Telepatia

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Pomyśl logicznie. Wszystko składa się z energii, ludzie, rośliny, ziemia, przedmioty...
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

No tak, wszystko jest energią, tylko na jakiej zasadzie otaczamy się daną energią a nie jakąś inną, podobieństwo wibracji, czy jak?





Przecież wszyscy chcemy być piękni, zdrowi i szczęśliwi i raczej nikt nie chce otaczać się niekorzystnymi energiami.
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

W tym przypadku mamy dwa wytłumaczenia.

Pierwszym jest kaprys ego i to niesie ze sobą wszystko na co nam tylko przyjdzie ochota bez różnicy czy jest to dobre dla nas samych czy złe. Drugie wytłumaczenie to takie, że świadomie i podświadomie wybieramy dla nas najodpowiedniejsze rzeczy.

Podobnym przykładem może być dobór przez nas pożywienia, jedni jedzą byle dużo i byle do syta, a inni chcąc nie chcąc (często nie wiedząc samym dlaczego) wybierają dla siebie to czego organizm potrzebuje. Dla zainteresowanych polecam taki film "Granice ludzkich możliwości - Siła mózgu" W nim ładnie wytłumaczono dlaczego i w jakich sytuacjach zmienia nam się zapotrzebowanie na różne rzeczy. Przynajmniej jeśli chodzi o pożywienie i tym podobne przypadki.

Trochę to odbiega od telepatii.
Ostatnio zmieniony pn lip 23, 2012 8:41 pm przez Ampa Vatis, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

Oczywiście,jedzenie wybieramy intuicyjnie i organizm sam nam podpowiada na co ma ochotę w danej chwili i po to powinniśmy sięgać.





Jak pracować nad telepatią i wyłapywać napływające myśli, albo odwrotnie wysyłać, żeby były odebrane?
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Na początku musisz sobie uświadomić, że by zapanować nad telepatią musisz zapanować nad kontrolą swojej energii, czyli Aurą i powiązanymi z nią czakramami.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

Ok, dzięki :D





Chyba jednak jestem zbyt leniwa, żeby się tym zająć, jeszcze raz, dzięki. :(
gergo
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 13, 2012 11:10 am
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: gergo »

[quote name='Ampa Vatis' post='99288' date='23 lipiec 2012 - 16:58']Dodam na koniec, że każdy mózg wysyła i odbiera informacje na poziomie telepatycznym, tylko że większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i zostaje to w ich podświadomości.[/quote]



Czy uważasz, że istnieją ludzie, u których część mózgu odpowiedzialna za odbiór/nadawanie informacji nie jest wyłączona lub przytłumiona i telepatia u nich działa "mimowolnie"?

Tak sobie też myślę - jeżeli u "normalnego" człowieka przekaz telepatyczny zostaje uwięziony w otchłani podświadomości, być może jego projekcja następuje czasem w czasie snu, choć może być zniekształcona.
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Jak najbardziej, jest to nawet naukowo udowodnione, że podczas snu nasze mózgi pracują jeszcze bardziej wydajnie niż kiedy nie śpimy. Podczas snu także pracuje szyszynka, a ta pozwala na otwarcie trzeciego oka. Tak czy inaczej spora część ludzi odbiera i nadaje telepatycznie podczas snu i jest to nie do uniknięcia, gdyż jak nie śpimy, to nasze mózgi nadal nadają i odbierają informacje, tylko większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Nawet telepaci nadają i odbierają cały czas, tylko by odbiór był świadomy musimy nad nim zapanować, bo w przeciwnym wypadku będzie to tylko impuls podświadomości. Samo nadawanie jest nieukierunkowane i ćwiczenie telepatii polega na ukierunkowaniu nadania za pomocą energii pola ciała, a tą czerpiemy z tzw. czakramów.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Arek 1973 »

W każdym razie ,warto powtórzyc ten eksperyment z mała poprawka, potrzebny by był niezalezny koordynator do którego spływałyby rysunki ,tak by wyeliminowac ewentualną chęc podróbki.
Jestem za takim eksperymentem, mogę brać udział w samym eksperymencie lub zbierać wasze przekazy/odbiory i to w konkretny sposób zapisywać. Na pewno przy niektórych przekazach/odbiorach wystąpią wyniki niejednoznaczne , ale.... to już póżniej
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

A tak z ciekawości, Ampa Vatis zajmujesz się tylko tym zagadnieniem, czy masz jakieś swoje osiągnięcia na tym polu?





I czy znasz przypadki, które mogą zadziwiać swoją potęgą umysłu?









A tak przy okazji snów, to to że z tobą tu o tym rozmawiam przyśniło mi się dwa dni przed tym jak pojawiłeś się na forum.



Siedziałam z jakimś mężczyzną przy kwadratowym stoliku na którym były jakieś kartki i ten ktoś zadawał mi pytania, co ktoś miał na myśli, takie niby badania umiejętności.

Tak mi się przypomniała scena ze snu i dopasowałam ją do obecnej sytuacji.



xD
Ostatnio zmieniony śr lip 25, 2012 11:10 am przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”