu zaprzecza. Już raz dokonałem tego spostrzeżenia dysponując zdjęciami ze stron FN, ale jakość ich nie pozwalała dokładnie tego udowodnić. Dzisiaj dysponuję lepszej jakości zdjęciami i widać to bardzo wyraźnie. Liczę, że sami zrobicie u siebie w domach podobne powiększenia i też to samo zobaczycie.





Oto czysty wycinek obszaru gałązek ze zdjęcia P1080007 czyli 7 wśród, których za chwilę pojawią się miski. Żółtymi kropkami zaznaczyłem gałązkę ugietą przez te miski, a zielonymi kropkami gałązki zasłonięte całkowicie lub częściowo. Zobaczycie to bez problemu ściągając oryginały i samemu to powiększając:





[ external image ]



Poniżej wycinek z miskami wśród tych gałązek, które są wyraźnie zasłonięte:





[ external image ]



A żebyście nie mieli żadnych wątpliwości to ten sam co powyżej wycinek poddany lekkiemu rozjaśnieniu i skontrastowaniu uwydatnia to jeszcze wyraźniej:



[ external image ]



I jeszcze żebyście już nie mieli kompletnie żadnych wątpliwości wycinek z zaznaczoną zielonymi kropkami gałązką w połowie zasłoniętą przez te miski:





[ external image ]



Zadam ponownie pytanie: czy teraz już wiecie dla czego od sześciu lat na stronach fundacji Nautilus nigdy nie zamieścili zdjęć w lepszej rozdzielczości?

Odpowiem, byście się nigdy nie dopatrzyli tej mistyfikacji.

Analizy jakie do tej pory zaprezentowałem winny być dawno temu zrobione przez fundację Nautilus i to równie skrupulatnie. Tymczasem od sześciu lat FN wymachuje nam niczym szmata przed ozami zdjęciami kiepskiej jakości dorabiając do nich masę absurdalnych bzdur do, których nawet nie sposób się za jednym zamachem odnieść, które dopełniają wrażenia, że FN od sześciu lat ukrywała znane im fakty wskazujące na ewidentną mistyfikację.
Ostatnio zmieniony pt sty 27, 2012 1:43 pm przez matPROx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: azor »

Kurcze faktycznie te gałązki to jeszcze jeden ewidentny dowód to chyba najlepsza robota Pana TS jaką uczynił w ''ufologii' 'a mozę to taka rehabilitacja za wcześniejsze ''paskudne'' czyny ? Nie wiem, ale dobra robota. Nie wiem o jakich ''profesjonalistach'' mówił Pan Rafa,ł ale byli to marni ''profesjonaliści'' .



Czat moim zdaniem nie ma żadnego sensu ponieważ nie można zaprezentować wielu rzeczy. Lepiej jest wypunktować nieścisłości i po kolei je rozwijać o konkretne szczegóły zdjęć itp...
Ostatnio zmieniony pt sty 27, 2012 3:07 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
matPROx
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 24, 2012 4:02 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: matPROx »

OBEJRZCIE KORONNY DOWÓD w.s. ZDANÓW



Oto materiał jaki zrobił użytkownik tego forum Tomasz S.



Film i zdjęcia wykonał SAM !!! Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do zdarzenia w Zdanach czekam na komentarze.



<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/qLqZ6DGt5rQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



Zachęcam do czytania komentarzy pod materiałem, dodatkowo są tam linki do zdjęć wykonanych przez Tomasza.



Żałuję że z powodu pracy nie mogłem Tomaszowi w tym pomóc,



wierzę że w przyszłym tygodniu pomogę mu w ostatecznym dowodzie który przeprowadzimy w Zdanach !
Ostatnio zmieniony pt sty 27, 2012 4:28 pm przez matPROx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: azor »

Ciekawe Chłop ma sporo czasu na Zadany chyba więcej niz FN. Ciekawe co pomyślał sobie ten gość z wózkiem o''miotającym'' ;) Dla mnie Zdany od dawna były mistyfikacją i powiem Wam są są lepsze sprawy do zbadania niż Zdany sprawy które mogą wnieść więcej do poznania UFO. Tutaj na forum udowodniono dobitnie mistyfikację Zdan.



T.S mówi że nie można obliczyć orientacyjnej odległości/wielkości obiektu od świadka ? Zależy to jakie to zdjęcie i w jakiej pozycji się obiekt znajduje bo sposoby są choćby za pomocą tzw. paralaksy czy przecięcia azymutów X. Ten kto miał poradnik rejestracji NOL z KKK widział takie sposoby i konkretne obliczenia o jakich pisał m.in K.Piechota. Nadmienię też że zbudowano taki aparat przez Bruce Maccabee, który pozwalał określać odległość i wielkość sfotografowanego obiektu.
RafalN
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 19, 2012 7:08 pm
Kontakt:

Re: Zdany: Ostateczny cios dla sprawy

Post autor: RafalN »

[quote name='matPROx' post='93885' date='27 styczeń 2012 - 19:18']OBEJRZCIE KORONNY DOWÓD w.s. ZDANÓW



Oto materiał jaki zrobił użytkownik tego forum Tomasz S.



Film i zdjęcia wykonał SAM !!! Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do zdarzenia w Zdanach czekam na komentarze.







Zachęcam do czytania komentarzy pod materiałem, dodatkowo są tam linki do zdjęć wykonanych przez Tomasza.



Żałuję że z powodu pracy nie mogłem Tomaszowi w tym pomóc,



wierzę że w przyszłym tygodniu pomogę mu w ostatecznym dowodzie który przeprowadzimy w Zdanach ![/quote]



Ja nie mam wątpliwości. Starasz się chłopie, ale nadal ci nie wychodzi. Dla przeciętnego czytelnika tego forum to może być przekonujące, ale takie filmiki jak ten tylko odciągają uwagę od innych ważnych szczegołów na tych zdjęciach i sprawiają, że ludzie przyswajają twoją interpretację. W sumie więcej robisz szkody niz pożytku, tym bardziej, że komentarz zawiera nieprawdziwe fakty i wyssane z palca przypuszczenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”