Eduard Meier: Prorok czy fałszerz?

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Eduard Meier: Prorok czy fałszerz?

Post autor: Przemekkk666 »

[quote name='Arek 1973' post='98581' date='03 lipiec 2012 - 09:29']Nadzieję to ja mam że kiedyś sam zobaczę ufo i nie jako światełko na niebie w nocy a porządny statek z ufitą w środku. Tak dopuszczam taką myśl[/quote]



W koncu zobaczysz tylko musisz byc dobrym obserwatorem :)

Oczywiscie szczescie odgrywa tu głowną rolę, ja mialem to szczescie obserwowac od siebie z balkonu xD
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Eduard Meier: Prorok czy fałszerz?

Post autor: arek »

Nie wiem ,nie analizowałem z oryginałów ,ale np. to gdzie jest spodek obok mysliwców ,ten filmik gdzie ufo lata wokół świerku ,raz jest przed raz za drzewem , to gdzie jest nad polaną gdzie lezą pocięte drzewa .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Eduard Meier: Prorok czy fałszerz?

Post autor: Arek 1973 »

Ja też nie , ale byli tacy ludzie którzy udali się na miejsce i robili badania.

Pod koniec lat 70-tych grupa badaczy odwiedziła Meiera żeby dokonać między innymi badań jego zdjęć.Jest z tego ciekawy film:

http://www.youtube.com/watch?v=OjKs6Icnx-4...19C4ED9136096E2

Na filmie nie ma , przynajmniej nie przypominam sobie owego zdjęcia które okrzyknięto (i słusznie) wiekiem beczki z poprzyklejanymi bombkami z choinki. Nie ma zdjęcia ponieważ Maier zrobił je w '81r, jak i wiele innych które na pewno sam reprodukował żeby osiągnąć to co mu się w końcu udało, czyli stać się guru.

I tak jest do dzisiaj, podobno ma już 2000 przekazów chanelingowych i bóg wie co jeszcze.

Powiem szczerze że gdybym dzisiaj go spotkał to nie uwierzyłbym mu ani słowa, tylko dlatego że on jest nastawiony od lat tylko i wyłącznie na biznes.

Mój pogląd jest właśnie taki że Maier mógł mieć kontakt i zrobić fotki, ale to było za mało żeby zostać gwiazdą, tym bardziej w zabitej dechami Hinterschmidrüti gdzie cywilizacja była lata do tyłu za resztą Europy, dlatego Maier swojej sławie zaczął pomagać produkując zdjęcia wieka beczki i wymyślając coraz to nowe przekazy a żeby było tego mało to nawet znalazł sposób na wykonanie zdjęcia Semjasy-jego ufitki od telepatii.

Ale nie będę nikogo nakłaniał do tego żeby Meierowi wierzyć, przedstawiłem tylko moje osobiste zdanie :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Eduard Meier: Prorok czy fałszerz?

Post autor: ADAX »

I to jest cały problem z jegomościem. Z tego co pamiętam, to badano go chyba wariografem i nic nie wykazał jakoby Meier miał kłamać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”