Jak uchwycić UFO?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: Przemekkk666 »

Jeszcze takich eksperymentów z planetami nie robiłem ale w takim razie musze popróbować, będzie pózniej materiał porównawczy :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: azor »

Przemku szkoda że ten wątek to tylko ja i Ty - bo każdy ma w d... to co robimy :Angry: ale na to wygląda, że 4 kwietnia złapałem UFO w formie '' klasycznej;' ;) wiesz o czym mówię :D
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='azor' post='96140' date='07 kwiecień 2012 - 23:45']Przemku szkoda że ten wątek to tylko ja i Ty - bo każdy ma w d... to co robimy :Angry: ale na to wygląda, że 4 kwietnia złapałem UFO w formie '' klasycznej;' ;) wiesz o czym mówię :D[/quote]



Taaak wiem ;) To najdobitniej pokazuje, że nie wolno zaniedbywać zarówno IR jak i UV

Narazie czekam na pogode moze i mi uda sie cos w tym uv ustrzelić :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: azor »

Na pewno - nie wolno się poddawać dobra jest jedna fotka, ale znacząca niz 1000 nic nie wartych ;) Przemku masz zacięcie jak mało KTO, a to najważniejsze - film w IR masz super acz na forum przeszedł bez echa !!!!! Trochę to smutne ponieważ mamy dwóch ''ekspertów'' ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: arek »

Znalazłem taką fotkę w sieci .Są na niej widoczne chmury , zdjęcie jest autentyczne i przedstawia wpływ wyspy na przepływ prądów powietrznych. Gdyby był nieco inny opis mielibyśmy wspaniałe UFO [ external image ]
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: robrep »

Gdybyś nie napisał, że to chmury, to bym myślał, że to jakaś tkanina.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: Pinas z Miletu »

Apropos podczerwieni: http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18827/soczewki-dajace-wizje-w-podczerwieni Ciekawe? To teraz UFO się przed nami nie ukryje :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: azor »

 Są rejony gdzie te przypadki są już regułą Hessdalen lub tereny w Meksyku.  Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie monitoring, wtedy wystarczy tylko czekać na ptaszka ;)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: azor »

Oj nie są rejony też aktywne pod tym względem jak Marfa, zdarzenia w Marley Woods, które od lat rejestruje Ted Phillips, tam zjawiska też pojawiają się w ścisłej lokalizacji, góra Bismontova we Włoszech,  Knittelfeld w Austrii.W Hessdalen zdjęć mają bardzo dużo, tylko wiele jest nie publikowana pisałem niegdyś o tym z jednym z badaczy niemieckich, to samo filmy. Niekiedy Waldek ma rację, ale niekiedy ponosi go nieco fantazja i niektóre analizy zwyczajnie mnie nie przekonują.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Jak uchwycić UFO?

Post autor: robrep »

Ja sobie pomyślałem, że w niektórych rejonach świata część zjawisk może być naturalna tylko jeszcze nie odkryta i stąd więcej doniesień. Naturalna u mnie oznacza także "przebitka" ze świata równoległego :D  dla przykładu. Tak więc po prostu możemy za mało wiedzieć o różnych sprawach, czemu gdzieś coś pojawia się. Tak samo jak np: z Trójkątem Bermudzkim, możemy po prosto za mało wiedzieć o polach magnetycznych powstających naturalnie na Ziemi. Może to coś jak rozładowanie kondensatora, albo krótkie spięcie. Można sobie wymyślić tysiące rzeczy. Na pewno potrzeba czasu i ludzi którzy będą badali. Pewnie za mojego życia nic się nie rozwiąże w sprawie UFO, czy zjawisk nadprzyrodzonych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”