Telepatia

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Zbyszek »

Niebezpieczny temat te paranormalne zdolnosci, to laczenie sie telepatyczne. Znajoma wkleila na faceboku zdjecie a nasz wspolny znajomy rozkwasil tego samego wieczorka auto, wjezdzajac jakos zaslepiony na korzenie.



Pytanie kto byl pierwszy?:( Rozkwaszenie czy wesole zdjecie?

Fotk z Facebooka

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=483...e=1&theater
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2012 11:01 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Katarzyna_1 »

Telepato,ja np. nie muszę się poddawać żadnym eksperymentom bo wiem, że telepatia istnieje.10--12 lat temu taki eksperyment przeprowadziła moja córka po odbytych wykładach w szkole (państwowej).

Wtedy powstawały pierwsze hipermarkety (Auchan, Carrefour itp) i nie rzadko ludzie z nudów wybierali się w podróż po nich. Ja też się wybrałam pewnej soboty nie mając zamiaru niczego kupować bo wszystko w domu było. Nie mniej powróciłam z niezbyt dużą siatką zakupów do domu. Powitała mnie córka, przedstawiając na kartce papieru wszystko to co ja zakupiłam. Szok.., bo zakupiłam wszystko to co ona zapisała na tej karce papieru i chciała żebym kupiła. Wiele rzeczy było niepotrzebnych takich co to takie młode dziewczyny myślą, że  te specyfiki im dodadzą urody.  Nie mniej ja te za przeproszeniem gówienka kupiłam, choć zawsze byłam gospodarna i nigdy nie dałam się sprowokować reklamom. :InLove:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
sniegowa
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: czw gru 22, 2011 1:47 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: sniegowa »

Kto wie, czy telepatią nie jest po prostu taka "niezwykła" nić między dwoma bliskimi sobie osobami? Niektórzy nazywają to empatią, ale to tylko nazwa. Nikt nie wie jak to działa. Podobnie nikt nie wie, czym jest przeczucie. Udowadnia to tylko naukową ignorancję i nieżyciowość. Profesorki chcą mieć kogoś na miarę supermana, tymczasem może każdy z nas ma w sobie to coś...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Arek 1973 »

Telepato ja bym  ci polecił do Twojego  eksperymentu takich  ludzi  jak np. Ingo Swan, niestety  ten pan zmarł 1 lutego 2013, nie wiem ilu znajdziesz którzy są tak samo  dobrzy jak on. To trudna sztuka i jak chce się mieć tych najlepszych do udowodnienia zjawiska trzeba zwrócić się bezpośrednio  do  nich
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Zbyszek »

O zawiązuje się grupa eksperymentująca. Fajnie możne coś posprawdzacie.  Gdy sprawdzałem ze znajomymi telepatie, to sporo czasu potrzebowaliśmy na ustalenie zasad  ekspo. Odczytywanie z zakrytych kartek okazało się dla nas zbyt trudne a nawet nudne. Ten co trzymał kartki nie potrafił nadawać, albo ten co czytał klarownie odebrac.. Rozwalało się już na początku ekspo, Nie było wiadomo, który z przezszkadzaczy byl ważniejszy. Fajnie wychodziły ekspo w których dawaliśmy sobie więcej czasu na odczyty i nadający próbował wysyłać informacje  na rożne sposoby. Świadomie jak i w czasie śnienia, wyobrażając sobie przekazywana informacje na rożne sposoby.

Sam odczyt trwał czasami tydzień. Zbieraliśmy wrażenia porównując z innymi relacjami. Dziwnie wychodziło. Wyniki zależały od charakteru człowieka i wysiłku jaki włożył w eksperyment.

Przy wnikliwym badaniu i komplikowaniu na maxa ekspo,  można trafić na wielopoziomowość zjawiska telepatii. Spontaniczna telepatia towarzyszy nam na codzien. Mozna wiec obserwować własne psychiczne zdarzenia i znaleźć niepodważalne dowody na realność zjawiska. Tyle, ze masa roboty czeka śmiałka, pragnącego się  przedrzeć przez warstwy nieświadome i coś wyszarpać z ciemnicy.( Jakby nie kazda muszla).Postrzeżenie zjawisko utrudnia    sporadyczność występowania perełek telepatycznych  przytrafiających się nam najczęściej w sytuacjach, w których zajęci jesteśmy treścią jakiegoś zdarzenia a nie obserwowaniem jak obserwujemy.

Udowodnienie telepatii skrywa raczej  w interpretacji wyników i włożonym sprycie w samo ekspo, niż w samych potwierdzeniach. Potwierdzeń na świecie pełno i nic z tego!!!
Ostatnio zmieniony ndz lut 10, 2013 10:23 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: UFOWORLDNEWS »

 
Oto pierwszy krok do telepatii. Zrobili to naprawdę!
 Czy można widzieć w podczerwieni? Tak. Udowodnili to naukowcy z Duke University. Wystarczy tylko implant wszczepiony do mózgu. Co więcej zapowiadają, że to tylko preludium do o wiele większego odkrycia: urządzenia, które umożliwi... telepatię - informuje telegraph.co.uk.Naukowcy swój implant przetestowali na razie na szczurach. Zwierzęta wyposażono w detektor podczerwieni podłączony do implantów w ich mózgach. Co ciekawe, implant nie był umiejscowiony w części mózgu odpowiedzial­nej za widzenie, ale za dotyk.Początkowo po włączeniu źródła promieniowania podczerwieni zwierzęta były trochę zdezoriento­wa­ne - pocierały łapką wibrysy: tak jakby odczuwały "dotyk" niewidocznego światła. Po miesiącu jednak ze 100 proc. dokładnością "wykrywały", które ze trzech źródeł promieniowania w ich klatce włączono.Zdaniem naukowców to odkrycie to szansa dla osób, które z powodu uszkodzenia części mózgu odpowiadającej za widzenie straciły wzrok. Dowodzi bowiem, że część mózgu odpowiedzialna za jeden zmysł może równie dobrze nauczyć się odpowiadać na inne bodźce.To oznacza, że w przyszłości będzie można użyć implantu w przypadku osób z uszkodzoną korą wzrokową, który pozwoli im znowu widzieć - twierdzi szef badań dr Miguel Nicolelis.To jednak nie koniec sensacji. [color=#ff0000;]Dr Nicolelis zapowiedział, że w ciągu najbliższego miesiąca jego zespół zaprezentuje nowe odkrycie, które będzie stanowiło przełom w dziedzinie "interfejsu mózg-mózg". To oznaczałoby, że odkryli sposób na przekazywania myśli na odległość, czyli telepatię.[/color]Odkrycia dokonano w międzynaro­do­wym zespole, który pracuje nad stworzeniem kombinezonu dla osób sparaliżowa­nych, który - sterowany przy pomocy mózgu - pozwoliłby im odzyskać sprawność ruchową. Naukowcy mają nadzieję, że zostanie on zaprezentowany na otwarciu Mistrzostw Świata w Brazylii w 2014 r. Źródło:telegraph
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2013 4:15 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Przemekkk666 »

Dobre, to do telepatii implant jest potrzebny?   :DZ tego co mi wiadomo natura (albo i nie natura) wyposazyla nas w takie umiejętnosci ale sa one mocno poblokowane choc na poziomie nad bądz podswiadomosci niejednokrotnie daje o sobie znac w roznych zyciowych sytuacjach, ba niektorzy potrafią takich rzeczy sie wyuczyc mam tu na mysli zwlaszcza co poniektorych joginow ale nie tylko. To takie rozwijanie siebie poprzez powolną transformacje w cyborga zamiast co prawda duzo bardziej wymagającego ale jednak zgodnego z naturą rozwoju duchowego.Takie rozwiązania na dluzsza mete do niczego nie prowadzą, bedzie nam wydawalo sie iz posiedlismy zdolnosc do telepatii choc tak naprawde bedziemy tylko pseudo telepatami.To tak jak zdac egzamin ze sciągą, a zdac go samemu bez pomocy z zewnatrz - niby nic a jednak robi roznice, no i cos w glowie moze zostanie. Ale troche wyprzedzilem temat bo mowa o widzeniu w IR - to napewno przydaloby sie do obserwowania niewidocznych golym okiem NOL-i choc wolalbym ich nie widziec niz miec w mozgu cialo obce
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2013 8:15 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

No niestety wszyscy chcemy iść na skróty, bez wysiłku, bo widać wysiłek boli. wszczepimy sobie implant i już telepatię mamy na wyciągnięcie ręki, tylko że to jak dla mnie to inwigilacja  jest i manipulacja, na którą nie jeden się załapie, niestety, Ci co to wymyślili już tak to zaprogramowali, żeby mieć dla siebie korzyści i zniewolonych ludzi na wyciągnięcie ręki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”