Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

Bardzo interesujące filmy można zobaczyć w poniższym linku w tym aroganckie zachowania i epitety żołnierzy żydowskich wobec Palestyńczyków. Czasami widać ewidentną złośliwość żołnierzy. Jak wiele osób i ja jestem za wolną Palestyną a terroryzm to tylko pretekst :D



http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/judeofaszyzm-filmy/



W 7 częsci czasu 09.19 jest rasistowskie zachowanie żyda sami zobaczcie co mówi cytat poniżej.



'' Cała Ramallah to dżungla sa małpy, psy i goryle

Problem w tym że zwierzęta żyją w zamknięciu

Jesteśmy ludźmi a oni to zwierzęta.

To nie oni są ludźmi tylko my''
Ostatnio zmieniony pt sty 20, 2012 12:55 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='93575' date='20 styczeń 2012 - 14:48']Bardzo interesujące filmy można zobaczyć w poniższym linku w tym aroganckie zachowania i epitety żołnierzy żydowskich wobec Palestyńczyków. Czasami widać ewidentną złośliwość żołnierzy.[/quote]



Takie zachowania wobec Palestyńczyków to norma niestety. Ciągły ucisk
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

I kto tu jest terrorystą i okupuje ich Ojczyznę - niestety Palestyńczyków jak nas sprzedali Angole i Jankesi a lobby Zydowskie cały czas sięga po więcej.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: arek »

Żołnierze zawsze zachowuja sie tak jak sie od nich wymaga ,jesli przełożeni wmawiaja im że muszą ich lekceważyc ,ponizac itp. to beda tak robic . Mam kilku znajomych którzy odwiedzili Izrael i z tego co opowidali przekroczenie granicy nie jest dla Polaków miłym przeżyciem, a nawet mozna domniemywac ,że szczegółowe kontrole osobiste w przypadku rodaków są nadwyraz czeste ]:-> :Devil: .

Kolegę 55 l. odłaczyli od wycieczki przesiedział 24 h po czym bez przepraszam, odwieżli na lotnisko gdzie dołaczył do grupy.A dziadek narazał dla nich życie rodziny :( .

Inną sprawą jest kontrast rodziny zydowskiej - kultura życia europejska i palestyńczycy kultura życia arabska. Muslimy naprawdę potrafia wkurzac.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: niedzwiec »

Żołnierze Izraelscy widać mają model Schutzstaffel, jako wzór. Historia lubi zataczać koło. Smutne to, że jako gatunek dość wolno ewoluujemy społecznie.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Przemekkk666 »

Ja też byłem w Izraelu i mogę potwierdzić, że to co dzieje sie na granicy do super przyjemnośsci nie należy :)

Wszyscy muszą nawet równo stać w kolejce- jeden z uczestników wycieczki śmiał sie z nich, że wynieśli lekcję z Auschwitz (co prawda to prawda)



Śmiem twierdzić, że właśnie to lobby żydowskie jest jednym z największych obecnie zagrożeń. Obawiam się, że są oni w stanie posunąć się bardzo daleko by osiągnąć swe cele.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

Żydzi mają wpojoną chorą nienawiść nie tylko do Polaków co widać m.in na filmie z tamtego blogu gdzie młodzież żydowska odwiedza Oświęcim i jak potrafią kłamać o starszych Polakach, że ich poniżają co było zwykłym kłamstwem. Młodzież Izraela w hotelu, Polskich żołnierzy porównała do SS.



Ja nie byłem w Izraelu i nie zamierzam odwiedzać okupantów, którzy zagrabiła ziemię Palestyńczykom i łamią wszelkie rezolucje ONZ. Co co obecnie robią elity Żydowskie przekracza ludzkie pojęcie no ale dla nich goje są zwierzętami a oni rasą Panów. Nie mozna ich skrytykować bo od razu jesteś antysemitą, a oni wobec Palestyńczyków zachowują się podobnie jak Waffen SS.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='93636' date='21 styczeń 2012 - 16:34']dla nich goje są zwierzętami a oni rasą Panów.[/quote]



Skąd my to znamy co? :Cool: ;) Rasa Panów i podludzie/podrasy
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: Arek 1973 »

Takeż już niepisane prawo wojen i konfliktów. W Jugosławi nie było inaczej, chociaż byli jednym krajem to i tak się nienawidzili a podczas konfliktu ziomek zabijał lub maltretował ziomka, smutne ale prawdziwe
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak się zachowują ''żolnierze'' żydowcy

Post autor: azor »

Mocno sie zawiodłem na forum w dniu dzisiejszym ponieważ Rysiek zamknął ten wątek jakoby podpadał pod łamanie prawa śmieszne no bez przesady Ryśku. Czyżby zaglądnęła tutaj poprawność polityczna ? Ja się niczego nie wstydzę wstyd przynosi milczenie nad poruszanymi tematami.



Zatem na forum na Żydow źle nie można pisać !!!! Brak słów !!!



http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=7424
Zablokowany

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”