Telepatia

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Nie lubię pisać o sobie ale coś tam potrafię. ;)



Co do samych zdolności, to owszem widziałem naprawdę różne manifestacje ale raczej nie będę się tym dzielił na forach publicznych, bo są to poufne informacje.



Co do snów, to... kurczę nie do końca potrafię interpretować cudze sny, więc się nie wypowiem, ale jestem pod wrażeniem. Chociaż na siłę nie mam zamiaru nikogo do niczego zmuszać do testów tym bardziej.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

Ok, rozumiem ;)
Ampa Vatis
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 22, 2012 5:38 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Ampa Vatis »

Wszystko co możecie przeczytać na temat zdolności psychotronicznych na mojej stronie zostało zweryfikowane w praktyce. Oczywiście są łatwiejsze i trudniejsze zagadnienia, ale postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w podstronach można przekonać się na własnej skórze, że działa. Tak więc nie ma sensu przechwalać się o tym kto co osiągnął i czego doświadczył, bo każdy z was jest człowiekiem, a więc wyewoluował tak samo jak inni i może wykorzystać swoje pole ciała w taki sam sposób.

Natomiast najciekawszą ze zdolności jaką obserwowałem w praktycznym użyciu (niestety też tą najmniej opanowaną) była zdolność wpływania na urządzenia elektryczne. Okazuje się (w tym przypadku), że sama umiejętność koncentracji i przesyłu energii pola pozwala nie tylko na wyłączanie czy przepalanie urządzeń elektrycznych ale także może wpływać na nie na pewnym obszarze. Niestety badania w tej dziedzinie są strasznie trudne, a ludzi z wrodzonymi predyspozycjami jak na lekarstwo.
Chcesz wiedzieć więcej?



http://ampavatis.manifo.com
Atapi
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 26, 2012 8:44 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Atapi »

Witam wszystkich :)

Zainteresowało mnie prowadzenie eksperymentów dotyczących telepatii. Sama przeprowadzałam kilkukrotnie takie eksperymenty i stwierdzić muszę, że telepatia nie z każdym działa. Zdarzało się, że z osobami znanymi tylko z netu mieliśmy znacznie lepsze wyniki niż z osobami bliskimi.

A propos ostatniej wypowiedzi- zdarza mi się zawieszać, lub rozładowywać urządzenia elektroniczne :)
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: kropka »

O! To Ty masz coś tak jak ja...

Opowiedz coś ciekawego bo nudą wieje. Chętnie posłucham i porównam ze swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Zbyszek »

A raz wkurzal mnie alarm w aucie, co pomyslalem o zapalniczce co w nim byla, to sie wlaczala syrena. Palic sie chialo, ale nie isc do auta. Rozezlilem sie i zepsulem alarm, no telepatycznie. Az dziw ze podzialalo. Innym razem mialem termin o 9 godzinie i bum auto sie drze a tylko pomyslalem, iz mam wlasnie do niego wsiadac, oczywiscie zanim alarm zaniemogl na umor.

Znajomy elektryk mowi, iz kocha sie z pralkami zanim zacznie je reperowac, czasami pomaga i pralki hulaly po staremu, bez reperatury palcami. Psuc nie takie trudne, ale zreperowac ciezej. Kiedys znajomy o paskudnym charakterze, psul auta pracownikom, no telepatycznie. Wymyslilem podstep, by je potem reperowal. Przyciagnalem jego spiace cialo dajac mu , temu nieswiadomemu work zlota, jesli zreperuje teraz straty, podzialalo.

By swiadomie wplywac na urzadzenia trzeba byc aktywnym w planie eterycznym, przeuswac suwk swiadomosci w LUCYFERA, ha hi



Filmik o telepatii

http://www.youtube.com/watch?v=hMjH1bvADII&feature=share
Ostatnio zmieniony pt lip 27, 2012 10:34 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Atapi
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 26, 2012 8:44 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Atapi »

Głównie zawieszam komputery, ale też komórki padają, baterie nagle tracą moc- wystarczy mnie zdenerwować. Jak jestem spokojna nic sie nie dzieje złego, wręcz przeciwnie, urządzenia które lubię i są mi potrzebne, działają nawet nieco w brew logice.

Komputer który wyjątkowo przypadł mi do gustu, zadziałał mimo poważnej awarii płyty głównej :)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: ADAX »

Komputer który wyjątkowo przypadł mi do gustu, zadziałał mimo poważnej awarii płyty głównej
hmm... to musza cię zbadać. Skoro potrafisz przywracać płyty główne komputerów do funkcjonowania. Kto wie co później, moze jakiś serwis. Nie podchodze sceptycznie, ale wiem, że płyty główne po poważnej awarii, raczej nie odżyją, nawet jakąś energią skądś tam, jak wnioskuje nawet elektryczną. Jeśli jest tak jak na prawdę piszesz, to może nakłonisz kogoś z Infry czy z forum, żeby przeprowadzili z toba anonimowe testy.


Ampa Vatis
Dobra tutaj, pitu pitu, a testy gdzie ? Jak wcześniej wspomniałem, może jakieś sprawdzenie ? Warto takie, rzeczy podpierać, nie tylko własnym "ja" ale także wiarygodnymi testami, a nóż, ktoś je przeczyta i może będzie chciał też takie zdolności zdobywać ?
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2012 9:27 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Atapi
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 26, 2012 8:44 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Atapi »

Za to ja ADAX, podchodzę bardzo sceptycznie :) Co do badań- sama bym chciała, takich z monitorowaniem mózgu i generalnie funkcji życiowych.

Znacznie bardziej interesuje mnie telepatia, bo to kontroluję. Tu nie trzeba mnie straszyć żeby coś tam się działo, tak jak nie trzeba mnie irytować czy przerażać żebym wytwarzała podwyższone temperatury. Może sie komu na co przydam? ;)

A komputer z którego piszę w tej chwili, już jest obiecany pewnemu ciekawskiemu informatykowi, bo według niego to nie możliwe, że ona działa bez interwencji tyle lat, w takim stanie xD

Po latach "zabawy" z tymi tematami, wiem że można kogoś nauczyć pewnego uwrażliwienia na myśli innych, za to nie mam pojęcie jak komuś rozwinąć inne zdolności.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Telepatia

Post autor: Sandra »

[quote name='Atapi' post='99400' date='27 lipiec 2012 - 00:53']Witam wszystkich :)

Zdarzało się, że z osobami znanymi tylko z netu mieliśmy znacznie lepsze wyniki niż z osobami bliskimi.[/quote]





Też to zauważyłam, może jest to podyktowane tym, że jednak pisząc z kimś skupiamy całą uwagę na rozmówcy i łączymy się podświadomie z piszącym, w realu jest to utrudnione, bo ciągle nas coś rozprasza i to skupienie jednak nie jest całkowite.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”