Telepatia

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Telepatia

Post autor: arek »

Zaczęlismy z Danut wpisy na ten temat . Wydaje sie on ciekawym.Przeprowadzałem kiedyś eksperyment w tej dziedzinie,polegał on na tym ,że o okreslonej jednej porze ,przez tydzień, siadalismy w spokojnym miejscy ,i najpierw jedna osoba nadawała przez 10 minut co co aktualnie widzi,mogły to byc rysunki lub cokolwiek ,po 10 minutach zamiana ról .Odbiorca rysował to co mu do glowy przychodziło .

Po skończonym eksperymencie ,przesłalismy sobie wykonane rysunki. Wyniki były czasem zgodne czasem nie .W każdym razie ,warto powtórzyc ten eksperyment z mała poprawka, potrzebny by był niezalezny koordynator do którego spływałyby rysunki ,tak by wyeliminowac ewentualną chęc podróbki.

Pani Monika z która przeprowadzaliśmy ten eksperyment mieszkala ponad 400 km ode mnie.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Katarzyna_1 »

Moim zdaniem, telepatia istnieje i jest to niezaprzeczalny fakt. Wcale nie potrzeba specjalnych eksperymentów, aby dostrzec tę dziwną nić. Jednak musi być jakaś dobra korelacja między osobami. Łoł, chyba nie tylko dobra..bo i nienawiść czasami łączy.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: danut »

Tak Arku, ja powtórzę co ja napisałam z dzisiejszego dnia, spostrzeżenie prawie na żywo.To już nie tajemnica, że lubię spać do południa, bo czasem kładę się dopiero rano :). Dzisiaj przydarzył mi się dokładnie taki kontakt jak opisuje "arek". Mam sen, albo przebudzenie ze snu tym sposobem, bo uchwycony przy samym końcu snu, kiedyś pisaliśmy o przed śnie, to to mogła być wizja w pośnie.. Widzę stronę innego forum, które nie działało parę dni do dzisiaj, widzę aktywnych i liczbę postów i słyszę "zajrzyj jest jeden post".. Trochę się pozbierałam z wyrka i zaglądam- wszystko się zgadza, jest tak jak w śnie..Mam taki kontakt od bardzo dawna z osobą, a nawet osobami z którymi pisze na forach i jak mi się wydaje nie może to być wymysł, ani przewrażliwienie, ponieważ informacje zostają potwierdzone.. jest zgodność wizji z tym co czytam i widzę potem..
Ostatnio zmieniony pt lut 24, 2012 7:11 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Prowadzę zaawansowane badania nad zdolnościami ludzkiego umysłu, mogę was pokierować jak chcecie konkretnych wskazówek i testów.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

witaj Ampa Vatis, mam takie pytanie, pisząc z kimś na forum albo prywatnie, zdarzają mi się tzw.synchrony, czyli w tym samym czasie piszemy z kimś to samo(raczej z kimś z kimś piszę już dłuższy czas i się trochę znamy), i tutaj mnie ciekawi, kto czyje myśli odczytuje, ja czy ten ktoś, moje wpisy zawsze są pierwsze, może dlatego że szybciej piszę ? :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='Ampa Vatis' post='99281' date='23 lipiec 2012 - 16:48']Prowadzę zaawansowane badania nad zdolnościami ludzkiego umysłu, mogę was pokierować jak chcecie konkretnych wskazówek i testów.[/quote]

Witaj Ampa Vatis. A kim jesteś z wykształcenia, sorry alem zwyczajnie ciekawska.

Nie, ja wolę nie eksperymentować ze swoim umysłem. Lubię go takim jakim jest choć czasami może i nie zbyt mądry.

Ale mam pytanie podobne do Sandry. Ktoś tu na forum (nie pamiętam kto) kiedyś napisał, że jak wchodzi na forum to bardzo często jest godzina 11:11.

Ja nie mam zaplanowanego dnia, że wtedy i wtedy.. robię to i to, po prostu nie muszę być zorganizowana, bo nie pracuję i funkcjonuję bez zegarka i także bardzo często wchodzę na forum właśnie o godz. 11:11.

Czy to jakieś "synchro"?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Z wykształcenia jestem psychotronikiem.

Co do synchronizacji myśli (pisania o tym samym w tym samym czasie) to główne skrzypce odgrywa tu rola wspólnej świadomości, do której odnosi się podświadomość każdego z nas. Do tego mogę dopowiedzieć, że zbieżne energię (tzw. pasujące do siebie) mogą nawiązywać podświadomy kontakt między sobą i to pozwala wam na myślenie o tym samym w tym samym momencie.

Takie rzeczy dzieją się na co dzień nie tylko na forach.

Dodam na koniec, że każdy mózg wysyła i odbiera informacje na poziomie telepatycznym, tylko że większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i zostaje to w ich podświadomości.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

Dzięki, czyli to nie jest telepatia, tylko wspólna świadomość, którą żeśmy wyłapali i utrwalili na piśmie?





Jeśli jestem świadoma pojawiającej się myśli, to mogę przypuszczać, że wyłapałam czyjeś myśli dotyczące mojej osoby, ale i tak nie jestem pewna czy to moja myśl czy czyjaś, czyli nikt nikogo nie odbiera tylko korzystamy ze wspólnej świadomości która nas otacza?
Ostatnio zmieniony pn lip 23, 2012 3:26 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

I tak i nie. Telepatia jest pierwszym krokiem w zrozumieniu wspólnej świadomości.

Telepatia działa bazując na kontroli energii i świadomym myśleniu, a wspólna świadomość jest elementem wspólnym naszych podświadomości na płaszczyźnie energetycznej, gdzie nie istnieje ani czas ani odległość. Tak więc jeśli wyłapujesz myśli dotyczące Twojej osoby to możesz być świadoma działania w tym przypadku zdolności odbierania telepatycznego, poniewasz wszystko o czym myślimy (wszyscy ludzie na zimi) na płaszczyźnie energetycznej odnosi się do wspólnej świadomości (na tym poziomie ewolucyjnym podświadomości) i jeśli ktoś na innym kontynencie myśli o Tobie, to możesz to odebrać.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

No tak, odbieranie wspólnych myśli, to można jeszcze wytłumaczyć, ale jak to się ma np. do materii nieożywionej?



Poszukuję jakiejś rzeczy np.książki i ona po jakimś czasie trafia prawie sama w moje ręce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”