Lightworkerzy: Oni was uratują

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Lightworkerzy: Oni was uratują

Post autor: danut »

Och! Pantanal! Przyszła mi na myśl teraz poważna sprawa, to dlaczego tak niektórzy od dawnego czasu ostro reagują na to co ja piszę, czy nie wydaje się, że dlatego że po prostu nie piszę o innych rzeczywistościach w myśl ich ułożonych teoryjek, tylko tak jak sama tłumaczę i jak sama to widzę, według osobistych doświadczeń??
Ostatnio zmieniony czw lut 16, 2012 2:37 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Lightworkerzy: Oni was uratują

Post autor: arek »

Straszne jest to że w takie bzdury ktoś może uwierzyć. Nowa hiperfizyka zawierająca teorie wszystkiego Graal fizyków ,a objawiony w sposób telepatyczny ,którego kluczem są gęstości energetyczne .

Sżdząc po tytule przeczytali tytuł książki Micho Kaku "Hiperprzestrzeń" . To trochę jak z powiedzenia Pawlaka ,tego z Krużebników ,zobaczyła żaba ,że konia kują i sama łapy nadstawia.

Ze Mizera ich pokazuje u siebie ,nie dziwię się, najważniejsze pokazać ludzie osądzą.A jest przynajmniej w sezonie gilowym o czym pisac, co zamieszczać.Jakimś źródełkiem musi zastąpić te co wyschły.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Lightworkerzy: Oni was uratują

Post autor: danut »

arku najlepsze jest to, że wniosków nie wyciąga się "od szczegółu do ogółu", przez badania punktowe tylko czerpie się gotową wiedzę , a potem ewentualnie przygląda szczegółom :). Wystarczyło mi to zdanie i sprawa jest jasna, nie wysłuchałam już dalej.
Ostatnio zmieniony czw lut 16, 2012 4:12 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Lightworkerzy: Oni was uratują

Post autor: arek »

Jest wywiad z nimi radiowy, dużo śmiechu z ich strony, myślę ,że świadomie próbują zorganizować sobie stałe źródło dochodu, prawie jak Robi Hood z tym ,że łupić wszystkich nie dawać nikomu. I tekst że wokół nas krąży 200 cywilizacji a p.Monika jest kontaktem do każdej z nich ,wow. A tekst o projekcie Cheops jest niesamowity .
Ostatnio zmieniony czw lut 16, 2012 4:45 pm przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Lightworkerzy: Oni was uratują

Post autor: Przemekkk666 »

Wg mnie chyba Meier jest juz 100x bardziej wiarygodny. Swoją drogą ciekawe co u niego?:)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Lightworkerzy: Oni was uratują

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Pantanal' post='94486' date='17 luty 2012 - 15:33']Jeśli jednak naganiaczami do Lightworkerów są strony jak NPN, to odbija się na całej ufologii. Smutne, bardzo smutne.[/quote]



NPN i bez lightworkerów ośmiesza ufologię :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”