Tajemnice fatimskie

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Arek 1973 »

Niestety już tak jest że z powodu religii prowadzono już bitwy, wojny i mordowanie. Niby w każdej religii są potępiane te czyny ale rzeczywistość wygląda inaczej.

Przypadek z Fatimy jest wykorzystywany przez KK jako dowód manifestacji swoich przedstawicieli Boga i nie ma się co dziwić że ludzie o innych poglądach wtrącają swoje trzy grosze.

A może tak dla odmiany napisać o objawieniach np. wyznawców judaizmu, hinduizmu, bahaizmu, ?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Elowen »

[quote name='valdemar99' post='94565' date='19 luty 2012 - 19:28']Elowen nie jestem żadnym prowokatorem...takie mam poglądy.

A nawiązując do do Twojego następnego postu który był , ale już nie do mnie to były próby stworzenia raju na ziemi , bez religii : była Rewolucja Francuska ...była Rewolucja Bolszewicka i w ramach tych rewolucji frakcje materialistyczno ateistyczne rżnęły się i mordowały nawzajem aż miło już nie mówiąc o całkowicie przypadkowej eksterminacji obywateli religijnych ...ot tak całkowicie przypadkiem ;) ...więc nie wierzę w żaden raj na tym ziemskim łez padole .... ;)

[/quote]No na razie to jeszcze nie przedstawiles swoch pogladow ;) Ale jakie znowu rewolucje? Czy kazdy problem musi byc rozwiazywany ogniem i mieczem? Ja mowie o zmianie zapisu w prawie i jest to tylko taka moja idealistyczna wizja swiata.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: sxxs »

Też mi się wydaje, że co innego dzieci usłyszały, a co innego my usłyszeliśmy...



Specjalnie mnie to nie dziwi, bo jaka instytucja głosi prawdę i tylko prawdę? Chyba nikt sobie samobójczej bramki nie strzeli...



Pozostaje jeszcze ten "cud słońca"....
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Elowen »

Przegladam caly czas to forum i widze, ze temat Fatimy nie jest tu nowy. Dwa poprzednie artykuly z serwisu INFRY o tzw. "objawieniach" wywolaly gorace dyskusje i wlasciwie nie wiem czy moglabym jeszcze cos dodac do tego, co zostalo powiedziane w poprzednich postach.



W kazdym razie skladam wirtualne poklony profesorowi Fernandesowi za odwage w odklamywaniu naszej rzeczywistosci...



Ps. Strasznie ciekawych rzeczy sie tu u Was dowiaduje... i coraz bardziej mi sie tu podoba :)
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: danut »

Ten temat nie jest wyczerpany, pomimo że były już tu te rozmowy Elowen, nie można go zamknąć stwierdzeniem jak Twoje "mistyfikacja" i do widzenia.. :) Prawdziwe kontakty z innym wymiarem rzeczywistości i z Istotami nie stąd był i jest faktem, te wydarzenia nie są wymysłem i to nie tylko Fatima. Problem jest w tym, jak przywłaszczający sobie wiedzę na ten temat przeinaczają, manipulują informacjami o nich.Ten temat interesuje ludzi, którzy nie zadowolą się rzuconym hasłem,lecz będą go drążyć i poszukiwać prawdy, po szczegółach do wniosku, a nie odwrotnie. :)
Ostatnio zmieniony czw lut 23, 2012 11:52 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Katarzyna_1 »

I znów mi się na cytaty zebrało. "Ostatnia część orędzia fatimskiego stała się przedmiotem różnorakich teorii konspiracyjnych. Sugerowano na przykład, że Maryja zapowiada w nim odkrycie we wszechświecie innych inteligentnych istot. Łucja, która znała treść sekretu od 1917 r. poinformowała o nim Watykan dopiero w styczniu 1944 r., jednak odmówiono podania go do opinii publicznej. Sama Łucja, która w młodości wstąpiła do karmelitanek bosych zapowiedziała, że treść Trzeciej tajemnicy trzeba ujawnić do roku 1960."

Jednak Watykan nie dostosował się do zalecenia. Dlaczego? Odpowiedź pewnie znają wybitni historycy historii XX wieku, a jednocześnie fascynujący się także historią religii.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Katarzyna_1 »

dodać do powyższego należy jeszcze wybitnych i bystrych politologów.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: danut »

A ja zwróciłam uwagę na zdanie o zmienianiu kierunku wizji ku innemu spostrzeżeniu.. "Pada jak martwy"- nie oznacza- zabity i kto wie czy nie jest to najważniejsze w tym wszystkim..Słuchajcie tajemnica życia ludzkiego i mocne rozmyślanie na ten temat, zdania niepowtarzalne, jeśli mówimy o religii , to te z Biblii "Kto chce zachować życie straci je a ten kto je straci ten je zachowa".. "Nie ważna jest śmierć pierwsza, lecz druga"..Kto wie, czy to nie o to chodzi, no ale nieobjęte ludzkim rozumem zaraz będzie na taki dopasowane- "zabijać, strzelać, mordować"..
Ostatnio zmieniony czw lut 23, 2012 1:27 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Elowen
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: ndz lut 12, 2012 1:08 pm
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: Elowen »

[quote name='danut' post='94698' date='23 luty 2012 - 12:51']Ten temat nie jest wyczerpany, pomimo że były już tu te rozmowy Elowen, nie można go zamknąć stwierdzeniem jak Twoje "mistyfikacja" i do widzenia.. :) Prawdziwe kontakty z innym wymiarem rzeczywistości i z Istotami nie stąd był i jest faktem, te wydarzenia nie są wymysłem i to nie tylko Fatima. Problem jest w tym, jak przywłaszczający sobie wiedzę na ten temat przeinaczają, manipulują informacjami o nich.Ten temat interesuje ludzi, którzy nie zadowolą się rzuconym hasłem,lecz będą go drążyć i poszukiwać prawdy, po szczegółach do wniosku, a nie odwrotnie. :)[/quote]

Alez rozmawiajcie sobie ile chcecie! :) . Moj pierwszy post byl reakcja na to, co przeczytalam i udzielilam odpowiedzi na chyba kazdy post skierowany do mnie. Moim zdaniem artykuly z INFRY i Wasze poprzednie dyskusje wyczerpaly temat. Mnie argumenty i fakty przedstawione przez prof. Fernandesa przekonuja bardziej niz to, co glosi KK, a dyskusje w stylu " co ufo ma na mysli" i " a dlaczego wybrali taka date a nie inna" mnie nie pociagaja.
"Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż słowem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są na dodatek dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić" A. Einstein
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Tajemnice fatimskie

Post autor: CanisLupus »

Ja znalazlem cos takiego

http://zacmieniekosciola.blogspot.com/2010...zy-to-jest.html co o tym myslec?
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”